Widok

od kiedy serek wiejski??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, od kiedy można dać dziecku serek wiejski? Tyśka w listopadzie skończy rok i zastanawiam się czy mogę jej juz dać...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niby po roku może już większość rzeczy jeść, mój ma prawie 1,5 ale jeszcze serka wiejskiego mu nie dawałam
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
W życiu!
Danonki są od 3 roku życia - sprzwdź sama na opakowaniu!
A niby dla dzieci.

Do serka wiejskiego to jeszcze daleko.


No chyba, że ktoś daje dziecku parówki - to mu już nic nie zaszkodzi :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
a co ma serek wiejski wspolnego z danonkami?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
no właśnie...co ma serek wiejski wspólnego z danonkami??
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
no właśnie... też nie kumam tego porównania.. ani do danonków, ani do parówek? rozumiem, że parówki to śmietnik, a danonki sam cukier..ale ludzie, nie popadajcie w przesadyzm..dziewczyna zapytała o twarożek.. z takich paranoi, potem dzieciak pójdzie do przedszkola i na widok cukierka urodzinowego, czy nawet czegoś na obiad co ma trochę cukru wpadnie w płacz, bo mamusia mu nigdy w życiu nic takiego nie dała czy nie pokazała...patrzcie trochę realniej na świat :]

Wracając do tematu - TWAROGU, to chyba ogólnie piszą, że można podawać od 10go miesiąca. Jak się boisz dać serek wiejski, kup trochę twarogu, albo nawet zrób 'swojski'.. jak nie chcesz mieszać ze śmietaną, daj jogurt naturalny.. i tyle.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bez przesady...
Jasiek zaczął jeść serek wiejski jak skończył rok, ale przed rokiem dostawał już jogurty naturalne i kefiry owocowe i inne produkty mleczne i nic mu nie jest
a parówki uwielbia :)
image

image
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
w zyciu twarogu... trzmac dzieci z daleka od tego swinstwa :D :D

Nie wiem jak wiejski, ale ja zwykly twarog w kostce tlusty lub poltlusty zmiksowany z jogurtem naturalnym i owocami dawalam juz na pewno w okolicy roku :)

Mysle, ze wiejski tez mozna, a jak dziecko polubi smak twarogu naturalnego nie slodzonego to juz w ogole super :)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Danonki to faktycznie szajs i tez nie rozumiem tego porównania :d

Z tego co pamiętam to moja córka po roku dostawała do spróbowania prawie wszystko ( wyłączając smażone potrawy i czekoladę), ale nie wszystko chciała jeść - była strasznym niejadkiem.
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://mleczarstwo.com/forum/?site_id=303&f_act=sT&id=33915
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno serek wiejski jest niezdrowy - jest podobno pełny chemii - potwierdzają to badania laboratoryjne
jak już to ser twarogowy dawac ale w małych ilościach
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja wczoraj byłam na pewnej imprezie z lekarzami i powiedzieli mi, że broń Ciebie Panie dawać serki dla dzieci np. Danonki. Tak jest tyle chemii, że szkoda dzieciaka zatruwać.
Generalnie wszystkie produkt dla dzieci to ..........!!! Popatrzcie na parówki Bobaski, gdzie mamy mięso obrabiane mechanicznie. Wstyd!!!
Nie wiadomo co dawać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
M_LAdy- generalnie się z Tobą zgadzam, tylko w takim razie co dawać i co robić?

Powietrze zatrute, woda zła, jedzenie do d...
Najlepiej to się chyba położyć i umrzeć. A żyć trzeba
image
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszelkiego rodzaju serki typu Danio ale na pewno nie serek wiejski który się składa tylko i wyłącznie z twarogu śmietanki z dodatkiem soli nie ma żadnych konserwantów żadnych dodatków czy ulepszaczy
Proszę poczytać skład .Serek wiejski jest to zdrowy twarożek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam to czym karmisz dziecko!? Moja corka juz od 10 miesiąca je danonki i parówki, chleb od 6 miesiąca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Normalnym jedzeniem
Kaszę ryby warzywa owoce nabiał
A ty jak widać je zatruwasz
Parówki danonki
Masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spokojnie można roczniakowi podawać normalny nabiał (Danonki raczej zaliczam do nabiału nienormalnego, sama nie zjem i dziecku nie dam ;))

Parówki też można. Nie dzielę części świni na lepsze i gorsze, ucho pod pewnymi względami jest wartościowsze od szynki, kolagenu ma więcej ;) Wcinamy oboje parówki przynajmniej raz w tygodniu, ale te naprawdę porządne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny a parówki gerbera czy inne, patrzyłyście na skład ? Bo widziałam w sprzedaży, ale jeszcze nie planowałam kupować więc i składu nie czytałam :) a chyba czas najwyższy troszkę rozszerzyć dietę małej
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gerbera mają kiepski skład. O wiele lepsze są choćby "Kiełbaski wiedeńskie" w Lidlu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszłam do lodówki, zeby jeszcze rzucić okiem na skład tych Lidlowskich. Jednak lepiej nie wiedzieć... Od dziś kupuję tylko wędliny bez opakowań :D

W każdym razie mają 80% mięsa, a Gerbery 66%. I lepiej smakują niż Morliny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kaska ja kupilam ten sloiczek Gerbera i Tomek w zaden sposob nie chcial jesc. Plul i na cieplo i na zimno-myslalam,ze nowy produkt to sie przyzwyczaji. Nie przekonal sie-w koncu sama posmakowalam -ochyda! Kupilam z morlin takie paroweczki https://www.hipernet24.pl/nowy/prodinfo.php?item_id=5732&body_hide=1 i okazaly sie sukcesem !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Link nieaktywny ale wystarczy wkleic do przegladarki i juz dziala. Co do Lidla, to my kupujemy parowki Pikok 83% miesa -pyszne! Pewnie kiedys i Tomul dostanie do sprobowania. Ja posmakowalam te morlinowskie dla dzieci - mniam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlatego wkurza mnie, że produkty dla dzieci wcale nie są zdrowe.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, dzięki za odpowiedzi;-0 to jeszcze napiszcie jaki mogę wtedy dać małej twaróg? czy lepiej jeszcze nie dawać?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dawaj jej już normalne jedzenie, byle bez cukru upchanego gdzie się da, nie przejmuj się tak bardzo. Najbardziej smakuje mi nabiał z Piątnicy - serki wiejskie i twarogi, więc takie tylko bym pchała w swoje dziecko...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja mała mając kilka miesięcy (ok 3) już jadła spienione mleko (takie jak w cappuccino) i je uwielbiała. Jak miała ok. 10 miesięcy, to dawałam jej ziarenka serka wiejskiego i zobaczyłam, ze bardzo jej smakują - od tamtej pory wcina taki serek na śniadanie ok raz na 2 tygodnie... Nic w składzie mnie nie zaniepokoiło, a poza tym żyjemy w takim a nie innym świecie! Staram się nie faszerować jej chemią, ale niestety nie mam krowy, świni, kozy, grządki i sadu...wolę dać jej serek wiejski niż ten wspomniany Danonek... Nie daję jej parówek, sama piekę lub gotuję mięso na wędliny,ale niestety...nie mam wpływu na to, co jadły te zwierzaki, nie jestem w stanie skontrolować w jakiej ziemi i czy daleko od drogi rosła marchewka i czy krowa dojna byla szcześliwa i hormony sresu nie zepsuły wartości odżywczych jej mleka...
Takie niestety mamy czasy, cóż pozostało... NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Najlepszy serek własnej roboty,bo świeży .
Podgrzej kwaśne mleko i przelej przez sitko -gotowy serek można podawać z utartum jabuszkiem-pycha.Serków ze sklepu maluchom nie polecam z uwagi na dodatki przedłużające okres ważności.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój Mały ma 7 miesięcy i już dawno posmakował serka wiejskiego,bo się rwał jak ja jadłam śniadanie i ŻYJE :D

Generalnie daje mu wszystkiego po trochę co jest bez przypraw i cukru
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie dzieciaki po roku jadły już serki wiejskie, jogurty, serki typu almette itp. Żyją, mają sie świetnie ;P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

do góry