Widok

omdlenia wazowagalne a poród

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej. Czy któraś z Was cierpi na omdlenia wazowagalne? Jaki rodzaj porodu miałyście? Boję się trochę, że zemdleje podczas porodu naturalnego ale jednocześnie nie jestem do końca przekonana do CC...Na kolejnej wizycie porozmawiam o tym z moim gin ale chciałabym wiedzieć jakie Wy macie doświadczenia...Z góry dziękuję za wszystkie opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje omdlenia kardiowazodepresyjne, czyli pełen mix:( były wg. mojego kardiologa wskazaniem do cc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W moim przypadku bylo yo tak ze lekarz calkowicie zbagadelizowal umnie te omflenia i caly czas bylam prowadzona tak jak do porodu naturalnego. W trakcie akcji porodowej(5cm rozwarcia skurcze pelne wody odeszly) i niestety zaczelam tracić przytomność i zakończyło sie to cieciem cesarskim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kardiolog powinien wydać zaświadczenie, to jest wskazanie do CC, przy tym łatwo stracić przytomność, może dojść do odruchowej bradykardii, a nawet asystolii czy nagłego spadku ciśnienia, zagrażającego zdrowiu matki i dziecka, widać że wielu ginekologów to konowały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

do góry