Widok

nnt. prosze o rade - os. Nowy Horyzont

zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania na Nowym Horyzoncie i stad moje pyt do dziewczyn które tam mieszkają, czy negocjowaliście cenę z deweloperem ? jaki płacicie czynsz ? nam powiedzieli ze ok 3-3.30 za metr, czy przy odbiorze mieszkania były jakieś niejasności/problemy ? jaka wyszła Wam cena końcowa tj co oprócz komórki/piwnicy, gruntu, miejsca postojowego musiałyście płacić więcej ? wszelkie wskazówki mile wdziane ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze negocjuj cenę, mój kolega dostał 10 %, chciał 12%, co prawda u innego developer ale zawsze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też negocjowaliśmy cenę udało nam się załatwić 10000zł zniżki. Braliśmy mieszkanie z wykończeniem pod klucz i też naprawdę mało policzyli byliśmy mega zadowoleni. Wiadomo dochodzi jeszcze opłata notarialna ale to wszędzie. Zawsze warto się targować, jak nie zejdą z cenny to wiem że czasem dają gratis piwnice albo miejsce postojowe. My mamy 60m2 i płacimy 250-350zł czynszu. jesteśmy mega zadowoleni z mieszkania i z współpracy z deweloperm z czystym sumieniem mogę polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
iwonka a z oplata notarialna zmieściliście się w 3tys ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

do góry