Widok

pierwszy taniec

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć wszystkim może ktoś ma orginalny pomysł na melodię do pierwszego tańca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hanka napisał(a):
> Czy masz może możliwość przesłać mi ją:
> hankag00@poczta.onet.pl


Tu kupisz:
http://www.merlin.com.pl/sklep/sklep/

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetna piosenka. Też chcielibyśmy zatańczyć ją jako pierwszą na naszym weselu. Czy masz może możliwość przesłać mi ją: hankag00@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karola napisał(a):

> Cześć wszystkim może ktoś ma orginalny pomysł na melodię do
> pierwszego tańca?

Polecam nagranie zespołu FARBA
"CHCĘ TU ZOSTAĆ"

Kiedy pierwszy raz usłyszałem to nagranie,
byłem pewien, że przy tym zatańczymy
I-szy taniec.

Znaczna większość gości słyszała to pierwszy raz,
byli zachwyceni :-)



Wszystko wokół się zmienia,
nawet Ty.
Nasze wspólne marzenia
to My.
Małe i duże problemy
przeżyjemy, to nic dla nas.
Razem wszystko przetrwamy,
nawet złe dni.

CHCĘ TU ZOSTAĆ I ZAWSZE Z TOBĄ BYĆ
NAWET KIEDY BĘDZIE ŹLE.
CHCĘ TU ZOSTAĆ BO BEZ CIEBIE TO
NIE MAM SIŁY BY ŻYĆ.

Chcę przy Tobie umierać i rodzić się.
Chociaż czasem mnie ranisz,
to i tak wybaczam Ci.

CHCĘ TU ZOSTAĆ I ZAWSZE Z TOBĄ BYĆ
NAWET KIEDY BĘDZIE ŹLE.
CHCĘ TU ZOSTAĆ BO BEZ CIEBIE TO
NIE MAM SIŁY BY DALEJ ŻYĆ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Andrea Bocelli !!!!!!!!
Super romantyczna muzyka, ja wybralam utwor nr 2 "per amore" z plyty "bocelli", posluchajcie, naprawde warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pomysl,my z zona a mamy na karku dobrze po 60 tanczylismy przy FOGU,j*****y mial kompozycje.Moj syn ze swoim facetem na swiom weselu tanczyli KOMBI TANIEC w SLOnCU a ja z zona WAM polecam piosenke z repertuaru zepomu PEJI p********* POLICJE.taka zabawa ,zycze udanego wesela.pozdrawiam boogi i ELEONORAabba napisał(a):



> super są piosenki z "dirty dancin'
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
100 zl mam nadzieje, ze od pary , a walca uczysz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My wybralismy "Zabiorę Cie właśnie tam", bo to taka nasza piosenka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super są piosenki z "dirty dancin'
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespół Yacotaco poleca "Zabiorę Cię właśnie tam" z repertuaru
zespołu Kancelarya.


ZABIORĘ CIĘ WŁAŚNIE TAM - Kancelarya

Zabiorę cię właśnie tam, gdzie jutra słodki smak,
zabiorę cię właśnie tam, gdzie słońce dla nas wschodzi,
zabiorę cię właśnie tam, gdzie wolniej płynie czas,
zabiorę cię właśnie tam, gdzie szczęściu nic nie grozi...

Dość mam już pustych dni i świąt, których nie było;
między nami jest coś - nie zaprzeczaj mi!
Tyle mogę ci dać: solą życia jest miłość...
boisz się wielkich słów - to nie wstyd.

Zabiorę cię właśnie tam. . . itd.

Czekam na jeden gest, wiara jest moją siłą,
jestem pewien, że wciąż potrzebujesz mnie.
Dzień przemija za dniem, znów nam siebie ubyło,
życie zbyt krótko trwa, więc zdecyduj się...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkim którzy szukaja piosenki na pierwszy tanie polecam strone Lianki
http://www.gimbla.pl/forum/pokoje/viewtopic.php?t=2120
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tańczyliśmy do "Unchained Melody" ale w wykonaniu Bono z U2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...Przetańczyć z Tobą chce całą noc...
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tańczyliśmy do "Never Tear Us Apart" INXS. Odpowiedni tekst i piękna melodia, poza tym dzieki wersji Joe Cockera znowu popularne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśmy tańczyli do piosenki "To Ty" Universe piosenka stara jak swiat, ale odpowiednia na pierwszy taniec i słowa pasują jak ulał. Tylko nie chodźcie na nauki tańca bo to nigdy nie wychodzi, najlepiej jest naturalnie wtedy wychodzi zawsze super ! Walczyk juz dawno wyszedł z mody :-))
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my tańczyliśmy do "Lady in red" i było cudownie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak chcesz się czegoś nauczyć na pierwszy taniec weselny to pisz 100 zł za godzinę i nauczę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolega doswiadczony powiedzial mi, ze nie wazne co tanczysz, popros filmujacego o ujecia bez nog podczas tanca. wzialem sobie do serca.

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję "When I need You" w wyk np. Roda Stewarda lub innym np. Celine DIon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje wesele zaczelo sie od słynnej melodi Briana Adamsa "Everything I do .." nie mielismy ochoty na walczyka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zastanawiam sie nad "Zostańmy razem" Stachurskiego. Bardzo podoba mi sie również "Windą do nieba", ale niektóre fragmenty tekstu zniechęciły mnie... Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry