Widok

nnt. leczenie alkoholizmu w szpitalu na Srebrzysku

moze ktos podpowie mi cos o tym oddziale, bo ktos z mojej rodziny potrzebuje takiej pomocy w osrodku zamkniętym i chcialabym poznac jakies opinie ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też ,ale boimy sie tam iść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta osoba musi sie sama zgodzic na to leczenie lub zagrazac zyciu swojemu lub kogos inaczej nie wezma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wiem, ale bardziej chodzi mi o informacje "od środka" co tam sie dzieje i czy naprawde komus pomogli, ile trwa takie leczenie ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem taka pomoc jest niewiele warta, jeśli ktoś nie chce skończyć z nałogiem ..

jeśli rzeczywiście chce coś ze sobą zrobić, to pomogą, między innymi terapią i takim odseparowaniem od alkoholu ( chociaż niestety spotkałam się z sytuacją gdzie Ci wychodzący alkohol przynoszą :( )

jeśli nie chce, to czy pójdzie na leczenie, czy go zamkną, nic nie zmieni :/
imageimage
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
moj wujek tam był, nie narzekał, był zadowolony z opieki, z zajęć z psychologiem, mówił że dużo mu to dało i nie pije 15 lat (a był w zasadzie 1 nogą w grobie). Ile tam był? Nie pamiętam... z pół roku na pewno. No ale, przede wszystkim, sam chciał.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi nie pomogli,pije dalej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twoje zdrowie ;)

jak mnie szlak trafia jak takie coś słyszę ...
gdyby to było takie łatwe to wychodziłoby więcej osób z nałogu .. w tym momencie jest to bardzo niewiele, kiedyś słyszałam, że chyba 1 osoba na 100 .. ale głowy sobie uciąć nie dam ...

ale alkoholik to zawsze alkoholik, i nikt mu nie POMOŻE jak sam się za siebie nie weźmie :/

znam ludzi, którzy wyszli z nałogu, bez niczyjej pomocy, bez pomocy terapeutów, zawzięli się w sobie i z dnia na dzień przestali pić ..
jest możliwe, jeśli się CHCE
imageimage
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mol daj meila do siebie i napisz konkretne pytania jakie Cię interesują to postaram się pomóc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasnowidze po pijaku dzwonią do swoich przyszłych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja, moj mail kaszy01@tlen.pl przeslij mi jakas wiadomosc, to odesle maila z pytaniami, dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jest dobrze. Znowu podpadłem żonie. Wczoraj przyszła do baru w którym piłem, a ja zapytałem ją, czy da mi swój numer telefonu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy jest możliwość zapisania się na fundusz>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, terapie są na nfz. Tylko nie ma miejsc by od razu sie dostać. Trzeba zapisać sie w kolejkę i czekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jest taka opcja. Niemniej nie posiadam sam wiedzy w zakresie tego jak się tam dostac. Najlepiej byłoby poradzic się w temacie lekarza rodzinnego.
Mój wujek raz był na takim odwyku. Pomógł mu na jakiś czas . Niestety wrócił do picia. Wiele osób wraca ponieważ walka z nałogiem wymaga bardo duzej siły woli:
http://pokonajalkohol.net.pl/leczenie-alkoholizmu/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się zapisałem http://www.lotusfitness.pl/jakie-wyroznia-sie-metody-leczenia-uzaleznien/ otrzymałem pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moze mi ktos pomuc mam problem z alkocholem staciem przez to rodzine nie mam juz sily sam sobie nie poradze gdzie mam sie udac po pomoc jestem z gdansk
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy można jakoś sprawdzić że ktoś tam poszedł się leczyć a nie wierzę że to prawda bo nie mogę się dodzwonić tam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgłosiłem się po pomoc http://brukselki.pl/jaki-powinien-byc-dobry-osrodek-leczenia-uzaleznien/ nie masz na co czekać szczerze mówiąc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ośrodek jest ok zajęcia leki naprawdę ośrodek jest w porządku byłem kilka razy i polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro kilka razy, to jednak nieskutecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

do góry