Widok

oczyszczalnia przydomowa

Opinie i oceny Temat dostępny też na forum:
Jakiś czas temu zdecydowałem się na oczyszczalnię i zleciłem to firmie Eko Oczyszczalnia z Gdyni( eko-oczyszczalnia.pl/ ). Wszystko było załatwione sprawnie i szybko. Bardzo podobało mi się, że nie ograniczali się tylko do promowania jednego producenta(co często się zdarza) ale przedstawili kilka marek i dzięki temu zanim się na coś zdecydowałem to mogłem jeszcze "dopytać" gdzie indziej, które fimry są lepsze. Sprzęt nie był dostępny od ręki, a montaż poszedł szybko. Generalnie wszystko in plus.Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam szukałem , przerobiłem kilka firm podobne problemy. Dopiero ta firma uslugibudowlane-kielce.pl/przydomowa-oczyszczalnia-sciekow/ zaproponowała kompleksowe usługi. Po rozmowie oraz przedstawieniu kilku opcji wybrałem najlepszą dla siebie. Wszystko dostępne od ręki a pracownicy posiadają doświadczenie. Zostawiam informacje dla potomnych może się komuś przyda :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem. Jeżeli macie w planach inwestycje w przydomową oczyszczalnie ścieków, to osobiście mogę Wam polecić ofertę firmy, z której sam skorzystałem - Przydomowa oczyszczalnia Kraków . Wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Mycie elewacji (9 odpowiedzi)

Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do tej pory 2 firmy,...

Elektryk Gdańsk (14 odpowiedzi)

Czy możecie polecić sprawdzonego i niedrogiego elektryka? Nie świecą mi 4 z 5 halogenów w suficie...

Transport, przeprowadzka (7 odpowiedzi)

Witam Przeprowadzam się w przyszłym tygodniu z oksywia na obłuże, czy jest ktoś kto może...

do góry