Widok

pies zagryzł cavaliera

Mały Kack Temat dostępny też na forum:
W niedzielę o godz. 13:00 w lesie obok osiedli Bernadowskich w okolicy Stajni Zielony Koń moj pies - mały cavalier został zagryziony przez agresywnego rottweilera. Pies biegał luzem - bez smyczy i bez kagańca; był tak agresywny, że jego właściciel nie pozwolił się zbliżyć nikomu, żeby uratować małego - było kilku świadków oprócz mnie i moich małych dzieci - z obawy przed atakiem na ludzi. Ponieważ w lesie spacerują ludzie z psami i małymi dziećmi również, cała sytuacja była ogromnym szokiem. Ze względu na obecność dzieci i niezwykle agresywne zachowanie psa - ciągle bez smyczy - nie mogłam podejść do właściciela, żeby dowiedzieć się kim jest. Jeżeli ktokolwiek widział tego człowieka z psem w okolicy stajni na Bernadowie proszę o odpowiedź na mój post. Obawiam się, że zwierzę jest niebezpieczne zarówno dla innych psów oraz ludzi, którzy spacerują lub jeżdżą na rowerach w tym miejscu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech Pani zgłosi na Policję.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

do góry