Widok

opinia o przedszkolu Martolandia na Morenia

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Proszę napiszcie,jak oceniacie przedszkole Martolandia na Morenie?Czy jesteście zadowolone z zapisania tam swoich pociech,a przede wszystkim,czy one uczęszczają tam z radością i ochotą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy nie ma tu żadnego z rodziców dziecka chodzącego do przedszkola Martolandia na Morenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie podoba misie jedzenie w plastikach. Natomiast panie raczej zaangazowane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Plastiki To wymóg sanepidu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W sumie to zaangażowanie Pań ma dla mnie większe znaczenie niż talerzyki z plastiku.Dziękuję za odpowiedź choć jedną;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też zastanawiam się nad wyborem tego przedszkola. Odświeżam wątek ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i nic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jakie Panie mają podejscie do dzieci i zaangazowanie w budynku przedszkola, ale spacery to jakaś porazka. ja jako spacerujaca mama z moreny czesto natrafiam na rozne grupy przedszkolne na spacerach.
akurat w tym juz kilka razy zauwazylam, ze Pani idzie i nie zwraca uwagi na dzieci gadajac przez telefon - od czasu do czasu zwracajac im uwage by szly rowno i w zwartej grupie. uwazam, ze na cpaserach zwlaszcza powinna robic wszystko by dbac o bezpieczenstwo podopiecznych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Minusem jest to, że jest tam ogrzewanie podłogowe i jest tam strasznie gorąco jak w saunie:( Synek wciąż ma problemy z górnymi drogami oddechowymi i tak wiążemy to z tym, że jest tam gorąca jak w saunie i to może być przyczyną. Tak nam zasugerowała pediatra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko tam chodziło , niestety nie mogę polecić . Plac zabaw bardzo nie zadbany. Panie przedszkolanki są miłe ale Dyrektor i Właścicielka to nieporozumienie , zarozumiałe , niesympatyczne . W przedszkolu ciągłe podwyżki .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś mieszkałam nad tym przedszkolem. Nie podobało mi się jak opiekunki odnoszą się do dzieci. Tzn nie krzyczały na nie ani nic z tych rzeczy. Ale jakieś takie to było strasznie infantylne, nie dalo się tego słuchać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety w zależności od wychowawcy.

Do sredniej grupy chodził mój starszak i bylam bardzo zadowola z Pań i zajęć.

Do młodszej mój drugi syn i niestety to co go spotkało ze strony Pani wice przechodzi jakiegokolwiek oczekiwania. Brak podejścia do dziecka oraz nieakceptowalna komunikacja ze mną rodzicem przy innych Paniach i rodzicach to coś co nigdy nie powinno mieć miejsca jesli ktoś kieruje się dobrem maluszka a nie swoją wygodą. Dla porównania synek w innym przedszkolu fenomenalnie funkcjonuje i bardzo chętnie spędza tam cały dzień, czego niestety tutaj nie było.

Mimo, ze starania innych pań na plus całość na minus. Zdecydowanie nie jesli dziecko nie mowi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

do góry