Widok
karola napisał(a):
> Cześć wszystkim może ktoś ma orginalny pomysł na melodię do
> pierwszego tańca?
Polecam nagranie zespołu FARBA
"CHCĘ TU ZOSTAĆ"
Kiedy pierwszy raz usłyszałem to nagranie,
byłem pewien, że przy tym zatańczymy
I-szy taniec.
Znaczna większość gości słyszała to pierwszy raz,
byli zachwyceni :-)
Wszystko wokół się zmienia,
nawet Ty.
Nasze wspólne marzenia
to My.
Małe i duże problemy
przeżyjemy, to nic dla nas.
Razem wszystko przetrwamy,
nawet złe dni.
CHCĘ TU ZOSTAĆ I ZAWSZE Z TOBĄ BYĆ
NAWET KIEDY BĘDZIE ŹLE.
CHCĘ TU ZOSTAĆ BO BEZ CIEBIE TO
NIE MAM SIŁY BY ŻYĆ.
Chcę przy Tobie umierać i rodzić się.
Chociaż czasem mnie ranisz,
to i tak wybaczam Ci.
CHCĘ TU ZOSTAĆ I ZAWSZE Z TOBĄ BYĆ
NAWET KIEDY BĘDZIE ŹLE.
CHCĘ TU ZOSTAĆ BO BEZ CIEBIE TO
NIE MAM SIŁY BY DALEJ ŻYĆ.
> Cześć wszystkim może ktoś ma orginalny pomysł na melodię do
> pierwszego tańca?
Polecam nagranie zespołu FARBA
"CHCĘ TU ZOSTAĆ"
Kiedy pierwszy raz usłyszałem to nagranie,
byłem pewien, że przy tym zatańczymy
I-szy taniec.
Znaczna większość gości słyszała to pierwszy raz,
byli zachwyceni :-)
Wszystko wokół się zmienia,
nawet Ty.
Nasze wspólne marzenia
to My.
Małe i duże problemy
przeżyjemy, to nic dla nas.
Razem wszystko przetrwamy,
nawet złe dni.
CHCĘ TU ZOSTAĆ I ZAWSZE Z TOBĄ BYĆ
NAWET KIEDY BĘDZIE ŹLE.
CHCĘ TU ZOSTAĆ BO BEZ CIEBIE TO
NIE MAM SIŁY BY ŻYĆ.
Chcę przy Tobie umierać i rodzić się.
Chociaż czasem mnie ranisz,
to i tak wybaczam Ci.
CHCĘ TU ZOSTAĆ I ZAWSZE Z TOBĄ BYĆ
NAWET KIEDY BĘDZIE ŹLE.
CHCĘ TU ZOSTAĆ BO BEZ CIEBIE TO
NIE MAM SIŁY BY DALEJ ŻYĆ.
mam pomysl,my z zona a mamy na karku dobrze po 60 tanczylismy przy FOGU,j*****y mial kompozycje.Moj syn ze swoim facetem na swiom weselu tanczyli KOMBI TANIEC w SLOnCU a ja z zona WAM polecam piosenke z repertuaru zepomu PEJI p********* POLICJE.taka zabawa ,zycze udanego wesela.pozdrawiam boogi i ELEONORAabba napisał(a):
> super są piosenki z "dirty dancin'
> super są piosenki z "dirty dancin'
Zespół Yacotaco poleca "Zabiorę Cię właśnie tam" z repertuaru
zespołu Kancelarya.
ZABIORĘ CIĘ WŁAŚNIE TAM - Kancelarya
Zabiorę cię właśnie tam, gdzie jutra słodki smak,
zabiorę cię właśnie tam, gdzie słońce dla nas wschodzi,
zabiorę cię właśnie tam, gdzie wolniej płynie czas,
zabiorę cię właśnie tam, gdzie szczęściu nic nie grozi...
Dość mam już pustych dni i świąt, których nie było;
między nami jest coś - nie zaprzeczaj mi!
Tyle mogę ci dać: solą życia jest miłość...
boisz się wielkich słów - to nie wstyd.
Zabiorę cię właśnie tam. . . itd.
Czekam na jeden gest, wiara jest moją siłą,
jestem pewien, że wciąż potrzebujesz mnie.
Dzień przemija za dniem, znów nam siebie ubyło,
życie zbyt krótko trwa, więc zdecyduj się...
zespołu Kancelarya.
ZABIORĘ CIĘ WŁAŚNIE TAM - Kancelarya
Zabiorę cię właśnie tam, gdzie jutra słodki smak,
zabiorę cię właśnie tam, gdzie słońce dla nas wschodzi,
zabiorę cię właśnie tam, gdzie wolniej płynie czas,
zabiorę cię właśnie tam, gdzie szczęściu nic nie grozi...
Dość mam już pustych dni i świąt, których nie było;
między nami jest coś - nie zaprzeczaj mi!
Tyle mogę ci dać: solą życia jest miłość...
boisz się wielkich słów - to nie wstyd.
Zabiorę cię właśnie tam. . . itd.
Czekam na jeden gest, wiara jest moją siłą,
jestem pewien, że wciąż potrzebujesz mnie.
Dzień przemija za dniem, znów nam siebie ubyło,
życie zbyt krótko trwa, więc zdecyduj się...