Widok

oczyszczalnia przydomowa

Opinie i oceny Temat dostępny też na forum:
Jakiś czas temu zdecydowałem się na oczyszczalnię i zleciłem to firmie Eko Oczyszczalnia z Gdyni( eko-oczyszczalnia.pl/ ). Wszystko było załatwione sprawnie i szybko. Bardzo podobało mi się, że nie ograniczali się tylko do promowania jednego producenta(co często się zdarza) ale przedstawili kilka marek i dzięki temu zanim się na coś zdecydowałem to mogłem jeszcze "dopytać" gdzie indziej, które fimry są lepsze. Sprzęt nie był dostępny od ręki, a montaż poszedł szybko. Generalnie wszystko in plus.Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam szukałem , przerobiłem kilka firm podobne problemy. Dopiero ta firma uslugibudowlane-kielce.pl/przydomowa-oczyszczalnia-sciekow/ zaproponowała kompleksowe usługi. Po rozmowie oraz przedstawieniu kilku opcji wybrałem najlepszą dla siebie. Wszystko dostępne od ręki a pracownicy posiadają doświadczenie. Zostawiam informacje dla potomnych może się komuś przyda :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś czas temu zdecydowałem się na oczyszczalnię i zleciłem to firmie Eko Oczyszczalnia z Gdyni( eko-oczyszczalnia.pl/ ). Wszystko było załatwione sprawnie i szybko. Bardzo podobało mi się, że nie ograniczali się tylko do promowania jednego producenta(co często się zdarza) ale przedstawili kilka marek i dzięki temu zanim się na coś zdecydowałem to mogłem jeszcze "dopytać" gdzie indziej, które fimry są lepsze. Sprzęt nie https://nox.tips/ był dostępny od ręki, a montaż poszedł szybko. Generalnie wszystko in plus.Polecam.

I got this,..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem. Jeżeli macie w planach inwestycje w przydomową oczyszczalnie ścieków, to osobiście mogę Wam polecić ofertę firmy, z której sam skorzystałem - Przydomowa oczyszczalnia Kraków . Wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w swojej oczyszczalni stosuje https://ekobtba.pl/kategoria-produktu/oczyszczalnie/ i jestem zadowolona. Produkty są bardzo wysokiej jakości i w naprawdę dobrych cenach także mogę polecić :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

ile kosztuje budowa domu? (133 odpowiedzi)

Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę o konkrety z Banina.

ile kosztuje szafa wnekowa? 1.9x2.55h (56 odpowiedzi)

witam, szukam kogos do wykonania szafy wnekowej o wymiarach 1.9x2.55x0.6 z drzwiami szklanymi...

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry