Widok
Też mam ten sam dylemat....
Wczoraj byłam podpisac umowę z Panem z orkiestry i on podsunął mi kilka utworów, tyleże oklepanych wydaje mi się :/
M.in. 'Zabiorę Cię właśnie tam', 'Zawsze tam gdzie Ty', 'Zakochani'-Kukulskiej. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu, żeby się na coś zdecydowac-na dzień dzisiejszy -nie mam pojęcia...
Wczoraj byłam podpisac umowę z Panem z orkiestry i on podsunął mi kilka utworów, tyleże oklepanych wydaje mi się :/
M.in. 'Zabiorę Cię właśnie tam', 'Zawsze tam gdzie Ty', 'Zakochani'-Kukulskiej. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu, żeby się na coś zdecydowac-na dzień dzisiejszy -nie mam pojęcia...
Bo jesteś Ty - K. Krawczyk,
Być z Tobą - Bajm,
Chcę tu zostać - Farba,
Ja jestem bogaty - M. Bajor
Jesteś blisko mnie - N. Kukulska, Piasek,
Każdemu wolno kochać - J. Połomski,
Kochać - P. Szczepanik,
Kochać i pragnąć - Magma,
Kochaj mnie i dotykaj - T. Żółtko,
Kołysanka - Sumptuastic,
Magiczne słowa - Ziyo,
Mały Książę - K. Sobczyk,
Nasz najpiękniejszy dzień - Eleni,
Niebieska piosenka - G. Tomczak,
Nie Znajdą Nas - M. Bajor,
Niebo pełne gwiazd - De Mono,
Niebo z moich stron - Czerwone Gitary,
Niech mówi serce - R. Gawliński,
Oczarowanie - Z. Wodecki,
Ona i on - A. Gadowski,
Prócz ciebie nic - Kayah, K. Kiljański,
Przetańczyć z Tobą chcę - A. Jantar,
Rozmowa z aniołem - Magda Femme,
Słowo jedyne Ty - S. Krajewski,
Ślubne prezenty - I. Jarocka,
The power of love - J. Rush,
Tylko Ty, tylko Ja - K. Krawczyk,
Tylko w Twoich dłoniach - Eleni,
Weselne dzwony - D. Holecki,
Weselne preludium - K. Krawczyk,
W perły zmienić deszcz - Universe
Wielka miłość - S. Krajewski,
Z tobą chcę oglądać świat - Z. Wodecki,
Zabiore Cię - Kancelaria,
Zakochani - N. Kukulska,
Zawsze tam gdzie ty - Lady Punk.
Zagraniczne
Dance me to the end of love - L. Cohen,
First love - U. Hikaru,
How deep is your love - Bee Gees,
I will always love you - W. Houston,
Love is all around' - Wet Wet Wet,
Nothing's gonne change my love for you - G. Medeiros,
Right here waiting - R. Marx,
Woman in love - B. Streisand,
Berlin/Jessica Simpson Take my breath away
Być z Tobą - Bajm,
Chcę tu zostać - Farba,
Ja jestem bogaty - M. Bajor
Jesteś blisko mnie - N. Kukulska, Piasek,
Każdemu wolno kochać - J. Połomski,
Kochać - P. Szczepanik,
Kochać i pragnąć - Magma,
Kochaj mnie i dotykaj - T. Żółtko,
Kołysanka - Sumptuastic,
Magiczne słowa - Ziyo,
Mały Książę - K. Sobczyk,
Nasz najpiękniejszy dzień - Eleni,
Niebieska piosenka - G. Tomczak,
Nie Znajdą Nas - M. Bajor,
Niebo pełne gwiazd - De Mono,
Niebo z moich stron - Czerwone Gitary,
Niech mówi serce - R. Gawliński,
Oczarowanie - Z. Wodecki,
Ona i on - A. Gadowski,
Prócz ciebie nic - Kayah, K. Kiljański,
Przetańczyć z Tobą chcę - A. Jantar,
Rozmowa z aniołem - Magda Femme,
Słowo jedyne Ty - S. Krajewski,
Ślubne prezenty - I. Jarocka,
The power of love - J. Rush,
Tylko Ty, tylko Ja - K. Krawczyk,
Tylko w Twoich dłoniach - Eleni,
Weselne dzwony - D. Holecki,
Weselne preludium - K. Krawczyk,
W perły zmienić deszcz - Universe
Wielka miłość - S. Krajewski,
Z tobą chcę oglądać świat - Z. Wodecki,
Zabiore Cię - Kancelaria,
Zakochani - N. Kukulska,
Zawsze tam gdzie ty - Lady Punk.
Zagraniczne
Dance me to the end of love - L. Cohen,
First love - U. Hikaru,
How deep is your love - Bee Gees,
I will always love you - W. Houston,
Love is all around' - Wet Wet Wet,
Nothing's gonne change my love for you - G. Medeiros,
Right here waiting - R. Marx,
Woman in love - B. Streisand,
Berlin/Jessica Simpson Take my breath away
najlepiej to wziazc taka, która jest dla was obojga specjalna, np. taka przy której pierwszy raz się pocałowaliście, spacerowaliście...my bierzemy taka przy której w górach mąj A. pierwszy raz znienacka mnie pocałował i od tego momentu zostalismy parą : richard marks "right here waiting for you" ... zawsze mamy ciarki oboje jak jej słuchamy..
moka napisał(a):
> drogie Panie.... podczepiając się... może macie, znacie i
> polecacie jakąś piosenkę do tanga!!
> POPROSZĘ
>
>
ta jest świetna
http://pl.youtube.com/watch?v=ddrJmxHBRDI
i nie wiem czy to może być do tanga, ale piosenka z filmu Frantic Polańskiego, uwielbiam tę piosenkę ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=NoKwAMJk_ck
> drogie Panie.... podczepiając się... może macie, znacie i
> polecacie jakąś piosenkę do tanga!!
> POPROSZĘ
>
>
ta jest świetna
http://pl.youtube.com/watch?v=ddrJmxHBRDI
i nie wiem czy to może być do tanga, ale piosenka z filmu Frantic Polańskiego, uwielbiam tę piosenkę ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=NoKwAMJk_ck