Widok

palenie śmieci przez budowlańców

Niestety jest ogromne przyzwolenie lub udawanie , że nic się nie dzieje. Nie trudno zobaczyć jak budowlańcy pozbywają się odpadków typu plastik, steropian itp. przez palenie. Uważam, iż takie sprawy powinny być zgłaszane na policję, możę by wyciągneli odpowiednie wniioski.Ja musiałem, aż dwa razy zwrócić uwagę aby przestali zasmradzać środowisko(dopiero poskutkowało) i chyba lepiej bym zrobił gdybym odrazu zadzwonił na policję.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj gdyby to tylko budowlańcy palili... Było by w miarę.
Niestety w Baninie wiele ludzi nie ma szacunku ani do swoich sąsiadów, ani nie szanuje środowiska. W moim otoczeniu nagminnie pali się plastik itp. w piecu. Najgorsze jest to, że robią to najbliżsi sąsiedzi nie zważając na porę dnia, na to czy w sąsiedztwie są otwarte okna oraz na to czy na dworze wisi pranie. Zwracając uwagę robi się wielka awantura, a wokół hulaj dusza. To jest dopiero bezczelność...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale sztywniak jesteś...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry