Widok

palac w sasinie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej! Czy ktos wie cos o weselach w Palacu w Sasinie? Ptrzebuje opini, please!!!

Karolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co chcialabys wiedziec?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalne opinie na temat jedzenia, atmosfery itd. Bardzo bylabym wdzieczna za jakiekolwiek informacje. Z gory dziekuje

Karolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jak napisalem w innym watku, wesele powyzej 55 os robi sie juz ciasnawo... my chcielismy tam zrobic na 82 os ale to juz naprawde za malo miejsca ale otoczenie jak najbardziej odebralismy pozytywnie, pani ktora nas obslugiwala i oprowadzala (pani sylwia) bardzo mila i kompetentna, jedzenie z tego co slyszalem to jest dobre, nie wiem jak z obsuga w czasie wesel bo nigdy tam nie bylem na zabawie wiec nie bede na ten temat sie rozpisywal, okolica przepiekna na poprawiny osobny lokal - jakby taka gospoda drewniana obok zamku pomiesci podobno do 400 os, bardzo zalujemy ze nie ma tam miejsca na nasze wesele bo na pewno bysmy tam je zorganizowali, meny jest za 135zl, alkohol i soki/napoje we wlasnym zakresie, ciasto i tort we wlasnym zakresie, nie ma zadnego korkowego (a to wazne-spotkalem sie w innej knajpie z korkowym 30zl!!!) kawa,herbata b/o
wystroj sali w kwiaty 200zl, pokoje za 75zl/os (w lipcu i sierpni za 90/os)
pozdrawiam i zycze owocnych poszukiwan sali...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje bardzo za wiadomosci. Widzisz, mi powiedziano ze organizuja wesela do 100 osob... Sama nie wiem. Moja lista gosci zamknie sie gdzies w stowie. No coz, musze chyba rzucic okiem na inne palace i dworki, gdzie maja wiecej miejsca. Dziekuje jeszcze raz.

Karolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli mozesz mi napisac skad jestes to moze cos polece bo my mamy juz odwiedzanie wszelakich miejsc za soba wszystkie palacyki (chyba) objezdzilismy i troche jestem juz zorientowany, tak jak napisalas interesuje Cie miejsce na ok 100os, ale jeszcze jesli mozesz napisac jakim buzdetem na osobe planujecie wydac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem z Gdyni i w zasadzie budzet nie gra roli. Ale milionami tez nie chce rzucac. Bylabym wdzieczna za wszelkie info. Pozdrawiam

Karolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zamek krokowa odpada bo jest na wesele do 70-80os. dwor w bychowie nadawalby sie tylko w przypadku gdy odpowiada wam sala do jedzonka osobno od sali "tanczacej"
jesli budzet nie gra wiekszej roli to polecam odwiedzic dwor oliwski (w okolicach drogi do zoo w oliwie na mapie www.trojmiasto.pl jest oznaczony) tam cena zaczyna sie od chyba 250/os i alkohol za 70 zl /0,7l i lokal jest na wysokim poziomie... dwor w paraszynie odradzam - za malo miejsca, palac below tak jak w bychowie mozna zobaczyc tylko w przypadku jesli odpowiadaja wam dwie sale, ale okolica PRZEPIEKNA, palac w leźnie warty uwagi (od 180 zl/os chyba), Pałac Monbijou tez odpada bo tam do 60 os.
hmmm nic wiecej mi na razie do glowy nie przychodzi jesli chodzi o palacyki i dworki, jeszcze napisalbym o tych wszystkich "salach weselnych" ale nie wiem czy Cie interesuja, my sie zastanawiamy ostatecznie nad dworem Magnat i nad dworkiem w Salinie, nie wiem czy juz to tu pisalem (moze w innym watku) ale napisze jeszcze raz (bo wiem jak to sie szuka po watkach) w piatek jedziemy obadac ustawienie stolow w salinie dla 90 osob, umowilem sie tak z wlascicielem ze przed podjeciem decyzji bedziemy sprawdzac i lawirowac ze stolami i sprawdzac czy dla 90os nie jest to towarzystwo "upchniete" zbytnio czy bedzie ok, ale tam tez okolica wspaniala, moja luba sie wyrazila ze podjazd i wyglad jak z bajki, ale to wiadomo ze Wam moze sie podobac co innego-wszystko jest kwestia gustu.dodam ze tam w salinie jest na srodku sali kominek wokol ktorego chcemy sprawdzic ustawienie tych stolow w podkowe a pozostala czesc na tance, kominek jest "z przeswitem" na 4 kolumnach wiec jak sie siedzi to przez niego widac (chyba :-) ), sa tam noclegi dla 40 osob, a to dla nas b wazne.
pozdrawiam
jesli jeszcze jakies pytania to czekam na posty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki. My bylismy w Bychowie i jedzenie na dwoch salach nie bardzo mi odpowiada. Slyszalam duzo dobrych opini na temat Magnata i musze sie tam wybrac. Jakbys mogl dac mi znac jak bylo w Salinie, byloby super.Bylam tez w Nadmorskim w Gydni, ale za bardzo hotelowo. Dla mnie noclegi tez sa wazne, gdyz moj wybrany to Anglik, takze mamy duzo gosci przyjezdnych. Slyszales o hotelu Cztery Pory Roku? Wyglada super, elegancki i nie az tak "hotelowy".Jak wiesz cos wiecej daj znac. Trzymaj sie!

Karolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hotel 4 pory roku
nie bylismy tam bo zniechecil nas koszt alkoholu ktory TRZEBA wziac od nich.... :( porazka. z tego co pamietam to koszt wynosil 60zl za 0,7l a przy 100 os liczac skromnie po 0,8-1 butelki 0,7l na glowe to sie robi powazny koszt pt przeplacenie, ale faktycznie okolica i wnetrza (przynajmniej na zdjeciach na www) wygladaja zachecajaco...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze jeden moj watek nt palacu w sasinie....

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=59637&t=59534
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt. Ztym alkocholem to masz racje. Przesada. Pozostaje mi szukac. Dzieki.Pa

Karolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry