Widok

nuzeniec oczny

czy mozecie polecic okuliste który by to wyleczył? czy to leczy okulista czy dermatolog?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Okulista raczej bo może dokładnie obejrzeć oczy. Walka długotrwała i niestety lubi nawracać. Możesz spróbować bez recepty płyn i żel Domoxoft z apteki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej koniecznie skontaktuj się z Alioną Szmukała z Gdańska. Nie ma lepszej specjalistki od oczu w Polsce, za wisyte zapłacisz 60-80zł i zobaczysz jak bedziesz zaskoczona. Zadzwon i sie umów jak najszybciej. a swoja opinie po wizycie opisz tutaj w temacie :) nr tel: 601-666-177 . Każda osoba która tam wysłałem byłe mega zaskoczona i czasem w szoku jak ona sprawnie ich przypadkami sie zajeła i szybko pomogła. Miała juz ponad 40tys pacjentów w Trójmieście, pisze ksiazki wystepuje w TV, naprawde warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autoreklama?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska. (55 odpowiedzi)

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u...

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

poszukiwany dobry ortopeda (31 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

do góry