Widok
osobiste wrażenia
chciałam uczęszczać na zajęcia do Pani Renaty. szkołę mam pod nosem jednak postanowiłam uczęszczać gdzie indziej na zajęcia, nadrabiając pieszych wędrówek i czasu. Czemu? po pierwsze nie czułam sie mile widziana. Pani Renata jest pewnie dobrym nauczycielem i człowiekiem, ale wrażenie robi oschłej i mocno zdystansowanej osoby, co nie zachęca. Podczas pierwszej rozmowy krotko wypytała tylko jak często chce chodzić i jaki karnet kupić, co zupełnie zablokowało mnie bo najpierw chciałam spróbować, popytać jak wyglądają zajęcia etc. a tu od razu o karnecie. Myślec, ze trochę "na ilosć" sie patrzy w tej szkole a nie na jakość obsługi ( bo o nauczaniu nie piszę, to inna sprawa). czegoś innego chyba oczekuję od nauczyciela Jogi, przynajmniej tego żeby nie odstraszał jeśli już nie umie przyciągać.
Moja ocena
Akademia Yogi Renaty Koba
kategoria: Joga
oferta: 5
poziom nauczania: 5
wygląd i czystość: 3
przystępność cen: 3
ocena ogólna: 4
4.0
* maksymalna ocena 6