Widok

paznokcie żelowe niespierniczone... Reda, Rumia

Dziewczyny, mieszkam tu od niedawna i chcialabym zrobic sobie paznokcie zelowe bo chyba te wygladaja najbardziej naturalnie. Kogo polecacie. Poprosze o opinie tylko klientek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://paznokciemoniki.dzs.pl/

Od kilku miesięcy korzystam z usług Pani Moniki. Jeszcze nigdy nic nie odpadło, ba! nawet się nie zapowietrzyło. 100% zadowolenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Monika z Gdanska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
marta konkel robi w rumi na osiedlu krolewskim,polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam, Pani Marta robi super paznokcie - bardzo naturalnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja sobie właśnie zrobiłam hybrydowe. To jest taki lakier który utrzymuje się na naturalnych paznokciach ok 2 tyg. Płytka nie jest w ogóle spiłowywana. Wyglądają bardzo naturalnie i pięknie błyszczą.
Sama szukam kosmetyczki, która robi hybrydy, gdyż nie jestem zadowolona z tej która robiła mi manicure, bo był dość niechlujny, mam zadziorki i poranione skórki. Jednak sam lakier wygląda rewelacyjnie! :)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też polecam hybrydowe najlepiej produktami Shellac...trzymają się 3-4 tygodnie bez odprysków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy manicure hybrydowy różni sie tylko trwałością lakieru od zwykłego manicure? Jak jest w odróżnieniu od żelowych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KOgo polecacie z okolic Małego trojmiasta kaszubskiego bo jesZcze nie znalazłam nikogo godnego
?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy manicure hybrydowy różni sie tylko trwałością lakieru od zwykłego manicure? Jak jest w odróżnieniu od żelowych?

różni się konsystencją są to lakiero-żele czyli inaczej żele Soak Offy To nic innego jak żel UV utwardzany w lampie, od żelowych różni sie tym ,że nie trzeba przygotowywać tradycyjnie paznokci jak przy żelowych ,wystarczy odtluscić i dac bazę Shellac które te właściwości posiada. Eliminuje to dodatkowe obciażanie paznokci.. Robi się je krótko około h czasu . Są rozpuszczalne w acetonie (wystarczy 4-5 min) maja nie porównywalny połysk przez cały okres noszenia.No i bez wątpienia ich największym atutem jest trwalość..po za tym są cieniutkie nakłada się je jak lakier do paznokci...gdzie w efekcie paznokci żelowych należy budować całego paznokcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozpuszczane w acetonie....to rzeczywiscie zacheta. fajne tez sa paznokcie jedwabne, efekt bardzo naturalny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a możesz na priva napisac kto Ci spire*****niczył pazurki?
tak, gwoli ostrzeżenia, na wszelki wypadek:)
alina-d@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.facebook.com/pg/Salon-pi%C4%99kno%C5%9Bci-Glamur-127658694537818/photos/?ref=page_internal
Tu ostatnio robiłam i byłam zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie również bardzo polecam , tak wogule p. Marta świetnie przeprowadzila mnie przez etap zapuszczania paznokci bo cale życie obgryzalam , przez pól roku zakladala mi żele , i na tych ogryzkach wyglądaly bardzo naturalnie . tak wogule to jest też super kosmetyczką polecam u niej depilacje i opalanie natryskowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ups zapomniałam dodać ze robilam paznokcie u p. Marty Konkel w rumi
niepamiętam strony ale chyba studio urody marta konkel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja robie pazurki zelowe,bardzo tanio. Dojezdzam do klientki. Jak chcesz mogę podeslac na email kilka zdjec paznokci wykonanych przeze mnie. Paznokcie trzymaja się co najmniej 3-4tygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wykonuję paznokcie akrylowe,żelowe oraz hybrydowe w studio kleopatra w Wejherowie Nanice na ul.Panki 5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
interesujamnie paznokcie u nog.mozna prosic o kontakt? 660 453 971
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można prosic o numer telefonu oraz zdjecia na adres patrycja.rohde3@wp.pl? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem zainteresowana paznokciami mieszkam w Redzie proszę o fotki na maila witkowska.83@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To poproszę jakieś zdjęcia. Mój adres meilowy to adela.2@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Shiny Nail Gdynia :) kontakt 515-548-410 :) prace mozna zobaczyc na fb :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam hybryde 3tyg trzymają :-)
https://www.facebook.com/pg/Salon-pi%C4%99kno%C5%9Bci-Glamur-127658694537818/photos/?ref=page_internal
tu ostatnio robiłam i byłam zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Salon "Glamur" Rumia ul.Krótka 10
Polecam 100 % bardzo miło i profesjonalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

paznokcie zelowe gdzie? (76 odpowiedzi)

Gdzie polecacie zrobienie paznokci zelowych?I w miare nie drogo?

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

do góry