Widok

odbicie lustrzane

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny mam taki problem mianowicie musze wydrukowac prace tzw odbiciem lustrzanym i nie wychodzi mi to....czy jak zaczynam to drukowac czy musze zaczac od strony nieparzystej?facet w punkcie drukowania cos mi tam tlumaczyl ale nie ksumalam za bardzo ;p prosze pomozcie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robilam to dosc dawno temu, ale musisz najpierw normalnie wydrukowac np. strony parzyste pozniej przestawic na marginesy lustrzane spowrotem do drukarki wlozyc te same kartki tak by na drugiej stronie sie drukowalo i wydrukowac druga czesc stron, czyli powiedzmy nieparzyste. tylko moze najpierw wydrukuj sobie strone tytulowa i zacznij takie drukowanie od spisu tresci. Pamietaj nie patrz na numeracje stron przy ustalaniu ktore sa przyste tylko na faktyczne strony dokumentu. Troche jest przy tym zabawy, ale na pewno sie uda.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Część drukarek w ustawieniach drukowania ma taką opcję, że samo ustawia wydruk lustrzany. Spróbuj poszukać, może też masz.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Nocleg z dzieckiem w Krakowie lub okolicach (4 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone miejsca? Potrzebujemy 2/3 noclegi: dwoje dorosłych i jedno...

jaką kupić rybkę do małego akwarium (16 odpowiedzi)

chcemy kupić małej małe akwarium (najlepiej kula) i nie wiem jaką rybkę kupić może mi coś...

gdzie kupię fajne dywany dla dziecka? (36 odpowiedzi)

oprócz Ikea - nic nie mają i Leroy- juz widziałam nie są złe ale gdzie jeszcze , kto sprzedaje?...

do góry