Widok

no?

no...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ATMA

Bede musial zaczac podawac maila:) Sesja...tia...ale mimo to i tak niezle siedzisz na sieci dzisiaj ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

!!

HU LED DE DOKS AŁT !!
HU ? HU? HU ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bit 23

Skad Ty wytrzasnales te przeliczniki??
Sadzisz, ze wszyscy aktualni pasazerowie ZKM sie przesiada na taxi lub wlasne auta?
Wiesz, jaki jest przelicznik osobopojazdowy? 1.3, tyle srednio przewozi osob jeden samochod.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LUDZIU

Autobus zajmuje tyle miejsca co samochód , a bierze tyle ludziów, co tramwaj.
Jeśli przyjąć , że samochód jest dla ludzia , to ludż może w demokratycznych wyborach pogonić taki rząd , który mu 4-rokrotnie przebija akcyzą cenę paliwa (wtedy bilet autobusowy też potanieje)
Wtedy każdy z nas pojedzie do pracy tym czym mu wygodnie.(WOLNY WYBÓR)
A jeśli tak dobrze liczysz , to policz ile może kosztować to, co chcesz zaproponować w zamian.
I komu chcesz tę forsę gwizdnąć?
JEŚLI JESTEŚ PEWIEN , że lepiej ode mnie wiesz czego ludzie chcą , to załóż uczciwą , dobrowolną fundację na ten cel...
tylko błagam :nie podnoś już akcyzy...
I NIE MYŚL , ŻE ZA TWOJE KOLEKTYWNE IMAGINACJE ZAPŁACĄ tzw. BOGACI. BOGATEMU , CHŁOPIE, TO SIĘ BYK OCIELI.
BIEDNI , KIEDY JUŻ TO WSZYSTKO ZREALIZUJESZ, DOWIEDZĄ SIĘ, ILE IM KASY ZABRAŁEŚ .
A DZIEJE WSPÓLNEGO DOBRA???
ROZEJRZYJ SIĘ!
NNNOO... NO CHYBA ŻE ODKURZYSZ JAKIEGOŚ MARKSA, ENGELSA...ŁADNIE ZAPAKUJESZ, IIII
SPRZEDASZ , JAK M'C DRIVE.
JEDNAK POMYŚL.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ATMA

teraz tylko pytanie.. z kim pojdziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ludziu

wlasnie to gowno ogladalem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ATMA

gratuluje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zera i jedynki

cyfrowa gra
chrzanione dwie cyferki
polowa swiata je rozumie
a druga nie
my ich uzywamy
bezwiednie
wy je piszecie
choc nie wiecei
a ja sobie siedze
i pisze
ze to glupota co
robimy
patrzymy na zera i jedynki
ale to sa literki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mama

mama prosila bym sie z toba nie spotykal
baranek
dziewczyny
100 000 000
odpad atomowy
i ty zostaniesz indianinem
ceilna
artysci
spalam sie
kalifornia ponad wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bit 23

Widze, ze korzystasz jak mozesz ze spolecznego dowodu slusznosci: akcyza mniejsza, podatki tez, zarobki wieksze, wtedy samochod dla kazdego, moze nawet prywatne drogi (odsniezane, remontowane itp.)
Obudz sie!
Autobus jest wiekszy nieco od samochodu a zanieczyszcza srodowisko bardziej jak tramwaj, jak przekonasz ekologow? Skad wezmiesz kase na likwidacje linii tramwajowych i przerobiene tego na asfalt? (notabene to najwyzej dwa pasma ruchu wiecej a nie jak sugerujesz kilka). Zeby to zrealizowac wylaczysz na przyklad z ruchu Gdunwaldzka na kilka tygodni? Idac dalej tym tropem moze wprowadzic jak w USA nadziemna kolejke ??? Ona nie stoi w korkach (tramwaje rowniez sa na nie "mniej podatne"). Czlowieku, rewolucja infrastruktury jest mozliwa, jak sie posiada spore wolne srodki budzetowe. Pomijam tu juz aspekty kulturalne, historyczne itp. Mam pewna wiedze i doswiadczenie na temat, ktory poruszam, a i tak zapewniam Cie, ze nie takie glowy analizowaly wszelkie aspekty "udroznienia" ciagow komunikacyjnych Gdanska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DO WSZYSTKICH

Czemu tu tak mało ludzi z HP ? Gdzie jest płk.Kiszak & comp. A może jest Nefer ???. Odpowiedzcie coś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DO WSZYSTKICH

Miało być oczywiście płk. Kiszczak ale coś przekłamało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka wszystkim

Szukam pokoju w mieszkaniu studenckim we Wrzeszczu lub na Zaspie - jak coś wiecie albo macie wolny pokój dajcie znać. Dzięki. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

Kiszczak czyta, ale to jest tylko zależne od Lennonki....
ale...
ja tam nic nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ludziu

a może jezcze wspólne komputery?(w ekogrupie rażniej! )
rowery? (prawda, jakie ekologiczne?)--EKO!- EKo!- Eko!- eko!---.....
A ZIEMI to wszystko jedno czy 400kW powstaje w Czernobylu, czy w autobusie...
Taki rower z parasolem ...po śniegu ...do filcharmonii... z żoną na ramie ...z córeczką na bagażniku...a babcia tramwajem...niskopodwoziowym...
i ta atmosfera , Beetoven, , zapach lekko spoconych ciał..
przytłumiony już nieco swąd kiszczakowego trampka , (przezornie hamował tylko prawym)...
... A polski rząd ma do dyspozycji ponad połowę PKB
A amerykański 1/8 i jakoś im starcza,
...Ale tramwaju trzeba bronić to taka piękna idea ...musi nas być na nią stać...
NAS? WAS?
Rozumiem, że konto fundacji "w obronie tramwaju" już powstało?
Na pewno stoją już kolejki u bram tego szacownego banku.....tłumy ekoentuzjastów z oszczędnościami całgo życia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ludziu,bit23

D O B R A ! ! !
ZAUWAŻYŁEM!
ZMIENIAM XYW NA
FILCHARMONIK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ludziu

Wcale nie!!! Nasza ksiega jest lepsza!!! :-)))
W czym jest lepsza trojmiejska HP?
I tak zapraszam na gratkowa strone ;-).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludziu

Zaraz po wpisaniu mojego tekstu pojawilo sie w Trojmiejskim HP cos takiego: ( :-))) )
Warning: MySQL Connection Failed: Too many connections in /home/www/tsi/hydepark/index.phtml on line 53

Warning: MySQL: A link to the server could not be established in /home/www/tsi/hydepark/index.phtml on line 53

Warning: 0 is not a MySQL result index in /home/www/tsi/hydepark/index.phtml on line 54

Warning: MySQL Connection Failed: Too many connections in /home/www/tsi/hydepark/index.phtml on line 57

Warning: MySQL: A link to the server could not be established in /home/www/tsi/hydepark/index.phtml on line 57

Warning: 0 is not a MySQL result index in /home/www/tsi/hydepark/index.phtml on line 58

Czy ja wiem, ze techniczna obsluga jest lepsza niz nasza?...
Bez komentarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WRÓBEL ANALFABETA

I wróbel i pingwin studiowali.Wróbel na zaocznych , a pingwin na dziennych.Stąd "niewielka" różnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tomko

lepsza nie znaczy doskonala :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (247 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry