Widok

no?

no...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kinderfeld

Sluchaj, piosenki BP to pikus; dziewcze poszlo na calosc i ksiazke wydalo. " Na sciezkach slawy" sie nazywa. Tytul za serce chwyta, sila sie powstrzymuje, by nie wydac nan reszty kasy, doprawdy ach...80% to zdjecia, zeby fani nie musieli, bron Boze, sie przemeczac i czegos -Boze uchowaj-czytac. A moze wpisza to na liste lektur ? Wreszcie jakas wartosciowa literatura, zyciowa (do bolu) Z masochistycznym utesknieniem czekam na jej koncert w Polsce , najlepiej w Trójmiescie- lubie, jak spoleczenstwo sie jednoczy w cierpieniu ( na starosc robie sie sentymentalna...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

Blendy powiadasz, a wiesz, ze to sa takie przejscia tonalne pomiedzy kolorami lub intensywnmoscia barw?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teczka KUFLA

Proza w Teczce. Kropka. Świeża krew. Desant nowych autorów.l
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

7sk

Himeryczność skoczków... Powody są różne woda sodowa, pieniądze (syty jastrząb nie szybuje), najlepsi są ci co kochają skakać - Masashiko Harada albo ten co skończyl karierę parę lat temu - Weisflog... Czy dzisiejsze asy Schmitt, Małysz, Ahonen pójdą w ich ślady nie wiem. Z tej trójki najstabilniejszy jest Ahonen, Schmitt dopiero trzeci sezon jest w czołówce, Małysz... jeden wielki znak zapytania - wszytko jest możliwe..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

7sk

no ja wlasnie nie wiem, czemu oni nie pisza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludziska

Dlaczego nikt nic nie pisze??
przeniesliscie sie gdzies czy jak ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratkowe Towarzystwo

No wlasnie, nie piszeta juz prawie (albo smarujeta gdzie indziej?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgrzewarki

Zgrzewarki do folii-impulsowe i stałocieplne, maszyny do pakowania w folię termokurczliwą(zgrzewarko-obkurczarki kapturowe, tunele).Tanie zestawy urządzeń do produkowania toreb reklamówek i worków foliowych(zgrzewarki, prasa, wykrojniki).Realizacja indywidualnych zamówień.Doradztwo techniczne. Produkty polskie.Tel.(022)728=93-00
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

MIXERus

owszem robi.
ja robiem blendy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam

siemanko.Chcialem podzienkowac 7sk za to zrobil co trzeba.I prosze o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marzan

no coz moze wiec to i lepiej wyszlo z tym anglikiem :) ostatnio jednak najbardziej ciekawi mnie taka sytuacja ze zawodnicy sa dobzi w jednym roku a po roku czy dwoch to juz cieniasy?? coekwae z czego to wynika....
poslcy kibice.. milo bylo patrzec jak powiewaja polskie flagi :) a gwizdy.... no jak bylo 90% publiki od ans to sie nie dziwe ;)

p.s
tekst ci wysle choc przyznaje ze zdziwila mnie twoja reakcja na niego !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

7sk

Pamietam tego Anglika w okularkach, ale jakim stylem on skakał to nie wiem, to cos jak plywanie pieskiem tyle ze w powietrzu... Zasluzyl sie tym, ze teraz w zawodach skacze 50, a nie 100 i wiecej zawodnikow (wprowadzono kwalifikacje). Co powiesz na zachoanie polskich kibicow w Harrahovie? Te gwizdy na konkurentow Malysza... Czy Polacy zawsze musza odtawiac chamiznę?
Ps. Przyslij na teczkę pociagi... sa lepsze niz to co juz od Ciebie mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Błędy

NIGT TÓ NIE ROBI BUENDÓF.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

iro2001WW

ty sie za to wysilasz zeby pisac w naszym stylu. skoro ci sie to nie podoba to my "NATO" odpowiemy w ten sposob:
NIE CZYTAJ
ale skoro to my piszemy prostacko to dlaczego TY robisz bledy ortograficzne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kapitan Zbik

Kapitan Zbik prosi o przekazanie wszystkim gratkowcom :) takich oto swoich danych:
e-mail: michas.s@interia.pl
Oczywiscie nie musze dodawac ze prosi o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

?

Pokazuje się, tylko nie za bardzo pisze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KATKA

Czesc Kasiu, zaczalem odwiedzac te strone po naszej rozmowie, no i czekam na wiadomosci.Wiem, ze strone ERy jest kiepska(ostrzegalem), koles mi przekazal-dzisiaj.Dzieki za pamiec.Widzisz Mialas mi wtedy dac numer-nie byloby problemu.Pozdrawiam serdecznie.Sprobuj moze na mail
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

filozof

wy tu piszący potrzebujecie nieustannej akceptacji, piszecie językiem prostackim, teoretcznie wyluzowani, wysiłek mózgowy niewielki i co WY NATO?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

?

siem jusz gratkowe towazystfo tu nie pokazuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedz od YaroNka...

Jak to w jaki sposob? Po prostu stwierdzilem to i jush... I to bardzo wczesnie, majac 7 lat wiedzialem co sie swieci, a nie mialem za bardzo wg. roznych "dziwnych" sexuologow do tego prawa... A teraz jestem w zwiazku z kims i jest bardzo milo... Wczesniejszy moj zwiazek zakonczyl sie niedawno i trwal 2 lata. Jedno pytanko... Dlaczego Cie to interesuje? Tylko ot tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (247 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry