Widok

nnt. miejsce na imprezę urodzinową Rumia/Gdynia??

Rumia Wesele Temat dostępny też na forum:
Słuchajcie mam bojowe zadanie zorganizować mojemu mężowi 30-te urodzinki! To ma być impreza niespodzianka, więc wszystko na mej głowie... a pojęcia nie mam gdzie można zrobić fajną imprezkę na około 12 osób, z jedzonkiem, alkoholem, gdzie można wnieść tort, z fajną muzyką a jednocześnie żeby było w miarę cicho i prywatnie, w sensie żeby nie była to ogromna impreza otwarta i hałas taki że trzeba do siebie krzyczeć.. (może być wynajem sali).. Na razie szukałam w Rumi i znalazłam jedynie Tawernę (pojęcia nie mam co to za miejsce - ktoś zna?) Obsesja się podobno przenosi, Kaszubska to trochę za duży chlew, Kredence jest zbyt elegancki i nudny, tequila to chyba ogromną salę ma, prędzej na wesela? Nie mogę znaleźć info odnośnie Jagi bo nie mają strony a byłam tam raz, daaaawno temu, przed przebudową... A Gdynia to już dla mnie zupełna niewiadoma, wieki nie byłam w żadnym pubie.. z resztą tam pewnie wszędzie tłok w soboty.. znacie jakieś fajne miejsca?? Błagam, pomocy! Mam mało czasu.. :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym poleciła właśnie Obsesję, ostatnio robiliśmy tak kameralną rodzinną "18" chrześniaczki, jedzonko smaczne i tanie, a nie polecam na pewno Jagi, drogo i niezbyt smacznie
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tylko kurna Obsesja nieczynna... stronka nie działa, jest tam tylko info że się przenoszą.. a kiedy i gdzie to nie wiadomo..
chyba tam po prostu zadzwonię ale nie sądzę żeby się udało.. :( na maila nie odpisują
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda faktycznie... jeśli chodzi o Gdynię to może Cyganeria albo w kinie w Gemini co na dole tam jest taka knajpka
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam czegoś co ma stronę internetową bo załatwiać muszę zaocznie, w Cyganerii chyba byłam... fajnie tam było z tego co pamiętam.. trzeba by zadzwonić...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Cyganerii raczej nie ma jedzenia, przynajmniej ja jakoś nie kojarzę.

W Gdyni jest Studio Smaku, można zamówić jedzenie, alkohol i ciasto można wnieść. myślę, że na 12 osób mogliby zamknąć cały lokal, a muzyk, byście mogli sami puszczać, wiem, że można stoły poprzestawiać i tańczyć. Latem jest super, bo mają taras z widokiem na morze.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomniałam o Desdemonie - fajne miejsce, tylko też nie wiem jak tam z jedzeniem :) a my teraz w lutym idziemy na kolację do Del Mar, gra tam wieczorem Malibu Latino więc można i zjeść i się pobawić - więc może tam?
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może Kniaz-Marengo w Rumi na Wybickiego
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja moge polecić restauracje "w ogrodach" w Gdyni na wladysłąwa IV robilam tam kameralny obiad po ślubie cywilnym bardzo mile miejsce smaczne jedzonko,troszkę ciasno jak dla większej liczby osób,ale my w gromadce 10 osobowej spędzilismy czas bardzo sympatycznie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za wszystkie propozycje, wszystko przeanalizowałam.... szukałam też sama... i korci mnie Pokład w Gdyni, strona internetowa zachęca- fajny wystrój, muzyka z lat 60'70'80, jedzonko, można rezerwować loże, jedyny mankament to to że to duże miejsce i pewnie głośno strasznie... ale jakbyśmy poszli przed imprezą, byłby czas na pogadanie a potem tańce...

Tylko że nigdy nie byłam na Pokładzie osobiście... co myślicie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Różni moi znajomi robili przeróżne imprezy właśnie w "Pokładzie" (urodziny, panieńskie itp.). generalnie wszyscy zadowoleni, tyle że jest tam dość głośno więc o "pogaduchach" raczej nie ma co mysleć. Co do "Obsesji" to chyba był to jedyny lokal w Rumi na takie kameralne spotkania. Niestety, nie wiem gdzie się przenoszą. Zobacz może jeszcze w Rumi jest "Champion" - na ul. Żeromskiego. To coś w stylu restauracji, jest niewielka i ma stół bilardowy ( http://www.restauracja-champion.pl/ ).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie byłam bo za daleko mieszkam ale znajomi chwalili sobie Pokład właśnie,a na urodzinkach nie gada się tylko...zycze udanej imprezki:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki wszystkim za pomoc!

Zarezerwowałam Pokład, dam znać po powrocie jak było, może przyda się innym osobom szukającym miejsca na imprezę :) Wstępnie kontakt z obsługą bardzo miły, zapowiada się super zabawa :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm... zaczynam się bać... za dwie butelki żołądkowej gorzkiej czystej de luxe (około 20 zł w sklepie) chcą... 180 zł!! :( Za jedzenie ceny mogę przeboleć, ale za alkohol i napoje... przesadzają.... i jeszcze koszt rezerwacji 5 zł od osoby.. bezzwrotnie.. tylko za to, że będą trzymać miejsce.. Tym sposobem zaczyna wychodzić spora sumka :P Bez wsparcia rodziny nie dam rady opłacić imprezy. Great.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosiek, a wiesz co ja właśnie zarezerwowałam stolik na kolacje i imprezkę w Del-Mar przy plaży, w soboty gra tam na żywo Malibu Latino - można nawet potańczyć, stolik do 8 os. jest rezerwacja bezpłatnie, co prawda nie wiem jeszcze jakie mają tam jedzenie i picie i za ile, ale kontakt - mailowy zresztą bardzo miły i konkretny
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz po imprezie ;)

No więc tak... lokal bardzo fajnie się spisał, wszystko było super, obsługa, impreza, jedzenie bez zastrzeżeń...

ALE wciąż potwierdzam, że to miejsce dla osób z grubą kasą w portfelu, zabuliłam nieźle... :P Bluzkę na imprezę kupiłam specjalnie na wyprzedaży, zapłaciłam za nią 19,90 żeby lecieć po kosztach.. a tam kurna zwykłe poproszenie DJ'a o puszczenie JEDNEJ piosenki z dedykacją kosztowało mnie 20 zł.... o innych kosztach nie wspomnę...

no i jeszcze taka pierdoła- jak ktoś jest palący, to lepiej niech trzyma kurtkę w samochodzie przed lokalem a nie oddaje do szatni, bo każde wyjście na fajkę i zabranie z szatni kurtki oznacza płacenie kolejnych 2 zł za każdym razem :P A w kurtce nie wpuszczają na salę... Poza tym nawet jak bierze się 2 kurtki na jeden numerek/wieszak to i tak zapłaci się 4 zł a nie 2 :P Wiem że się rozdrabniam, ale te ceny to dla mnie jakaś paranoja :P

Ogólnie rzecz biorąc polecam lokal.

P.S. Dobrze mieć pod ręką "zapasowy" alkohol żeby nie zbankrutować :P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może Piwnica Rajców w Gdańsku. Robiłam tam urodziny i było super. Bardzo fajna obsługa (miła i kontaktowa). Jedzonko tez sprawili wyśmienite i do tego mają przednie piwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piwnica Rajców jest super na takie imprezy. Bardzo dobrze zorganizowali mi imprezę urodzinową. No i mają wspaniałe piwo ważone na miejscu. Spokojnie można robić tam imprezy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

do góry