Widok

nystatyna vp

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy któraś z Was brała nystatyne dopochwowo w ciąży?
Jestem w 21 tygodniu i lekarz zalecił mi stosowanie 1 tabletki co 2 dni. Na ulotce napisane jest, że "nie nalezy stosować w okresie ciązy bez wyraźnego zalecenia lekarza".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam dopochwowo ito dwa razy za cały czas trwania ciąży.Też się bałam i myślałam o dzidziusiu i jestem ostatnią osobą,która coś łyka w ciąży.Sądą,,że jest bezpieczna i szybko pomaga,dzidzię urodziłam całą i zdrowutką-okaz 4kg i 59 długa :).Bierz sobie spokojnie i nic się nie martw!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry