Widok

ortodonta

haj
chcialam sie zapytac czy znacie jakiegos dobrego niedrogiego ortodonte w gdansku? chodzi mi o aparat staly ile kosztuje wizyta i ceny aparatu :)

dzieki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zakładałam w marcu aparat 2500 zapłaciłam za górny łuk ponieważ wziełam ten mniej widoczny wykły kosztuje na jeden łuk 1800, wizyty to różnie od 40 do 100 zależy co ci robi
acha aparat zakładałam we wrzeszczu u PANI SŁOMIŃSKIEJ narazie jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja zakładałam aparat stały w wakacje w Gdyni w gabinecie na 3 maja u dr. Mariusza Nowaka (http://www.gabinetstomatologiczny.webpark.pl/) góra i dół 3200 ( ale chyba teraz ceny poszły w górę) Ogólnie mogę polecić, leczyłam również tam ząbki u dr. Sochackiej. Bardzo sympatyczni lekarze i znają się na "rzeczy". Ale Tobie do Gdyni pewnie za daleko... z Gdańska niestety nikogo nie znam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gabinet "Twój dentysta", dr Dunajewska, Gdańsk ul. Bergiela. Będę niebawem zakładać. Ceny od 1500 (zwykły) do chyba 2500. Wizyty 100 zł.
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nosiłam aparat przez 5 lat! mówiono mi że maksymalnie będę nosiła przez 2 lata a może nawet przez 1,5 roku. Byłam bardzo zawiedziona, cieszę się że jest już po wszystkim. Gdybym jeszcze raz zakładała aparat to na pewnio nie u tego samego ortodonty czyli nie u pani Słomińskiej.
image

image

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaka wade mialas? Ja zaczelam nosic aparat od wczoraj i u tej samej pani zakladalam i szczerze mowiac jestem przerazona po Twojej wypowiedzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to kosztuje 1500 lub 1800 za jedna czesc czy za calosc gore i dol??
a czy mozna zalozyc sobie tylko gore lub dol??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja ortodontka jest oki, gabinet ma na zaspie-Anna Urbaniak (wystarczy wpisać jej imie i nazwisko na google).
zwykły aparat kosztuje 1800 wizyty 100. Polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To świetna lekarka, polecam koncze terapię aparatową, a moje dziecko zacyzna. dr Ania jest super, i zawsze pomocna kiedy są słabe momenty z aparatem( ból szczęki, dyskomfort itd). polecam ją i innych stomatologów z tego gabinetu, szczególnie Michała Łaskę- super endodontę ale tez dr Kasie dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ceramiczny również zakłada czy tylko metalowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to bardzo dobra ortodontka. Mądra i cierpliwa. Leczy dwoje moich dzieci. Nie usuwa pochopnie zębów. Zdecydowanie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trudno mi polecic
ale wiem kogo odradzic

Odradzam Jozefe Czajkowska z Gdyni i z Gdanska.
Ja zawiodlam sie i nie mam ochoty o tym pisac.

Dwa zdania.
Uwazaj zanim wybierzesz ortodonte, spytaj sie o plan leczenia, podpisz umowe ktora opisuje finanse.
Zadaj sobie pytanie czy dany lekarz odpowiada szczerze i fachowo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się co do pani czajkowskiej
ja też do niej chodziłam bardzo długo, długo za długo.... naciągaczka i tyle. po kilku latach od zdjęcia aparatu ( i noszeniu ruchomego) zęby znowu zaczęły wracać do stanu sprzed leczenia....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co powiecie o doktor annie kienitz-orzelskiej? ma swoj gabinet na Kaprów w Oliwie..bylam dzis 1wszy raz..aparat ma mnie kosztowac gora-2600 i dol tyle samo + 130 do 150 zł za wizyte..
mam nadzieje ze dobrze mi polecono ortodonte..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Założyłam u tej pani aparat 1,5 roku temu. Jestem zadowolona z postępów. Wizyty są drogie, ale odbywają sie co 2 m-ce. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
absolutnie się zgadzam! nie polecam! przestrzegam. pacjentów traktuje się jak dojne krowy, nigdy nie wiadomo ile zapłaci się za wizytę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tzn? odradzasz kogo??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
p.Czajkowska powinna sie w piekle smazyc!! jezdzilam do niej co 2 miesiace z Anglii bo studiowalam i brala ode mnie 300 zl za wizyte,czy to jest normalne??w koncu przenioslam sie do innego ortodonty bo dosc mialam tej starej naciagaczki i jej miny ze sie wszystko odechciewalo...nie polecam z calego serca!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej to bardzo dobra rada,.......... sama fachowa rada i wizyta konsultacyjna ............mama nadzieje ze wystarczy ,jesli bedzie pozytywna?nie slyszalam o umowie okreslajacej finanse z ortodonta...dzieki za porade
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zakładałam swój aparat w marcu u dr Słomińskiej.Choć jest tam dużo ludzi i trzeba czekać ,to nie żałuje. Bo w końcu nie od parady kobieta jest Kierownikiem Katedry Ortodoncji na Akademii Medycznej.I nie słuchaj ludzi w kwestii tego jak długo sie nosi aparat,w końcu to nie wina lekarza jakie mamy zęby.To jest bardzo indywidualna sprawa,zależy również od tego jakiego rodzaju masz problem ortodontyczny.Jeśli chodzi o dr Orzelska to nie polecam strasznie kasuja za wszystko,nawet za montaż aparatu,a niby miałabyś sama sobie zamontować ten aparat,nie rozumiem. Jeśli chodzi o chirurgie stomatologiczną dr Agata Wilska nie ma sobie równych-sympatyczna,fachowa kobieta.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
moze to glupie pytanie ale nie orientuję się wogoóle w tych klimatach-czy jest możliwość zakupienia aparatu na raty?
[url=http://slub-wesele.pl/suwaczki]image



zaopiekuję się Twoim pupilem pod Twoja nieobecność....pisz shana22@tlen.pl




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę do dr Orzelskiej i kilka razy słyszałem jak ktoś brał aparat na raty:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja milama zakladany aparat u p. Slominskiej, nosilam lacznie 2,5 roku (najpier gora niecale 2 lata, potem dol ok 1,5 roku) Aparat byl porcelanowy, wiec znacznie mniej widoczny. Dlugosc noszenia zalezy od rodzaju wady, postepow jakie robi zgryz w czasie leczenia itd. Nie mozna tego przewidziec o razu. Nikt Wam nie powie ze bedziecie na 100 % nosic aparat przez 2 lata, średnio tyle to trwa, ale czasem wystarczy rok a czasem 5 lat potrzeba. znajoma nosila aparat przez jakies 2-3 lata, leczyla sie u jakiejs tam nieznanej lekarki, zdjela, ale wada zaczela sie cofac, wie polecilam jej p. Slominiska, a ta powiedzila ze najpierw trzeba usunac 8-mki a potem apoarat zalozyc jeszcze raz... Zebysmy sie zrozumialy, ta wypowiedz nie jest reklama tej a nie innej ortodonty, ale pamietajcie ze musi to byc ktos doswiadczony, bo inaczej wyrzucicie kilka tysiecy zlotych i kilka lat w błoto. co do rat, to wiem ze u tej pani mozna placic w ten sposob. Aha i pamietajcie ze w 90 % przypadkow trzeba nosic aparat na obu łukach, a to podwaja koszt pierwotny. Natomist nie zmienia cen wizyt kontrolnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak oceniasz jej prace jako ortodonty? ogolnie jak wyglada cala procedura u niej ? moze opisz z grubsza :)
mnie czeka zakladanie w sierpniu..polegam na opiniach krazacych ti i tam o niej..ze jest najlepsza..
zobaczymy :) a jak narazie poprosze o twoje opinie

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywicie pytam o doktor orzelska :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA LECZĘ SIĘ OD STYCZNIA ,09 U DR ORZELSKIEJ. MAM PROGENIE I PRAWIE 30-STKĘ NA KARKU, A ZĘBY PRZESUWAJĄ SIĘ W NIESŁYCHANYM TEMPIE. CO DO CEN, TO SĄDZĘ ŻE WARTO ZAINWESTOWAĆ W SPRAWDZONEGO I FACHOWEGO LEKARZA. W KOŃCU TO MOJE ZDROWIE.SŁYSZAŁAM JUŻ OPINIE O ORTODONTACH- PARTACZACH, KTÓRZY SWOIM LECZENIEM SPOWODOWALI NIEODWRACALNE ZMIANY W ZGRYZIE.POZDRAWIAM
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jednego nie rozumiem, dlaczego więc jeśli przyszłam do ortodonty, zrobiłam prześwietlenie, obejrzano mój zgryz, mówiono mi, że będę nosić aparat do dwóch lat, po co tak mówią? Trzeba powiedzieć, że może to potrwać dłużej. To jest niepoważne traktowanie pacjenta, ja straciłam zaufanie do takiego specjalisty. Dla mnie to była katorga, kurcze miało być do 2 lat, a było 5 i i tak byłoby dłużej gdybym ich nie przycisnęła. Przy każdej wizycie mówili że już niedługo ściągamy. Byłam tym wykończona. Za każdym razem oglądał mnie inny ortodonta, pomimo umówionej godziny czekało się od 30 minut do 60.
U mnie wada była taka: u góry, jeden lekko wystający kieł, potem dopasowanie górnej szczęki do dolnej, bo nie prawidłowo nachodziły na siebie zęby.
Nosiłam aparat na stałe, ceramiczny.
Efekt końcowy, zęby prawidłowo na siebie nachodzą, kieł wystaje nadal, tylko trochę sie schował.
Po zdjęciu aparatu byłam u innego ortodonty, powiedział, że kieł można było bardziej schować.
image

image

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A był ktoś u ortodonty w ArtDentico na Grabówku?Jakieś opinie macie?
[url=http://slub-wesele.pl/suwaczki]image



zaopiekuję się Twoim pupilem pod Twoja nieobecność....pisz shana22@tlen.pl




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja leczę się w Art Dentico. Aparat stały nosze od ponad roku, jeden łuk porcelanowy kosztuje tam 2300 a zwykły 1500 więc z tego co tu widzę cenowo bardzo okej. Jestem na 100% zadowolona, pani Agnieszka od razy mówi, że nie moze przewidzieć czasu leczenia ponieważ to zalezy od wady i rodzaju szczęki - po pierwszych zmianach można już nieco powiedzieć o tempie leczenia.
Ogólnie polecam, tym bardziej że wizyty kontrolne są nieodpłatne! No chyba że ktoś nosi łuk pokryty teflonem, wtedy koszt wymiany tego łuku wyniesie ok.150 zł przy każdej wizycie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to super,bo właśnie dziś byłam na pierwszej wizycie.Pani Agnieszka faktycznie jest miłą osobą,wszystko ładnie wyjaśniła.Ceny wydają mi się niezbyt wygórowane i fajne to że kontrole nie są płatne.Dzięki za odpowiedź:)
[url=http://slub-wesele.pl/suwaczki]image



zaopiekuję się Twoim pupilem pod Twoja nieobecność....pisz shana22@tlen.pl




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiec jestem juz w trakcie leczenia orto u doktor Orzelskiej :)
trwa prawie 3 mc i jestem zszokowana jak duzo juz sie ruszylo i pozmienialo w moich zabkach...moze dlatego ze mam mega krzywy zgryz i to w jedynkach ?hmm..no nie istotne :)
kontrola dentystyczna tez zaliczona - zadnej prochnicy w okolicy aparatu ;) nie ma :)
faktycznie interes nie tani 2300 za gorny luk ( dolny czeka ;) ) i 130 zł kazda wizyta kontrolna...do tej pory mialam jedna
Pani wyczyscila mi zabki,zmienila gumeczki , powiedziala jakie zmiany z punktu orto juz zaszly i ze mam byc dobrej mysli ;) bo idzie wszystko wedle planu
ogolnie pierwsze dni dosc ciezkie :) bole zebow daja sie we znaki, no i to wszechobecne rozchwianie kazdego jest dosc irytujace na poczatku :) zwlaszcz apodczas gryzienia pokarmów...ale dobrze dobrane jedzonko no i przyzwyczajenie - robia swoje i jest si :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy mogłabym się dowiedzieć o jakiej Pani dr Orzelskiej mówicie?
W Gdańsku znalazłam dwie: dr Annę Orzelską na ul. Jagiellońskiej i dr Annę Kienitz-Orzelską na ul. Kaparów :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Anna Kienitz - Orzelska jest godna polecenia.Jej nowy gabinet mieści się obecnie w budynku przy ul.Kaprów w Oliwie.
To prawda,ze cena aparatu i wizyt jest wysoka,ale muszę przyznać,że warto.
Moja córka miała skomplikowaną wadę zgryzu i leczyłam ją u dr Czajkowskiej,jako ortodonty najlepszego w Trójmieście. Może to było kiedyś prawdą,ale chyba bardzo dawno temu.
NIE POLECAM dr CZAJKOWSKIEJ !
Po wielu latach noszenia aparatu stałego (3 lata) wada tylko się powiększyła.Za namową mojego dentysty,udałam się do dr Orzelskiej.
Córka nosiła aparat stały przez 3 lata.teraz od roku nosi wkładkę retencyjną zapobiegającą zmianie kształtu ustawionych zębów.
Już dzisiaj możemy pochwalic się wręcz filmowym uśmiechem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.znanylekarz.pl/8683/dr-n-med-anna-kienitz-orzelska/ortodonta/gdansk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja zastanawiam się nad poprawieniem plastycznie zębów bez aparatu tylko nie wiem ile to kosztuje ale jak piszecie że tyle za aparat i za wizyty to bardzo drogo wychodzi przez te lata leczenia, a bez noszenia może wyjść taniej albo w tej samej cenie, Ps, nie wiem czy dobrze się określiłam z tym ,,plastycznie'' bo nie znam sformułowań dentystycznych:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to się nazywa stomatologia estetyczna - zapewne chodzi Ci o licówki...
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogłabym prosic o kontakt do tej pani otodonty.Bede bardzo wdzieczna o jej dane i adres gabinetu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poprosze o dane pani doktor Agnieszki.Bede wdzieczna na meial niunka020@interia.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
niunka w internecie znajdziesz dane na temat Artdentico,maja swoja stronę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ja chce założyć właśnie sobie aparat ceramiczny w Art Dentico.......za 1 łuk mam zapłacić 2.300?? tak a wizyty są co ile czasu i ile płatne Pozdrawim i proszę o odpowieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też do niej jeździłam....i nie narzekam....ale to było lata temu...od,1997 do 1999
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chcialbym sie zpaytac osob ktore maja juz aparat, czy tez placa majatek za kilka sekund wizyty, ja place 150 zl za 10 sekund na fotelu i strasznie mnie to boli, czy wy tez tak placicie??????????????????????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to znaczy boli psychicznie, nie zizycznie w sensie sama wizyta ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie , czy tos moze cos powiedziec o pani doktor poniewierskiej -skowronek.....( przyjmuje w gdansku i pruszczu) musze dla corki wybrac dobrego ortodonte, ale jak czytam skrajne opinie szczegolnie o slominskiej i czajkowskiej ,to troche mnie to przeraza ,tym bardziej ze corka nie ma jednego zeba i oprocz wady zgryzu w przyszlosci w gre wchodzi implant ..a juz jeden orotodonta zalecal wyrwanie zeba i szukam naprawde dobrego specjalisty,przy bardziej skompliowanym leczeniu...pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
milka:ja płacę 100zł za pare minut wizyty:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Edyto rozmawiałam ze swoją dentystką, która od lat współpracuje z dr Skowronek i mówi, że dr pochopnie nie wyrywa zębów. Umów się z nią na konsultacje i zobacz jakie ma podejście. Jak zrobię zdjęcie rtg to sama wybiorę się do niej na konsultacje.
A słyszałam, że również dobrą ortodontką jest dr Orzelska, ale niestety do najtańszych nie należy.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzieki Aniu za odp, bylam juz z corka na konsulatacji i zrobila bardzo dobre wrazenie, klarowna i przekonujaca, nie chce wyrywac zadnych zebow ,podobno obejdzie sie bez tego , ale pytam o nia bo nigdzie nie znalazlam zadnej opini o jej leczeniu itd i nie chce pochopnie podejmowac decyzji ,zwlaszcza czytajac negatywne na temat innych ortodontow,( ciagle naciaganie i np przedluzanie leczenia) a juz teraz zgrubsza wiem ze czeka mnie wydatek rzedu 6000 dlatego pytam o jej leczenie.....bo za wizyte ona tez bierze niemalo:150, sa tansi.....ale moze warto.......pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cieszę się, że mogłam pomóc:) a proszę powiedz ile kosztuje pierwsza wizyta konsultacyjna? 150zl to faktycznie niemało, gdyż z tego co czytałam na forach to ludzie ogólnie płacą 100zł,
pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszlam z dwojka dzieci ipotraktowala mnie ulgowo, zaplacilam tylko 50 zl ,ale powiedziala ze leczenie u niej to kazda wizyta to 150 zl ......i okreslila wydatki na leczenie corki do 6 tys w ciagu 3 miesiecy ...zalamka....musze sie dowiedziec czy jest jakas opcja umowy fimansowej czy w ogole sie na to zgodzi .tak doradzali na forum, ktorzy przejechali sie i placili duzo wiecej niz na poczatku lekarz mowil...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Panią dr Czekała z Gdyni osiedle Fikakowo. Miałam zajęczą wadę, a aparat nosiłam 2,5 roku. Ząbki mam proste. Brat tez do niej chodził.I tez teraz wygląda fajnie. Cena aparatu 3 lata temu 1600 jeden łuk. Polecam, jestescie przynajmiej pewni, ze wszytstko robi pani doktór, a nie jakaś praktykantka, wtedy boli dwa razy gorzej. Jest bardzo dokładna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha i prawie żadna wizyta mnie nie bolała, bo jeśli ktos ma wprawę i robi to profesjonalnie to nic nie boli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogłybyście napisać nieco więcej na temat Artdentico?
Bo pisałyście, że wizyty są nieodpłatne, a jak dzwoniłam do gabinetu to powiedziano mi ,że jeden łuk kosztuje 1500 - 1800 zł, a każda wizyta kontrolna ok.100 zł. Jak to jest ? Z góry dzięki za odpowiedź :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
magda to prawda,ja placę za wizytę po 100zł.aparat mam akurat za 2tyś ale to kwestia wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć, chciałam odświeżyć temat! Zdecydowałaś się może na leczenie dzieci u dr Skowronek?? Bardzo jestem ciekawa opinii kogoś kto się u niej leczył
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

jestem z Wejherowa. Znalazłam 2 gabinety Ortodontyczne w tym mieście (ul. Pucka, Ul. Klasztorna). Czy jest ktoś kto zakładał/nosi/nosił aparat stały montowany w Wejherowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,
Ja założyłam apart u dr. Żak w CURODENTAL w Gdańsku, jestem bardzo zadowolona,
założyłam kosmetyczny (bezbarwny) za 2200zł
metalowy kosztuje 1600zł
konsultacja 50zł
a wizyty co 5-6 tyg (zależy od wady) koszt 70zł

Na prawdę warto!!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie tanio, w porównaniu z orto u jakich byłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A powiedzcie mi dziewczyny czy mieliście spisaną umowę na wykonanie aparatu?
2 miesiące temu miałam mieć założony aparat, ale zwątpiłam bo : konsultacja kosztowała 100 zł -nie dostałam potwierdzenia zapłaty - pani sekretarka wpisywała wszystkie wizyty w zeszyt. Został mi przedstawiony plan i kosztorys leczenia ale kiedy zapytałam się o umowę to Pani zrobiła wielkie oczy i powiedziała że nie robią z pacjentami żadnych umów. Zapytałam się o numer konta aby zapłacić za aparat 3200zł ale Pani mi powiedziała że tylko gotówkę przyjmują. Czy to tylko moja fanaberia że wymagam dowodów wpłat i że nie daję nikomu pieniędzy na gębę ? A już na pewno paru tysięcy? Zastanawiałam się czy iść do innego lekarza czy inspekcję handlową zawiadomić. Jak jest u Was w gabinetach?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
żadaj paraganu fiskanlnego :-) A jak nie dadzą to nagraj, rozmowę telefonem komórkowym i wyślij nagranie do policji skarbowej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haniu, jaki czas leczenia przewidziala dla Ciebie dr Zak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do re:ortodonta

Jestem jej pacjentką już 3 lata :D mówiła mi że ciężko przewidzieć czas leczenie i jak widać miała rację.
Ogólnie jestem zadowolona :-) Niedługo kończę :]
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny!
A leczyła sobie któraś zęby u dr.Marka Zybko na Jaśkowej Dolinie we wrzeszczu?
Proszę o opinie!!!Jakiś czas temu zakładałam sobie aparat i wywarł na mnie średnie wrażenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś leczył się u Parulskiej Guzewicz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogłabym prosic o numer tel. do doktor Żak do gabinetu w Orłowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też leczę się u dr Żak tyle że w jej gabinecie w Orłowie - jest to bez porównania najtańszy orto w 3mieście - za aparat kryształowy zapłaciłam 2000 za łuk, wizyty co 6 tyg 50 zl. POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozesz podać numer do niej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a teraz jest bez szału cenowo w Curodental...
matalowy 1600
kosmetyczny 2200
wizyta:
1 łuk-80
2 łuki-100
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
hmm.. porównałam ceny w różnych gabinetach i wydaje mi się, że w Curodentalu nadal jest najtaniej... Nie wiem już sama.. Chyba wybiorę się do Dr Żak.. Chyba, że chciałby się ktoś jeszcze ze mną podzielić swoją opinią i pomóc mi podjąć decyzję :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na dzień dzisiejszy (22.11.2011) wizyty podrożały
1 łuk-80 zł
2 łuki -100zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a czy ktoś z Was leczył się u pani Doroty Kruczyńskiej, Małgorzaty Kotońskiej (studio smile) lub w klinice orłowskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś miał okazję korzystać z usług orthodentica na Matejki? Ciężki orzech do zgryzienia z tymi wszystkimi ortodontami...trudno się zdecydować do kogo uderzyć żeby potem nie żałować ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważajcie na ortodontkę Józefę Czajkowską

