Widok

obrączki

Niedługo mój ślub, pomóżcie kobietki. Gdzie w trojmiescie lub okolicach kupie obrączki w rozsądnej cenie. Najlepiej jakiś zlotnik z dala od centrum gdzie ceny nie są ustalane pod turystów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj, w pasazu na przeciw dworca w Gdansku w poblizu biedronki jast maly zaklad zlotnika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam w pucku bo najtaniej wychodziło za gram i zrobili mi na wzor z aparatu jaki sobie wybrałam w aparacie waga 2 obrączek to bylo ok 4gram za 2500 a ja płaciłem za 9 gram 1600
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej poszukać jakiegoś małego jubilera, jeśli chcecie klasyczne obrączki. W sieciówkach jubilerskich płaci się za markę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz u Suchowiera - malutki zakład na Grunwaldzkiej, prawie na przeciwko Galerii Bałtyckiej.

Albo mały jubiler - Ryszard Korzeb też Wrzeszcz ale między rynkiem, a placem Komorowskigo. Dokładnie ród Danusi i Wyspiańskiego :)

U pierwszego kupowaliśmy nasze obrączki(10lat temu), u drugiego - pierścionek zaręczynowy, a później kolczyki do kompletu ;) (za urodzenie Syna)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasem taniej można w sieciówkach kupić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Rozwod dobry adwokat (396 odpowiedzi)

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze...

Jak sobie radzicie z migreną? (133 odpowiedzi)

Kobietki, czy któraś z Was też cierpi na migreny? Ja już nie mogę, migreny miewam odkąd pamiętam,...

Tlenoterapia? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was korzysta może z zabiegów tlenoterapii? Wiem, ze można korzystać z komór...

do góry