Widok

noclegi z dziećmi Szczyrk

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
może ktoś polecić jakieś fajne niedrogie noclegi w Szczyrku ? ważne żeby mieli chociaż jakąs trampolinę albo mały plac zabaw i dostęp do kuchni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukaj przez booking,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szukałam , patrzyłam sporo tego ale myślałam żeby coś poleconego , coś sprawdzonego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Asiu, kilka tygodni temu byłam w Szczyrku w CKIR Orle Gniazdo i mogę gorąco Ci je polecić jeżeli myślisz o pobycie z dziećmi. Mają i plac zabaw z dmuchanym zamkiem, i basen z ratownikiem, i stoły do pingponga i bilarda, i coś a'la Małpi Gaj gdzie są kulki, ścianki i tunele dla dzieci (to akurat jest w budynku) oraz dość bogatą ofertę gastronomiczną dla dzieci (w tym także lody), więc nie będziesz musieć ich zabierać poza ośrodek. A jeżeli chcesz coś sama przygotować to musisz wybrać u nich ofertę z apartamentem (wówczas w wyposażeniu jest czajnik i płyta + garnki + talerze i sztućce).

Ja skorzystałam z wyjazdu pakietowego i miałam wszystko w cenie (nocleg + wyżywienie) i wyszło mi to bardzo tanio. Nie opłacałoby mi się gotować :) Wolałam przeznaczyć ten czas na spędzanie czasu z pociechami i wspólne korzystanie z wielu atrakcji. Na swojej stronie http://www.orle-gniazdo.pl mają dość szczegółowo opisane wszystkie pakiety. Ewentualnie przedzwoń sobie do nich i spytaj co mogą zaproponować przy dłuższym wyjeździe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziekuje za wiadomosc ale byliśmy juz w szczyrku , mielismy prywatna kwatere i byliosmy bardzo zadwoloenie, z dostepem do kuchni , placem zabaw i stołem do ping ponga , było super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podaj namiary na tą kwaterę co byliście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Apartamenty przy Trakcie Cesarskim w Węgierskiej Górce.
Beskidy znam w małym palcu, bo pochodzę z tych okolic. Niestety Szczyrk przez te kilka lat zrobił się bardzo brzydki i drogi.
Węgierska Górka jest oddalona 30min od Szczyrku. Byliśmy tam rok temu z dwójką dzieci. Mieliśmy cały szeregowy domek za 1300zl na 10dni, warunki przyzwoite, plac zabaw fantastyczny. Za rok może dwa ponownie się tam wybierzemy.
Ogólnie odległość do ciekawych miejsc to od 20 do 45min samochodem. My tamtego roku zaliczyliśmy Szczyrk, Zywiec, Bielsko, Wiśle, Górę Żar i pojechaliśmy na Słowację.
Mogę jeszcze dużo pisac o kiejscu, bo naprawdę warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Szczyrku idealnym miejscem będzie hotel Meta Resort Spa . Regularnie tam bywam z dzieciakami i jest super. Obsługa miła i serdeczna. Warunki świetne. Smacznie, wygodnie i przytulnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

otworzyć firmę ?? (34 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

do góry