Odradzam jakiegokolwiek leczenie u tej pani.
Nigdy nie wiadomo ile będzie kosztowała u niej wizyta, strasznie nieuczciwa i naciąga pacjętów. Kilka razy byłam świadkiem kłutni pacjętów o różnej tematyce z szanowną panią doktor. Poza tym sprzęt jakim dysponuje tj.popękane i brudne fotele na jakich siedzą pacjęci, pokryte rdzą przewody przy urzędzeniach dentystycznych itp...jednym słowem sprzt nadaje się po odrestaurowaniu do muzeum a nie do leczenia ludzi. Pani doktor zatrudnia młode uczące się jeszcze panie które wszelkie czynności wykonują za nią, ona sama często nie sprawdzi co dzieje się u pacjęta tylko kasuje należnośći. Aparat miałam nosić maksymalnie 2 lata przeciągneło się do czterech...powodu konkretnego brak tzn. powód był i to bardzo ważny KASA... Pod koniec leczenia przeniosłam się do innej doktor.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko lek. Elzbieta Orzechowska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo ucziwa ortodontka. Wczesniejsi moi ortodonci chcieli mnie tylko oskubac, natomiast lek. Orzechowska wszystko ucziwie przedstawila co i jak. Powiedziala wszystko, nawet nad wyrost. W ogole nie naciskala abym wybrala leczenie aparatem, przedstawila inny sposob leczenia i mi go nawet bardziej polecila.
Jest bardzo ciepla osoba z sercem na reku :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam dr.Anne Urbaniak!!!
Przez rok leczyłam się u dr.Mateusza Zybko(gabinet naJaśkowej dolinie we Wrzeszczu)Z wady zgryzu,zrobił mi jeszcze większą wadę.Zęby powinnam mieć leczone rok a teraz minimum 2 lata będą potrzebne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gosia- Rozumiem,że Jesteś już po zdjeciu aparatu u dr.Urbaniak? Chciałabym się dowiedzieć jak to cenowo u Cb wyszło?Ja mam miec aparat kosmetyczny 2 łuki, cena u dr.Urbaniak jets moim zdaniem dosc wysoka bo 3000 za góre i dół?Jak Ty oceniasz ,,cenowo"dr .U? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś zakładał aparat u dr Zybko we Wrzeszczu? Jak wrażenia? Bardzo proszę o jakieś opinie. Jestem umówiona do niego na wizytę i trochę się boję, bo już mam na koncie kilka niemiłych przygód z ortodontami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"niemiłych"...co miałaś na myśli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy nie ma już w akademii medycznej ortodonty z NFZ ?leczenie było za darmo aparat też, można było zapłacić za lepszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
lily nie idz do tego Zybko.Ja przez rok czasu się u niego leczyłam.To nie jest ortodonta,tylko dentysta po kursie.Mam rok czasu zmarnoway przez tego człowieka i kupe pieniędzy.Zamiast wyprostować zęby,zrobił mi ,,koński zgryz,,Jak obejrzała to inna ortodontka to się przeraziła.Nawet wycisku szczęki nie byli w stanie mi zrobić,tak miałam wysunięte zęby przez tego człowieka.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Julia 19,ja za sam górny łuk u innego ortodonty dałam 2500 za zwykły aparat.Myśle że dr.Urbaniak nie naciąga,ale zawsze możesz podzwonić po gabinetach i popytać się ile taki aparat by cię kosztował,może znajdzie się gdzieś taniej.A leczenia możesz kontynuować u takiego lekarza który będzie ci odpowiadał.Ja jestem w 100% zadowolona z efektów leczenia u dr.Urbaniak.Ząbki mam śliczne,aż chce się uśmiechać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja leczę się u niego od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie, korzystal ktos z uslug.pani agnieszki jarzabek? Zamierzam zalozyc aparat i szukam dobrego specjalisty w rozsadnej cenie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odradzam p. Orzelską mimo wygórowanych cen zapomina czasem założyć gumowych rękawiczek, dzięki jej niedopatrzeniu mam próchnice pod wypełnieniem po aparacie ortodontycznym, dodatkowo przykleiła mi retainer na całej powierzchni, tzn szczelnie wypełniła mi klejem przerwy między zębami...

