Widok

piosenka na pierwszy taniec

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
pomózcie dziewczyny nie wiem co wybrac, nie moge się zdecydować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My będziemy mieli "Let's stay together" Al'a Green'a.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam ten utwór

Dana Glover - It is you Utwór z Shreka
niekoniecznie na pierwszy taniec no ale tak ogólnie bardzo fajna;D

adres do piosenki na wrzucie

http://korniszonek.wrzuta.pl/audio/qhCnDwf1gP/shrek_4

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my bedziemy mieli sunrise sunset ze skrzypka na dachu

walc, piękny (i weselny:)) tekst, a do tego oboje uwielbiamy musicale :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam ten sam dylemat....
Wczoraj byłam podpisac umowę z Panem z orkiestry i on podsunął mi kilka utworów, tyleże oklepanych wydaje mi się :/
M.in. 'Zabiorę Cię właśnie tam', 'Zawsze tam gdzie Ty', 'Zakochani'-Kukulskiej. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu, żeby się na coś zdecydowac-na dzień dzisiejszy -nie mam pojęcia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy ten utwór ze Shreka, jest świetny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo jesteś Ty - K. Krawczyk,
Być z Tobą - Bajm,
Chcę tu zostać - Farba,
Ja jestem bogaty - M. Bajor
Jesteś blisko mnie - N. Kukulska, Piasek,
Każdemu wolno kochać - J. Połomski,

Kochać - P. Szczepanik,
Kochać i pragnąć - Magma,
Kochaj mnie i dotykaj - T. Żółtko,
Kołysanka - Sumptuastic,
Magiczne słowa - Ziyo,
Mały Książę - K. Sobczyk,
Nasz najpiękniejszy dzień - Eleni,
Niebieska piosenka - G. Tomczak,
Nie Znajdą Nas - M. Bajor,
Niebo pełne gwiazd - De Mono,
Niebo z moich stron - Czerwone Gitary,
Niech mówi serce - R. Gawliński,
Oczarowanie - Z. Wodecki,
Ona i on - A. Gadowski,
Prócz ciebie nic - Kayah, K. Kiljański,
Przetańczyć z Tobą chcę - A. Jantar,
Rozmowa z aniołem - Magda Femme,
Słowo jedyne Ty - S. Krajewski,
Ślubne prezenty - I. Jarocka,
The power of love - J. Rush,
Tylko Ty, tylko Ja - K. Krawczyk,
Tylko w Twoich dłoniach - Eleni,
Weselne dzwony - D. Holecki,
Weselne preludium - K. Krawczyk,
W perły zmienić deszcz - Universe
Wielka miłość - S. Krajewski,
Z tobą chcę oglądać świat - Z. Wodecki,
Zabiore Cię - Kancelaria,
Zakochani - N. Kukulska,
Zawsze tam gdzie ty - Lady Punk.

Zagraniczne

Dance me to the end of love - L. Cohen,
First love - U. Hikaru,
How deep is your love - Bee Gees,
I will always love you - W. Houston,
Love is all around' - Wet Wet Wet,
Nothing's gonne change my love for you - G. Medeiros,
Right here waiting - R. Marx,
Woman in love - B. Streisand,
Berlin/Jessica Simpson Take my breath away

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej to wziazc taka, która jest dla was obojga specjalna, np. taka przy której pierwszy raz się pocałowaliście, spacerowaliście...my bierzemy taka przy której w górach mąj A. pierwszy raz znienacka mnie pocałował i od tego momentu zostalismy parą : richard marks "right here waiting for you" ... zawsze mamy ciarki oboje jak jej słuchamy..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drogie Panie.... podczepiając się... może macie, znacie i polecacie jakąś piosenkę do tanga!!
POPROSZĘ

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ściezka dzwiękowa z filmu Zapach kobiety ...rewelacja:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moka napisał(a):

> drogie Panie.... podczepiając się... może macie, znacie i
> polecacie jakąś piosenkę do tanga!!
> POPROSZĘ
>
>

ta jest świetna
http://pl.youtube.com/watch?v=ddrJmxHBRDI

i nie wiem czy to może być do tanga, ale piosenka z filmu Frantic Polańskiego, uwielbiam tę piosenkę ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=NoKwAMJk_ck
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do tanga to M.Bajor ma wiele takich wchodzących w te klimaty ;)

a ogólnie piękna na pierwszy taniec jest piosenka z Króla lwa "Miłość drogę zna" - http://youtube.com/watch?v=JDZrkwCUack

:) już po :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super bardzo dziękuje za pamysły, ale teraz to juz chyba nie wiem sama co wybrac jest ich jeszcze więcej. Nasz pierwszy taniec i dotyk ciał spotkał sie przy piosence dotykaj delikatnie - Tomasza Żółtko bardzo piekna ale nie wiem czy sie nadaje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie jest ich tyle ze można by pisac i pisac i było by mało :) każda z nas ma jakąś swoja ulubioną, ukochaną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myśmy wybrali taka do ktorej najlepiej nam sie tanczy :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli po raz pierwszy przy piosence Tomasza Żółtko to polecałabym ją - nie ma jak coś co łączy zwłaszcza jeśli dobrze się Wam przy niej tańczy ;)

:) już po :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też się nie mogę zdecydować na jedną piosenkę... mam 6 - ale wybiore dzien przed slubem ta na ktora akurat bedziemy mieli ochote :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sie zastanawiam nad karoliną kozak razem zestarzejmy się..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://twojaimaginacja.wrzuta.pl/audio/vsVAy9ajKZ/lydia_denker_-_one_perfect_day

a to nasza piosenka :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatecznie stanęło na De mono- dwa proste słowa :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry