Widok
Meg,ja tam robię panieńskie w sobotę, co prawda w domku - ze względu na wzgląd,ale też przecież może być fajnie.Nawet sobie karmi kupiłam,hi,hi i się upoję tym szlachetnym trunkiem- reszta będzie mnie drażnić czymś lepszym.Co to tańcowania,to niestety już trochę się boję i nie za bardzo chce mi się w tych zadymionych knajpach siedzieć.Więc życzę,żeby i Tobie miło minął panieński,cokolwiek będziesz robiła.
Juz po Panieńskim:):):) Była super imprezka : Najpierw u mnie w domku ..były prezenty( podwiązka ,pas do Pończoch,poniczochy...;) seksoowne gatki..i poradnik małzenski:):)..było jedzonko ,kolorowe drinki i ploteczki ..potem pojechałyśmy do Barbadosu ..a tam na dzieńdobry zobzczyłąm Witch :)..która ślicznie wyglała miała promienny uśmiech,a wraz ze swoim Stanleyem tworzą piekną pare:):):):) Acha i przy okazji ..duża bużka i podziękowania dla WITCH .że urzyczyła nam kawałek Fotela:):) Niestety moim psiapsiólom właczyłą się maruda i musiałyśmy w tempie ekspresowym zmienić lokal :(:Troszkę żałowałam,ale czego sie nie robi dla koleżanek:) No i wylądowałyśmy w mandarynie i tam w stanie upojenia muzyczno -alkoholowego dotrwałyśmy do rana( hehehe do 5)..i moje kochanie wracając z pracy odebrał nas i porozwoził do domów...Zabawa była super....pozdrawiam was serdecznie wszystkie te z 04.06 i łacze sie z wami w sresie..szczególne pozdro dla Czarownicy:):)
Hejka Czerwcowa. Normalnie już czuję takie ściskanie w dołku że mówię Tobie .... czy Ty masz też takie uczucie?
W piatek kręciliśmy spacer na moto mówię Tobie bedzie odlotowy film :) CZAD juz niemoge sie doczekać. Ajjj kręciliśmy chyba z 3 godz. znaczy się samego skręconego materiału jest z 20 min. lecz byliśmy chyba w 100 miejscach - mówię ci Bomba oprócz wkręconego welonu w tylnie koło moto :) oraz nas całych mokrych bo ostatnie "sceny" kręcone były jak jedziemy moto brzegiem morza to większych szkód nie było :)
W piatek kręciliśmy spacer na moto mówię Tobie bedzie odlotowy film :) CZAD juz niemoge sie doczekać. Ajjj kręciliśmy chyba z 3 godz. znaczy się samego skręconego materiału jest z 20 min. lecz byliśmy chyba w 100 miejscach - mówię ci Bomba oprócz wkręconego welonu w tylnie koło moto :) oraz nas całych mokrych bo ostatnie "sceny" kręcone były jak jedziemy moto brzegiem morza to większych szkód nie było :)
Oj działo się działo :) w sobotę. Dzięki dziewuchy za zorganizowanie tak boskiej imprezki :) - Monia wiem, że nieraz odwiedzasz to forum - imprezka była bombowa aż normalnie mialyśmy interwencję poicjiii ;)))) - pozdrowienia dla pana "Policjanta" .... no gdybym nie miała tego ślubu ...... hihihi oj działo się działo!!!! Jeszcze raz wielkie dzięki dla moich Odlotowych Przyjaciółek!!!!!!!!