Widok

Galeria twarzy - pytanie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś coś wie o firmie galeria twarzy - centrum Filmowe ATV. Bo mój synek dostał się ale wiem czy to nie jakaś ściema? Bo niby czytałam trochę opinii ale za bardzo nic z tego nie wynik prócz tego że trzeba zapłacić. Większość pisze ze ściema bo dzieci się nie dostają a ci co napisali że się dostali to są zadowoleni. Proszę o pomoc bo nie chce bez sensu wysyłać zdjęć dziecka.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kazdy ma inne doswiadczenia jak widac. U nas praca na planie serialu jako pierwsze zlecenie. Super zabawa i bezcenne doswiadczenie dla mojej córki. Wspolpraca z agencja bez zarzutu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Witam, ja mogę się wypowiedzieć na podstawie własnych doświadczeń. współpraca z atv to szansa rozwoju w różnych kierunkach, mnie od zawsze interesowało aktorstwo więc tutaj jak najbardziej mogę się rozwijać gdyż cały czas jest jakieś zapotrzebowanie na statystów i epizodystów do różnych produkcji. ja m.in występowałem w Eugeniuszu Bodo, na planie Miasta 44 oraz w Komisarzu Aleksie. Polecam agencję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Witam. To i ja dodam wlasne doswiadczenia. Z galeria twarzy zwiazani jestesmy 3 lata prawie. Po pol roku mielismy zrezygnowac bo nic sie nie dzialo ale potem syn zostal zaproszony na casting do reklamy tv, byl ma mini sesji zdjęciowej do naszej lokalnej odzieżowki i bylismy tez na olanie komisarza alexa..tak więc kazdy w swoim czasie moze otrzymac jakas propozycje. My sie doczekalismy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5


2022 rok - wpisowe 80zł o tym piszą na ulotce ok rozumiem, jestem w stanie ponieść ten koszt. Jedziesz z dzieckiem na "sesję", tam Pan ładnie opisuje możliwości itd. i tutaj dowiadujesz się nagle, że opłata za sesję wynosi UWAGA 270zł więc do zapłaty 350 zł.... Gdybym wiedziała, że dojdzie jeszcze taka opłata nawet bym się nie pofatygowała na to spotkanie. Jak zawsze żerują na dzieciach bo wiadomo dziecko już jest ucieszone możliwością zdjęć więc trudno w tym momencie odmówić... dostajesz do podpisania umowę i na koniec zdjęcia na CD z sesji. Od razu dopiszę, że zdjęcia może i robione profesjonalnie, ale wypadałoby chociaż dziecku włosy poprawić bo lepiej z pewnością zrobiłabym zdjęcia na białym tle w domu lub za podobne pieniądze w studio fotograficznym... wywalone póki co w błoto pieniądze na zdjęcia. Rodzice przyjeżdżają z malutkimi dziećmi i na miejscu każdy dostaje informację o faktycznym koszcie tego rzekomego przedsięwzięcia... Czasami jedzie z innego miasta a tu taka "niespodzianka" na sam koniec.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, napisze swoją przygodę z agencją Galeria Twarzy. Jednym słowem określę firmę krzak . Po pierwsze żerują w latach 2023 na opłacie rocznej, gdzie nie zdarza się to już w agencjach szanujących się, po drugie podszywają się pod Wytwórnie filmów fabularnych w Warszawie, a wybajmują jedynie na weekend mały lokal, po trzecie agencja żyje jedynie z tego, ze zwerbuje ludzi, aby opłacili składkę członkowska i zrobili sobie sesje fotograficzną za 270 zł. Wystarczy zobaczyć zdjęcia na ich stronie, jak to wygląda. Kolejna uwaga, możecie wygrać Twarz miesiąca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój syn jest w Galerii Twarzy już od ponad roku, zapisaliśmy się właśnie podczas weekendu nad morzem. Nie zdecydowaliśmy się na sesję na miejscu, ponieważ mamy w rodzinie fotografa i powiedziano nam, że spokojnie możemy dostarczyć zdjęcia od innego fotografa. Generalnie jestem zadowolony i syn również. Byliśmy na kilku castingach i planach serialowych, świetna zabawa!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wielokrotnie byłam już na sesji dzięki współpracy z Galeria Twarzy, można powiedzieć wręcz że dzięki nim nawiązałam stała współpracę że znaną siecią sklepów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nas też naciągnięto. Jestem wściekła i sama się sobie dziwię, że tak dałam się nabrać. Właściciel firmy to oszust żerujący na naiwności rodziców. Zarabia grube pieniądze na sesjach dzieci, wpisowym na rok w bazie, ale jeszcze mu mało, więc wyłudza smsy w plebiscycie na twarz miesiąca ;-). Kariery reklamowej z tego nie będzie, ale konkurs na jelenia roku wygrany.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkowicie się zgadzam z Pani opinia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie wróciliśmy ze spotkania,które odbyło sie w klubie Ego. Smród nie do opisania - kibel zaszczany, zarzygany i zasr*ny. Na sali jeszcze leżały kipy. No świetne miejsce na sesję dla dzieci. Każdy kto wszedł do toalety już nie chciał mieć z nimi nic wspólnego. Zdjęcia to koszt 270zl (niby co roku za darmo sesja az do 18) plus 80zl za rok za opiekę. Podziękowaliśmy i wyszliśmy głównie ze względu na smród.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak chce Pani zostać ofiarą złodzieji to niech im Pani płaci. To jest typowa lichwa!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój syn wygrał casting z Galerii Twarzy, byliśmy kilka dni na planie filmowym, obsługa ze strony Agencji bardzo dobra, pomogli w zorganizowaniu wszystkiego. Synek zachwycowny takim doświadczeniem, my zadowoleni, teraz czekamy na emisję filmu. Także wszystko jest możliwe, chociaż podejrzewam, że to też kwestia szczęścia wygranie takiego castingu ale ze swojej strony polecam dać szansę i spróbować. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po roku współpracy z firmą ATV mogę śmiało ocenić tą współpracę za udaną. ATV ma bogaty wybór castingów, osobiście preferuję te reklamowe. W każdym tygodniu pojawiają się nowe możliwości, a uczestnictwo w castingach online staje się dla mnie fascynującym doświadczeniem. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie trwała lata, a każdy kolejny rok będzie pełen nowych wyzwań i osiągnięć!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałbym podzielić się swoją pozytywną opinią na temat spotkania, które odbyłem w związku z dołączeniem się do bazy Galerii Twarzy. Po pierwsze, obsługa była niezwykle sympatyczna i profesjonalna, kierownik odpowiedział na wszystkie moje pytania dotyczące procesu dołączenia się do bazy i dalszej współpracy. Sesja zdjęciowa wyszła bardzo dobrze, zdjęcia są bez żadnych zastrzeżeń, jestem pod wrażeniem podejścia Pani fotograf do dzieci. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do przyszłości, ponieważ na stronie Galerii Twarzy widziałem wiele interesujących castingów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My należymy do tych szczęśliwców, którym udało się wygrać casting i dostać zlecenie więc nie ma rzeczy niemożliwych. Jestem usatysfakcjonowana ze współpracy i szczerze polecam :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam współpracę, faktycznie dużo się dzieje. Co prawda nie zawsze są castingi dla danego wieku ale w trakcie trwania współpracy wiele ciekawych ofert się pojawiło dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie współpracy, a przy okazji załapaliśmy się na darmową sesję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

do góry