Widok

pierwszy taniec

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jaką piosenkę wybieracie na pierwszy taniec??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
farba nie znam co to za zespół??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
troszkę oklepana piosenka ale ładna i można ją ściagnąć i inne w tej tematyce tu
ja polecam nr. 3 give me forever ma przepiekne słowa my mieliśmy , walczyka tańczyliśmy do tego mówi o ślubie i obietnicy wiecznej miłości
piosenki na pierwszy taniec
a to słowa
I know just how much you're a part of me
I see you and I, together in life
So there's nothing I wouldn't do,
To make you my wife.

Won't you give me forever to show
all of the love I have here for you.
And give me my reason for living
To love you, I love you, I do.
With this ring, I'm bound
And I'll promise I'll never let you down.
To family and friends and the Lord above.
I'll swear I'll be true to you,
And give you my love.

Won't you give me forever to show
all of the love I have here for you.
And give me my reason for living
To love you, I love you, I do.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za adres tej stronki, są tam bardzo fajne piosenki, może coś z tego wybiorę .... hmmm :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj usłyszałam Niebieska Piosenkę jest śliczna i ma bardzo ładne słowa :)) no i można to łądnie zatańczyć hmmm.... podoba mi się :)) i to bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My wybraliśmy Chris de Burgh-Lady In Red

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lady in Red :)) tą piosenkę bardzo lubię i w sumie kojarzy mi się z dobrymi chwilami :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi od 13 lat kojarzy sie z facetem który za 3 tygodnie będzie moim mężem więc to chyba trafny wybór.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my mamy problem, bo nie przydażyła nam się żadna "wspólna, kojarząca się z czymś" piosenka, a jeśli nawet, to szybkie i ze słowami mało miłosnymi:) Chyba na tapetę pójdą Kayah i Kiljański - ładna i po polsku!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Czigra, a walca nie chcecie tanczyc jako pierwszy?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wciąż szukam piosenki, ale mam jeszcze czas ;)) :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie. to też jest problem. farba jest fajna ale kurcze nie wiem:(

musze nad tym pomyśleć !!!

buźka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nisia, wiem, że walc przewałkowany, ale jakoś tak nie mogę się przekonać do zatańczenia go, nie umiejąc zrobić tego w sposób tak profesjonalny jak Diana i Maciej...
A Ty się w końcu nie ujawniłaś, nie?:)
P.S. Mam ślub jeden dzień przed Tobą...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tradycyjnie "Windą, do nieba" uwielbiam tę piosenkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Czigra, mysmy zdecydowali sie na walca, ale takiego powolnego.... do melodii "Moon river". MAm nadzieje ze bedzie o.k. No i wykupilismy jeszcze dwie lekcje na przyszly tydzien zeby sobie troche pod okiem profesjonalistow potrenowac.... :)

Po slubie wkleje troche zdjec to na pewno mnie skojarzysz....... :)

Pzdr.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my już trochę przestarzałą- seweryna krajewskiego ,,wielka miłość" powiem Wam jako, że już po że dobrze sie przy niej tanczy, łatwo złapać rytm, a to ważne kiedy tyle osób na Was patrzy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U MNIE BEDZIE
S.WONDER " I JUST CALLED TO SAY I LOVE YOU"ąja napisał(a):

> a my już trochę przestarzałą- seweryna krajewskiego ,,wielka
> miłość" powiem Wam jako, że już po że dobrze sie przy niej
> tanczy, łatwo złapać rytm, a to ważne kiedy tyle osób na Was
> patrzy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"winda do nieba" nie jest odpowiednia na slub.Ludzie sluchajcie slow o czym to jest. Nawet zespoly weselne tego nie chca grac bo mowia,ze rzeczywiscie piosenka typowo na slub z przymusu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WŁANSIE NICKY MASZ RACJE!!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się- słuchajcie słów, u mnie tego nie będzie (chyba ;) )

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj chlopak uprzedzil zespol, ze jak to zagraja to beda talerze i sztućce fruwac w ich strone:) nawet jak goscie sobie zazycza ta piosenka to zespol ma mowic " nie znamy, nie wiemy co to, nie umiemy tego grac" :))))))):P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry