Widok

paznokcie hybrydowe

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
hejka, czy któraś z Was ma może manicure hubrydowy?jeśli tak to napiszcie czy jestescie z tego zadowolone i gdzie polecacie taki manicur w Gdańsku zrobić.Ja dzisiaj jestem umówiona na pierwszą wizytę na Zaspie, ale zawsze można zmienic miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam, bylam bardzo pozytywnie nastawiona ! niestety ku mojemu zaskoczeniu przy ormalnych czynnościach domowych, wycieranie kurzu, odkurzanie, prasowanie porobiły mi sie odpryski po 2 dniach! wydałam 60 zł- byłam zła jak cholera, moim zdaniem to albo mi to źle nałozyła albo miała stare produkty albo jest to dla dziewczyn ktore nie sprzątają...juz wolę co drugi dzień malowac paznokcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo... a ja też chciałam sobie zrobić hybrydowe-a tu..taka niefajna wiadomość..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mojej koleżance trzymają się 2 tyg. przy sprzątaniu również. też się zastanawiam...
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZIEWCZYNY TAK JAK NAPISAŁAM, MOŻE MI ŹLE POŁOZYLI TEN LAKIER HYBRYDOWY, MOŻE BYŁ STARY CHOCIAŻ PANI TWUIERDZIŁA ŻE DIOPIERO CO PRZYSZEDŁ KOLOR CZEWONY...A MOŻE PO PROSTU JEST TO DLA DZIEWCZY KTÓRE NIE SPRZĄTAJĄ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
także możecie spróbowac może u was będzie sie trzymało dlużej, ja juz się zraziłam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak się ten hybryd zmywa? jak zwykły lakier, czy jak akryle-trzeba w acetonie moczyć? paznokcie są pewnie zniszczone?
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba moczyc je w acetonie- tak mi powiedziała manicurzystka, natomiast m i porobiły się duże odpryski wię c po prostu je podwazyłam pilnikiem i sama sie odkleiła warstwa lakieru...nawet nie musiałam sie szczególnie męczyć- paznokcie miałam mniej znioszczone niż po akrylu, ale generalnie wszyskie musiałam dość mocno skrócić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madziara, mialas zle nalozone, ja lubie, choc co 2-3 tyg. nie mam czasu na filing itp, ale na wyjazd itp jak najbardziej, choc teraz skusilam sie na manicure japonski hihi, a i najlepsze jest wg. mnie sa produkty SHELLAC do hybrydowego...
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlatego napisałam, że warto aby każdy przetestował... mnie szlag trafił jak po wydaniu 60 zł po dwóch dniach musiałam domalowywać czerwonym kalierem te ubytki ktore sie probiły...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*lakierem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie tez by szlag strzelil, ale poszlabym z reklamacja....
image


image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ps. ladnie ma twoja corka na imie :-)
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Izulucha:) Twoja też:):) p.s. nie pójdę z reklamacja bo mam wkur...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja właśnie jutro jade nad jezioro a stamtąd w niedziele na konferencja do Wawy i chciałam zeby paznokcie ładnie wygladały-wiec dzisiaj idę zrobic na próbę-mam nadzieję ze mi nic do poniedziałku nie odpryśnie bo bedę wygladała jeszcze gorzej niż jakbym nic nie miała na paznokciach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam tydzien robie w nich wszytsko , wczoraj nawet na budowie w rekawiczkach cienkich pracowałam, wszytsko ok ale bbardzo drogi interes ale teraz chce zrobic sobie na paznkokciach u stop, jak utrzymaja sie jeszcze ponad tydzien to powtorze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli chodzi o Rede i okolice moge polecic Anete
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a moze ktoras z Was jest zainteresowana zrobieniem sobie paznokci w Akademii Paznokcia w Pruszczu??? Tam odbywaja sie szkolenia i codziennie potrzebuja nowych modelek :) I co najwazniejsze, nie trzeba placic ani zlotowki, a jest to swietna okazja, zeby spedzic czas w milym ,, babskim ,, gronie. Ja chodze do nich juz prawie rok i zawsze mam swieze, ladne pazurki. Co lepsze dziewczyny szukaja rowniez modelek na depilacje, przedluzanie rzes, maniciure, pediciure, opalanie natryskowe etc...Moge podac numer kontaktowy do nich :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda ze tak daleko to bym sie w wolnej chwili wybrala...
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia, rzęsy też u nich robiłaś? możesz coś więcej mi napisać na priv?
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak rzesy tez robilam :) efekt olsniewajacy, ale zalezy na jaka kursantke trafisz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też mam lakiery hybrydowe mistero milano i jestem bardzo zadowolona narazie 3kolory ale niedługo powiększę kolekcję
rzęski też wykonuję metodą 1:1 mieszkam w Redzie tak więc jakby była któraś z was zainteresowana to zapraszam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny ja rzęsy przedłuzałam u dziewczyny na Przymorzu - jak by ktos chciał namiary to podam, zabieg trwał ok 1,5 godz a rzes dużo i super się na razie trzymaja, cena 120 zl.
a ja za to szukam kogos poleconego do manicure hybrydowego..
okolice Zaspy itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia podaj kontakt do tej Akademi paznokcia -chetnie skorzystam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze bardzo 503143228 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a jak szukacie hybrydowych w Gdyni to polecam p.Renatkę - ma zakład przy Kauflandzie na morskiej tam gdzie solarium Hellada i sklep z kosmetykami. Robi lakierami firmy SHELLAC :) koszt z tego co pamietam to 65 zł. Ja byłam bardzo zadowolona - 14 dni spokojnie trzymały.
A i ma bardzo duzy wybór kolorów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze o kontakt tej dziewczyny od rzes getintouch@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny najlepsze są produkty shellac....ja juz od kilku miesiecy mam takie pazurki, srednio wytrzymuja u mnie 3 tyg wiec bardzo długo, nic sie z nimi nie dzieje i cały czas sie tak slicznie błyszcza ;) a no i robie wszystko typu sprzatanie, gotowanie, mycie naczyn ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mój nr. to 508 794 971
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślałam że wskoczy pod moją ostatnią wypowiedź ;) wykonuję narazie w Redzie zabiegi przedłużania rzęs 1:1 za 160zł paznokcie rzelowe i akrylowe 60zł paznokcie hybrydowe 40zł (narazie tylko 3kolory piaskowy róż,fiolet i turkus) zajmuje się tym w domu dlatego ceny o tyle tańsze niż w salonie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kOLEZANKA W REDZIE 40 ZŁ BIERZE ZA paznokcie hybrydowe
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manicure hybrydowy tylko produktami oryginalnymi Shellac..jeśli płacić za usługę 60-70 zł. to poszukać w trójmieście kogoś kto pracuje na oryginałach cena ta sama co za podróby /trwałość nie porównywalna.. 3-4 tyg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w Gdańsku, ktoś może polecić?
Szczególnie Jasień, ew. Morena, Ujeścisko.
Ja właśnie zrobiłam hybrydy, lakier wygląda super, zobaczymy ile się utrzyma. Ale nie podoba mi się samo wykonanie manicure, mam zadziorki i poranione skórki, a cena wcale nie była mała...
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop!
ponawiam pytanie :)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też szukam kogoś na Jasieniu. ew okolica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a okolice Zaspy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam p.Agnieszkę z centrum Gdańska, bardzo przemiła osóbka (t.j. salon Adikari na ul. Ogarnej) - przy Neptunie w prawo jakieś 50m, trzyma mi się już tydzień i nie ma oznak żeby coś odprysło.. i jest narazie promocja chyba do końca czerwca 40zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania: ale 40 za malowanie, czy za cały manicure?

Swoją droga to widziałam na allegro zestaw do hybryd za 140 zł, lampa, baza, 2 lakiery, oliwka, patyczki do skórek, waciki itp. Mnie manicure i pedicure wyszło drożej...
pewnie lakiery kiepskie, ale zawsze można dokupić coś lepszego...
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop!
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolezanka w redzie bierze tez 40 zł jak cos pisac na priv podam numer
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie zlazł mi lakier z jednego paznokcia... po prostu haczył mi o ubranie, patrzę, a lakier odstaje na całej długości paznokcia, tak do połowy...
kurde... więcej nie pójdę do tej kosmetyczki!

Jeszcze raz! czy ktoś może polecić manicure hybrydowe Jasień i okolice?
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
40ZŁ manicure z malowaniem, a french 10zł więcej, tylko do 22.06 chyba jest promocja, a lakiery ma NSI - czyli bardzo dobrej firmy.. mi tam nic nie odpada, a już 2 tydzień :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ania: pytałam, bo tam gdzie robiłam, to 40 zł za samo malowanie, do tego manicure też 40. Więc ta Twoja kosmetyczka ma niezłe przebicie w stosunku to tej gdzie ja byłam...
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogłabym poprosić o numer:)) chętnie skorzystam :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomniałam podac swojego adresu e-mail: magdusia444@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
czy mogłabym Cię poprosić o namiary gdzie dziewczyny przedłużają rzęsy?? Jestes zadowolona?? Mój adres e-mai: magdusia444@wp.pl. Z góry dziekuję :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a któraś z Was robi sobie sama w domu?
czy to jest tak proste jak malowanie paznokci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia a wisz może czy w Akademii umawiaja także na poranne godziny? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzwoniłam do Adikari na Ogarnej i powiedziano mi, że nie robią :(
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja raz zrobiłam i po 3 dniach zaczął mi cały schodzić, normalnie sobie posciagałam, bo wszedzie odstawał. Teraz wlasnie ide jutro jeszcze raz do kogo innego i zobacze co z tego bedzie. Kiedys robiłam akryl mi zel, przez dlugi czas i nigdy mi nic sie nie działa, wiec nie sadze, zeby to było przez moje paznokcie hehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może podam tel. do pani Agnieszki na Ogarną, która robi nie tylko piękne hybrydowe.. 601-814-802, tylko ciężko z terminem, ale można się dogadać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Adikari kosmetyczki nie robią hybrydowego, ale manikirzystka Aga robi jak najbardziej:) Ale do bodajże 4 lipca jest na urlopie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vanillia Beauty na przymorzu 668 148 168
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy, płytke pod hybryde piłuje sie tak samo jak pod tipsy czy też akryl ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy pod hybrydy piłuje sie płtykę paznokcia jak pod tipsy czy teżakryl?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robię hybrydy już od dwóch miesięcy zmieniam je raz na trzy tygodnie,gdyż jest odrost trzymają się rewelacyjnie po za tym paznokcie są mocniejsze. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi też za długo sie nie trzymały. ładny efekt utrzymał się do 2 dni potem było widać ryski na paznokciach a trzeciego dnia juz mi zaczął odpryskiwać mino że za dużo nie robiłam, nie sprzątałam ani nie myłam naczyć... chciałam sobie zrobic na wyjazd, ale ciesze sie w sumie ze teraz mi to się stało a nie na wyjazdzie, bo bym średnio wyglądała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też się nad takimi pazurkami zastanawiam - przed wyjazdem robię i z głowy ;)
już nawet wysłałam do Męża maila, czy mi kupi groupona o tego:
http://www.groupon.pl/oferty/trojmiasto-extra/colet-gdansk/453300 ;)
ale czytałam, że usuwanie tylko w salonie...
płaci się za to oddzielnie czy wliczają w cenę malowania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja myślę, że samemu też można usunąć, pomoczyć chwile w acetonie i odejdą...

Też widziałam tego grupona... gdyby w tej cenie były same paznokcie, bez strzyżenia, to bym kupiła. Ale tak to jakoś nie wierzę w jakość produktów...
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie, aż za tanio. Zwłaszcza, że i manicure i pedicure. Zastanawiam się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój Mąż też się zastanawia ;) w sensie czy mi kupić :)
salon jest malutki, niepozorny, ale mam nadzieję, że chce się po prostu wypromować; zawsze chciałam do niego zajść, bo jest na ulicy, na której kiedyś mieszkałam i może się załapię na tego groupona...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja już na gruponie nic nie kupuje, zobaczcie ile juz kuponow sie sprezedało, wiec umówić sie na termin bedzie ciezko pewnie, a poza tym byłam w 2 salonach na jakis zabiegach z gruponu i wykonanie to była masakra
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niby ważne przez 5 miesięcy...
ale ja nie kupiłam, bo nie mamy kasy teraz na takie rzeczy :(

a co myślicie o robieniu tego w domu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja się właśnie zastanawiam nad zakupem lampki i lakierów do frencza, ew. jakiegoś bordowego, bo lubię takie kolory.
Na allegro widziałam nawet taki zestaw za 140 zł: lampka, 3 lakiery, topcoat, waciki, patyczki, preparat do zmywania, oliwka itp. Podejrzewam, że to kiepska jakość. Niestety gdzieś ta aukcja zniknęła...
Ja miałam robione tym lakierem Shellac i potwierdzam, że się trzyma. Manicurzystka u której je robiłam opowiadała, że klientki mówią, że miały inne hybrydy i im się tak lakier nie błyszczał i nie trzymał tak długo. ona sama poszła do innego salonu zobaczyć jak to jest u innych i mówiła, że ten shellac najlepszy.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a w jaki sposob sciaga sie ten manicure?
czy kosmetyczka piłuje czy jakos specjalnie? nie chcialabym pilowania bo pewnie i tak to juz paznokcie beda w slabym stanie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dziś miałam ściągane. przez 5 min moczyłam w acetonie i mięknie się odkleiły , całą warstwą schodziły . paznokcie są ok. dziś mam zrobiony kolor bordowy. fajnie wygląda. tylko mi strasznie szybko paznokcie rosną i po 1,5 tyg miałam już widoczny odrost
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki Lidia - ja w pon ide ale na frencza, zobacze jak u mnie bedzie się trzymał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam właśnie frencza w sumie sprzed 3 tygodni, rewelacja! tyle, że się jedne paznokieć złamał, no bo wiadomo, że to jednak własne. On już wcześniej był osłabiony o czym mówiła kosmetyczka.
Trochę lakier jest popękany wzdłuż na końcówkach kciuków i wskazujących, ale ja mam bardzo długie paznokcie, więc wiecznie o coś zaczepiam.

