nystatyna vp
~panismithowa
195.160.175.*
(17 lat temu) 15 kwietnia 2009 o 17:51
Czy któraś z Was brała nystatyne dopochwowo w ciąży?
Jestem w 21 tygodniu i lekarz zalecił mi stosowanie 1 tabletki co 2 dni. Na ulotce napisane jest, że "nie nalezy stosować w okresie ciązy bez wyraźnego zalecenia lekarza".
0
0