Widok

*** oddaj krew ***

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Może uda mi się namówić chociaż kilka osób na kolejny odcinek akcji dzielenia się krwią z potrzebującymi?

10 LISTOPADA 2007, Żabianka godz. 10 - 14

My jedziemy :)


A tu informacje, które dostałam od kolegi z zaprzyjaźnionego forum:

"10 listopada 2007 w Gdańsku Żabiance, od godz. 10 do 14, kolo kosciola pw. Chrystusa Odkupiciela, będziemy po raz 10 (od 2005 roku) gościć ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i trwać będzie akcja pod hasłem "Krew ratuje życie".

Po raz trzeci będziemy się starali zrobić coś więcej - nie tylko oddać krew.

8 września zorganizowaliśmy akcję krwiodawstwa i festyn pod hasłem "Bezpieczna droga" gdzie mówiliśmy o potrzebie bezpieczeństwa na drogach. Nasze zaproszenie przyjęły służby mundurowe, fundacje, stowarzyszenia i prywatne firmy.
Na naszej akcji 8 września 2007 krew oddało także kilku kierowców i stąd zrodził się pomysł kolejnej akcji z ich udziałem.

10 listopada pogoda na Pomorzu będzie już raczej nie specjalna więc na ten dzień planujemy akcje krwiodawstwa i zaproszenie kilkunastu trójmiejskich fanklubów różnych marek samochodów i motorów. Wiemy, że są to ludzie świadomi ciągłej potrzeby krwi w naszych szpitalach a jednocześnie na tyle otwarci i chętni do pomocy, że już mamy deklaracje uczestnictwa w tej dopiero planowanej imprezie.

Dla zmotoryzowanych - tych na czterech czy na dwóch kolkach ale nie tylko, bo dla każdego kto będzie chciał oddać krew, planujemy kawę, domowe ciasto, myślimy o jakiś konkursach, może zaproszeniu jakiegoś VIP-a.
Już pozyskaliśmy kilku sponsorów. Po prostu nie chcemy tylko ściągnąć tych ludzi do nas by oddali krew,
chcemy także coś dla nich przygotować, by poczuli się docenieni, by poczuli się u nas dobrze"

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba sie tam wybiore,moze koms pomoge;)Tym berdziej ze mieszkam nie daleko a w Odkupicielu bralam slub;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie, Anula :)

Przy okazji może zorganizuje się małe spotkanie forumkowe :) :) :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja już próbowałam oddać krew kilka razy - zawsze mi czegoś brakuje... a mój mąż jest dawcą krwi...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może przytargam męża...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie dokumenty trzeba miec przy sobie?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi do tej pory wystarczał dowód osobisty :)

no i książeczka krwiodawcy :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja idę , któryś raz z kolei, ale pierwszy raz za namową ludków z forum samochodowego (zaprzyjaźnione forum mojego męża choć ja chyba też już jestem spaczona:))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak miło :)
Ja też trafiłam na ten temat na forum moto.


Parę informacji o poprzedniej akcji:

http://www.odkupiciel.net.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=608&Itemid=50

http://www.odkupiciel.net.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=613&Itemid=50

http://www.galeria.czywarto.pl/Krwiodawstwo/index.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beata.tr , napisałam do Ciebie maila. fotki z sobotniej akcji:))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eh i znowu nie udało mi sie pomóc:( a obiecałam sobie ze nastepnym razem i d.... :( niestety stan zdrowia na to nie pozwala

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rabitko, dziękuję :)

Kamiś, Ty mi się tu nie martw. Kuruj się i ciesz, że w końcu udało Ci się wrócić do domu. Do córeczki i męża. Zdrówka!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

do góry