Widok

obwody szkół

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Co zrobić żeby dziecko dostało się do szkoły spoza obwodu z ulicy sąsiadującej z daną szkołą/, położonej 300m od niej /, która dziwnym trafem przydzielona została do szkoły oddalonej ok.1,5 km z brakiem możliwości samodzielnego, bezpiecznego dotarcia do niej przez dziecko. Czy przez wiele lat musi być dowożone do szkoły przez rodzica !!!.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Złóż papiery i trzymaj kciuki żeby sie udało. Zobacz za co tam dają dodatkowe punkty, czasem szkoły mają jakieś wytyczne. Znam takich desperatów, którzy swoje dziecko meldują w innym miejscu (rodzina, znajomi) oby tylko ich dziecko było zameldowane w obwodzie wymarzonej szkoły (nie zawsze tej najbliższej) lub przedszkola.
I tak masz farta. Moje dziecko do obwodowej szkoły ma 2 km (dojazd do szkoły to 2 autobusy z przesiadką), więc pociesz się, że mogłaś mieć gorzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zeszłym roku, nikt z dzieci moich znajomych nie miał problemu z dostaniem się do szkoły spoza obwodu, w tym moje dziecko. Nie mieliśmy dodatkowych pkt. Próbować!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam dwoje dzieci. Żadne z nich nie chodzi do szkoły obwodowej, pomimo że chodzą do dwóch różnych szkół ;). Wystarczyło podanie, bez znajomości its, więc głowa do góry :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz (91 odpowiedzi)

dr.Sabiniewicz -kardiolog dzieciecy opinie na jego temat poprosze

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

do góry