Gratuluje 30 lat doświadczenia,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również jestem po leczeniu u dr Orzelskiej. Wypowiem się rzeczowo, żeby nie było, że chcę kogoś obsmarować w internecie:
-pierwsza wizyta super, Pani dr Orzelska wraz z córką miłe, cały czas skakały nad głową, zachwalały,poświęciły dużo czasu mi jako pacjentowi,
-każda kolejna wizyta: lekarza coraz mniej, trafiało się nawet, że w ogóle nie widziałem dr Orzelskiej. Nie skomentuję tego złośliwie, po prostu czuję się oszukany. Pani reklamuje interes swoim nazwiskiem a nie można powiedzieć, że to ona prowadzi leczenie.
-Może i wyprostują Wam zęby, ale męka przez ponad dwa lata to sporo cierpliwości w takiej atmosferze. O czym warto jeszcze powiedzieć? Higienistki i doktorzy nie opowiadają o leczeniu, nie mówią co się dzieje, co aktualnie zakładają dodatkowo, jakie są postępy w leczeniu. Odniosłem wrażenie, że są urażeni w razie wątpliwości i dodatkowych pytań. Może to zmęczenie? Może pacjent jest za głupi, żeby mu opowiadać coś czego i tak nie pojmie?
-ostatnia rzecz: pacjent siada na fotelu i z niego schodzi jak nie muszą aktualnie przeklejać zamka czy zmieniać gumek. Nie pomagają wyczyścić niektórych miejsc trudno dostępnych, nie opowiadają o stanie uzębienia. Może i nie muszą, ale wiem, że wielu Ortodontów pomaga w ten sposób pacjentom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto jest skorzystać z możliwości założenia aparatu ortodontycznego. Ja korzystałam z pomocy dr Iwony Gnach-Olejniczak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie tak z tą różnicą, że ja aparat ortodontyczny zakładałam całkiem niedawno i nie w Gdańsku a w Gdyni u http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/ortodoncja/ - jestem zadowolona z współpracy i jeśli masz okazję skorzystać to zdecydowanie tu. Bardzo dobry kontakt, odpowiednia wiedza i prowadzenie, co w mojej opinii nie zdarza się aż tak często.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli nie ma to dla Ciebie większego znaczenia to ja mam świetną ortodontkę, która prowadzi własny gabinet w Gdyni. Prostowałam zgryz i zęby u niej około rok temu i jestem mega zadowolona zarówno z efektów jak i poziomu obsługi. Łap kontakt - http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/kontakt-2/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a jak cenowo u tej dr? Tez zostala mi ona polecona a nie ma cennika na stronie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tutaj radziłabym bezpośrednią konsultacje z Panią doktor. W zalezności od wady zgryzu i Twojego budżetu można dopasowywać różne aparaty, ale wydaje mi się, że cenowo jest bardzo przystępnie i w granicach 1500 za łuk taki podstawowy powinno się zmieścic. Nie mniej jak polecam, bo u mnie przebiega wszystko bardzo ładnie http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/ortodoncja/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba mieć talent do tego... Kiepski ortodonta zrobi więcej złego niż dobrego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć

Ja właśnie zakończyłam leczenie u Dr Kariny Pyc w Gdyni. Przyjmuje w gabinecie ideal-dent w centrum. Efekt leczenia jest świetny. Czasami był problem z umówieniem terminu na wizytę kontrolną, ale oprócz tego jest mega zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepszych ortodontów znajdziesz w Platinum Dent na Placu Górnośląskim. Ja u nich miałam zakładany aparat i przez cały czas byłam pod ich opieką. Po niecałych dwóch latach mam ekstra proste i ładne zęby :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lekarka bez specjalizacji która straciła prawa, ludzie nie dajcie się naciągnąć!!!uważajcie na platinum dent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobrych ortodontów mozna znaleźć dentus - plus. Prowadzą leczenie bardzo dokładni i skutecznie. Caly cennik mozna znalezc na ich stronie internetowej https://dentusplus.com.pl/ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

również polecam dentus plus. wszystkie informacje powinnas miec na ich stronie internetowej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem jak pomocna jest czyjaś opinia, gdy szuka się dobrego specjalisty, dlatego polecam NeptuneDent na Komedy2 z bardzo dobrym ortodontą. Bardzo sympatyczny i skrupulatny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto się go zapytać, czy ma nakładki Hello smile, jest teraz akcja związana z nimi. Możemy zakupić je taniej https://dentystaradzi.pl/akcja-ortodontyczna-hello-smile-2022/ Link do całej akcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (33 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

do góry