Ja mam robione Shellackiem i połysk jest cały czas. Na nogach mam bordowe już 5 tydzień i nadal super, tym bardziej, że rosną mi powoli.

Ktoś tu wyżej pytał o spiłowywanie: do hybryd paznokci się NIE PIŁUJE, tylko lekko poleruje.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ajeczka i gdzie zrobiłaś tego Shellaca i za ile?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Ja właśnie dzisiaj zrobiłam sobie w Kaliszu manicure hybrydowy:(
Totalna pomyłka!!!
Trzymał mi się około 1 godziny!!!
Wróciłam do gabinetu kosmetycznego i poprosiłam o zdjęcie tego "czegoś" oraz o zwrot pieniędzy!!!
Szczerze odradzam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robilam shellac manicure, ale w londku, ewelacja , efekt mial btc 2 tyg i byl, mialam b.krotkie paznokcie, ja mialam pomalowane na strawberry freeze czy cos takiego, b.jasny roz, sis miala coral colour , lakiery shellaca.

moje dlonie sa czesto w rekawiczkach bo praca itp, i lakier nie odpryskiwal itp, tym co po 1h odpada, to sa zle materialy itp, choc ja uwazam ze shellac jest najlepszy...
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ajeczka - ja mam frencza ale wykonanie nie za dokładne, no i chyba to nie shellac bo po 3 dniach mialam juz odpryski, a dzis mija 5 dzien i 1 paznockiec mam juz prawie caly popękany i ta biala koncowka odprysla...
gdzie ty robilas i ile placilas? za dlonie i stopy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Tym" odpada po 1 godzinie, bo niestety nie miałam manicure shellac, tylko chyba jakieś badziewie!
Ale fakt pozostaje faktem, że babka się nie spisała, bo oprócz dobrych preparatów też trzeba mieć jeszcze umiejętności, a ona ich po prostu nie ma. Podejrzewam, że nie zrobiła nawet żadnego kursu w tym celu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robię w salonie Jaśminowy ogród na Wiszących Ogrodach.
http://www.jasminowyogrod.pl/
W sumie nie byłam zadowolona z pierwszego manicure, bo miałam zadziorki, ale malowanie było ok i lakier bordowy trzymał świetnie przez 2 tyg. Z pedicure byłam zadowolona.
Nie znalazłam nic satysfakcjonującego w okolicy, więc stwierdziłam, że pójdę jeszcze raz. Tym razem było super.

Za komplet ręce i nogi jednym lakierem 170 zł, a za frencha na ręce płaciłam 80 zł. Wiem, że french 10 zł drożej niż jednolity kolor.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanko: czy ktoś zna dobry gabinet kosmetyczny w Kaliszu, który wykonuje manicure hybrydowy shellac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
iskierkasm: dziewczyny z Trójmiasta raczej nie będą miały takich informacji, poszukaj może na forum wizaz.pl
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki ajeczka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ajeczka napisz jeszcze raz o kosztach, bo nic nie zrozumiałam

czy płaciłaś osobno za zabiegi i osobno za malowanie ?ile w sumie wizyta ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cytrynka 007:
za cały zabieg manicure i pedicure z malowaniem shellac jednym kolorem płaciłam 170 zł
za manicure z malowaniem shellac french płaciłam 80 zł

Wnioskuję, że manicure z malowaniem 1 kolorem shellac kosztuje 70 zł, panie mówiły, że french jest 10 zł droższy.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do ajeczka:
napisz proszę czy pamiętas zmoże która z pań(imię) robiła Ci manicure za drugim razem?Sama mieszkam na Wiszących ogrodach i mialabym blisko, a nie chciałabym źle trafić;)
z innej beczki- jesteś z Wiszących ogrodów? bo widzę, że mamy dzieci w tym samaym wieku (moja mała 5 paźziernika będzie miała 3 latka)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mała Misia: obie panie są w porządku. Manicure za każdym razem robiła mi ta ciemniejsza w kucyku, a blondynka w okularach (chyba właścicielka) robiła mi pedicure. Wydaje mi się, że ta w kucyku jest lepsza, bo raz mi blondynka zaczynała manicure, ale akurat przyszła ta druga i blond poprosiła ją, żeby mi kreski frencha namalowała, bo jej to lepiej wychodzi. W efekcie i tak całość robiła mi ta w kucyku. Myślę, że ma większą wprawę, skoro tamta jej oddaje malowanie.
Niestety nie wiem jak mają na imię.
Fryzjerki tam to Ania i Bożena, te co były w Semiramidzie. Tu akurat bardziej mi pasowała Ania.

Mieszkam na Wiszących, ale nie mam dzieci: Vika to skrót od Viva La Musica - mojego wymarzonego psa :)
Z Wiszących jest tu Effcia i chyba Dotyk Anioła, jakoś tak. Effcia ma chłopca w podobnym wieku i prowadzi klub kangura, ją znam osobiście :)
Mieszka nas tu kilka, musiałabyś poszukać wątku o Wiszących...
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem tak.... panie które sądzą ze dobrze kładą żele czy hybrydowe,są skandalicznie nieprofesjonalne wypowiadając sie zle o pracy innych stylistek!!!! spotykałam sie z takimi opiniami ,kiedy chodziłam do salonów jako klientka.teraz co rusz czytam ,że jakaś pani oczernia koleżanke po fachu lob robi jej złą reklamę.ale żadna nie bierze pod wzgląd ,ze nie u każdej osoby takie paznokcie czy inne mogą sie po prostu nie trzymać!!! składa sie na to szereg różnych czynników,od diety począwszy na nietolerancyjnej plytce paznokcia i ukrytej grzybicy kończąc!!!!! także mile panie TROSZKE WIECEJ TAKTU I SAMOKRYTYKI !!!!!!WASZE PAZNOKCIE TEZ MOGA ZACZĄĆ ODPADAĆ KLIENTKOM!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ŻYCZLIWA: a która z nas niby oczernia konkurencję? wszystkie oprócz Sunnails jesteśmy klientkami, a jakoś nie zauważyłam, żeby Sunnailis kiedykolwiek kogoś krytykowała...
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie- pierwszy raz robiłam paznokcie hybrydowe w salonie, gdzie kosmetyczka pracuje na lakierach nsi. Na kilku paznokciach zauważyłam takie cieniowanie/przebarwienia. Dodam, że lakier to pastelowy blady róż.
[url:]http://lilypie.com/">
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
170 zł za malowanie... to za tą samą cenę można kupić cały zestaw shellaca :) dwie bazy i kolor jakiś albo nawet i dwa :P i samemu robić :) mam koleżanki, które mają taki zestaw już ponad rok i nadal dobrze maluje, same sobie co dwa tyg odnawiają ze względu na odrosty, bo odprysków żadnych :) też się zastanawiam nad zakupem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja od 1,5 roku noszę hybrydy i bardzo jestem zadowolona. U kosmetyczki trochę dużo jak dla mnie to wychodziło, to kupiłam sobie lampę i w domu robię. Taki zestaw do robienia np z Neonail kosztuje ok 200 zł, więc po 2 malowaniach sie włąściwie zwraca. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

mozecie polecić kogoś w okolicach Kowal, Zakoniczyna do manicure hybrydowego ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli sie zniszczyły to znaczy,że byłyście u złych kosmetyczek. Stan paznokcia pod hybrydą jeśli jest prawidłowo zdejmowana jest bardzo dobry. Wręcz jeszcze lepszy poniwaz paznocie nie sa narażone na działanie czynników zewnątrznych.
Sama obecnie robię sobie paznokcie hybrydowe oraz nie zauwazyłam pogorszenia ich stanu. Zdejmuję hybrydę bardzo uważnie tak aby nie uszkodzic wierzchniej warstwy paznokcia...
Na tej stronie na blogu jest wiele porad jak to robić w sposób odpowiedni https://reforma-polska.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niektórzy robiąc sobie paznokcie hybrydowe, pogarszają ich stan oraz zauważają to.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem bardzo zadowolona, paznokcie w takim manicure przepięknie się prezentują :) Polecam lakiery hybrydowe zamawiać od Boska Nails, dobrze się je nakłada, długo trzymają i jest olbrzymi wybór kolorów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry