Widok

odradzam kupno mieszkania u dewelopera FAME

nie będę się rozpisywać wystarczy pojechać na osiedle kalinowe i zobaczyć jak nieestetycznie z brakiem smaku jest zbudowane to osiedle totalny brak gustu ale to nic jak wyglądają klatki jak ruina zbliżona do tych w starych smiedzaących budownictwach a poza tym deweloperzy niczego nie dopilnowują, drzwi wejściowe do mieszkania to istna ruina za 400 zł z marketu skrzypią itd. Nie można się z niczym dogadać z nimi wszystko jest zrobione byle jak byle szybko oddać, odradzam tego, zresztą jak ktoś podpisze umowę to sam się przekona. My serdecznie odradzamy jak nie chcecie mieć zszarpanych nerwów przez walkę o wszystko z tym deweloperem to nie róbcie tego. To był największy nasz błąd w życiu kupno tego mieszkania u tego dewelopera. FAME!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
A u mnie jest wszystko ok, no prawie. Pozdrawiam sąsiadkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Potwierdzam liczne niedoróbki i totalne olewactwo dewelopera. Gdzie ja miałam oczy jak kupowałam mieszkanie??? Najtańsze materiały, drzwi wejściowe, mocniej uderzyć i się same otworzą. Tylko sprzedać mieszkanie i potem umywają rączki. Nie da się doprosić naprawy. Nie dajcie się nabrać na niską cenę, bo różnicę będzie trzeba dołożyć na naprawy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (20 odpowiedzi)

Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc najpierw trzebaby było...

Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (14 odpowiedzi)

Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu w okolicach...

do góry