Widok

ortopeda dzieciecy!!!poleccie mi kogos!najlepiej od stop

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
jak w temacie,to pilne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko nie dr Drewek!

Podobno dobra jest dr Łabuc i dr Krzemiński z Kościerzyny ale przyjmuje na Wałowej prywatnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze byc prywatnie.Ale czy oni zajmuja sie dziecmi?Bo dzis bylam u ortopedy z malym ale nie wzbudzil mojego zaufania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też z czystym sumieniem Drewka odradzam!!!!
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drewka również odradzam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wy mi nie odradzajcie,tylko mi doradzcie jakiegos:))
O drewku tez juz sie naczytalam,ze jest przereklamowany.
Czekam na info.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam, ja też szukam ortopedy dla synka bo w przychodni na Dąbrowej w Gdyni mam termin dopiero na 8 marca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.znanylekarz.pl/agnieszka-labuc/ortopeda/gdansk-gdansk-gdansk

U tej dr Łabuc była moja koleżanka niedawno i jest zadowolona,była z córeczką 6 letnią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki wielkie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA chodzę do łabuć , tzn na razie byłam raz teraz mam 19 kolejna wizyte .
Poleciał mi ja koleżanka rehabilitantka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oooo, a czemu odradzacie Drewka? Jesteśmy zadowoleni, sympatyczny, otwarty, nie bufon zarozumiały. Do tego na bieżąco z tematyką ortopedyczną, tłumaczy, pokazuje, a przy tym ma świetne podejście do dzieci. Po wizycie u niego, dodam, że na NFZ, w przychodni przy szpitalu kolejowym, po raz pierwszy w całej historii lekarskiej z 4-letnim dzieckiem, wyszliśmy oczarowani, zaskoczeni, zszokowani, że jednak są jeszcze lekarze, którym się chce, którzy potrafią, zarówno zająć się pacjentem jak i wesprzeć rodziców. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy takiego lekarza, tak pozytywnego i tak energetyzującego, tym bardziej, że na bezpłatnej wizycie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wmp, tu przeczytaj. Rozpisałyśmy się na ten temat.
http://forum.trojmiasto.pl/Ma-ktos-namiary-do-Poradni-Wad-Stop-dr-Drewek-t168642,1,160.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam ortopedę Marka Krzemiński z Kościerzyny ale tak jak wcześniej dziewczyna napisała przyjmuje prywatnie w Gdańsku na wałowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pmagdalena a ty to dr Labuc chodzisz z jakim problemem?Bo moj synek koslawi piety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my chodzimy z koślawością pięt do pani dr, ale moja córka ma już 6 lat, chyba im szybciej zaczniesz leczenie tym szybciej są postępy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie wiem.Teraz zrobilismy rtg,czekamy na wynik i ruszymy wtedy.Dzieki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja ma koslawe piety i kolana ale na razie tylko kontrole co pół roku mamy i nic nie robimy -zobaczymy co w srode nam powie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ajulek a jak to leczenie wyglada? ja chce teraz dopytac o wszytko bo nie kazała nic robic oststnio a Maja nadal ma nóżki X
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy dr Krzemiński przyjmuje prywatnie również w Kościerzynie? Ma może ktoś z Was numer do Pana doktora?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

koślawość pięt i kolan

no właśnie - mamy dzieci z koślawością pięt i kolan - którą ścieżką teorii podążacie? pozostajecie przy naturze plus pilnowanie siadu skrzyżnego i obserwacja, czy wkładki i buty specjalistyczne? bo ja mam mętlik... co lekarz to opinia... zaczynaliśmy od wkładek, zdecydowanie się poprawiło pod kątem jakości chodzenia - wcześniej syn tak plątał nogi, że na prostej drodze się przewracał. potem inny lekarz skrzyczał, zalecił naturę i zdjęcia i obserwację - i wg mnie jest gorzej, do tego narzeka, że go ta stopa boli, a wg mnie to powoli w zwyrodnienie przechodzi. w marcu mamy wizytę kontrolną, zobaczymy. a naczytałam się tylu opinii, że już nie wiem, co myśleć i komu wierzyć...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga ja niestety nie posiadam numery do niego, ale jakbyś zadzwoniła do szpitala w Kościerzynie to na pewno Ci powiedzą gdzie przyjmuje prywatnie, coś mi się wydaje że w jakiejś klinice w Kościerzynie przyjmował prywatnie ale dokładnie nie wiem w której.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wmp z tymi lekarzami to mozna padaczki dostac.Moj synek ma 1,5r,jest wczesniakiem.Chodzimy z nim na reh i tam zauwazyli ze bardzo koslawi piety,kazali kupic wpladki i buty z wysokim zapietkiem.Zrobilismy to.W pon poszlismy do ortopedy,pierwszego lepszego,a ten jak zobaczyl to kazal jak najszybciej zrobic rtg i mowi ze operacja sie szykuje!!!Tak nas nastraszyl.Dlatego szukam db ortpedy,zeby zerknal,bo napewno nie bede ciac dziecka.A na reh anm powiedzieli ze widzieli gorsze koslawosci i nikt nie robil operacji.I komu tu wierzyc,kogo sluchac...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam świetnego ortopedę, dr Włodzimierz Krutko, korzystałam z jego usług jak i wiele moich znajomych (którym też lekarze tylko operację juz doradzali).

Widziałam, że dzieci też tam chodzą, ale nie wiem od ilu lat...

Wiem za to, że zalożyli rok temu fundację m.in. w której kłada nacisk na prawidłową postawę dzieci.

http://bazy.klon.org.pl/search/info.asp?id=203463&p=daneSzczegolowe

Może warto zadzwonić i zapytac, bo to naprawdę godny polecenia specjalista - Centrum Zdrowego Kręgosłupa Remedi:

http://www.remedi.pl/dla-dzieci-i-mlodziezy.html
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny ja wlasnie sie zastanawiam nad ortopeda ,liwia ma małe paluszki u nozek takie bardzo podkurczone ,zawiniete ,niewiem czy to normalne
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy potrzebne jest skierowanie?widze ze w swietokrzyskiej sa wolne terminy zastanawiam sie czy sie nie zapisac
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki tam ortopeda przyjmuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poradnia ortopedyczna:
lek. med. Roman Lasiota - specjalista ortopeda i traumatolog narządu ruchu
lek. med. Piotr Jaworski - ortopeda
lek. med. Maciej Sulima - Gillow w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu
lek. med. Andrzej Warzocha w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ktory najlepszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaworskiego odradzam. Zaliczyliśmy wizytę. Niezbyt przyjemny, jeszcze mniej rzeczowy, zero informacji, tylko naukowy slogan, a na próby dopytywania reaguje nerwowo i zbywająco. Poszliśmy, bo miał krótkie terminy a mnie zależało na czasie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr krzemiński przyjmuje też w kościerzynie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

święta racja, Drewek to psychol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr.Mazurek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A możecie polecić jakiegoś ortopedę stąd https://gdansk.ortopedika.pl/_ Potrzebuje pomoc dla mojej pociechy i zależy mi na terminie szybkim i na kimś normalnym. Znajoma mówi, ze ona tam była z synem i nie ąaluje, bo porządnie dziecko wybadali ale wolałabym jednak poznac więcej opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z czystym sumieniem polecam doktora Szperzyńskiego. Wszelkie informacje znajdziesz tutaj http://www.szperzynski.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi? (15 odpowiedzi)

Mamy problem z córką. Jak oddycha nosem to na chwilkę ok 2-3 sekundy wstrzymuje ten oddech i tak...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

do góry