Widok

pierścionek zaręczynowy!

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Na której ręce nosi się pierścionek zaręczynowy? Myślałam że na serdecznym palcu na prawej...ale przeczytałam ze na lewej rączce . I się pogubiłam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na lewej dłoni na palcu serdecznym ( na tym koło najmniejszego) bo nie jestem pewna czy tak się nazywa. Poza tym gratuluję i życzę miłych przygotowań do slubu.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja narzeczona nosi na serdecznym prawej dłoni, pytałem się i babci i matki i to one mi tak powiedziały, więc sam już nie wiem jak powinno być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie, ja też gdzieś usłyszałam że na prawej rączce, a potem przeczytałam w jakiejś gazetce że na lewej i zgłupiałam:) Ale to chyba jest bez znaczenia, no nie?:) Ważne że się nosi:)))
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja słyszałam tak: że nosi się na prawej ręce na serdecznym palcu,a potem na jego miejsce wkłada się obrączke a pierścionek zaręczynowy przekłada się na lewą rękę na serdeczny palec. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Wam ! Wiecie jak to jest ? Tylko w Polsce nosi się obrączki na prawej dłoni, wszędzie na świecie noszą na lewej. Pewnie dlatego są te rozbieżności bo jeśli nosi się obraczkę na prawej to pierścionek powinien być na lewej i odwrotnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikita ma racje,
niedalej jak 5 miesiecy temu wzialem slub w ambasadzie polskiej w Emiratach. Kiedy po kilku dniach pojawilem sie w pracy, mnostwo ludzi sugerowalo, ze sie pomylilem, noszac obraczke na prawej rece.
Pewna arabka spytala moja zone na ulicy, dlaczego jej pierscionek zareczynowy wyglada jak obraczka...
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry