Widok

poczta w bojanie

Witajcie, czy w budynku przy paczkomacie, przy rondzie, dobrze widziałem logo Poczty Polskiej ?? Czy ktoś wie czy to jest działająca placówka, mamy ten sam kod co Koleczkowo??

Poczta Ul. Gryfa Pomorskiego 1A Bojano (84-207)

Poczta Polska
Poczta
Gryfa Pomorskiego 1A
Zamknięte Otwarcie: pon., 12:00

wg/googla funkcjonuje?/ Może ktoś z Was wie coś więcej, czyżbyśmy nie musieli już jeździć do Koleczkowa, czy Chwaszczyna na pocztę.??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://szemud.pl/artykuly/nowa-placowka-pocztowa-w-bojanie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pocztą działa od 7 stycznia, w pon 12-20, wt-pt 7-17 kod pocztowy został bez zmian 84-207 Bojano
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Godziny otwarcia i tak słabe. Mogłoby być dodatkowo jeden dzień od 7, aby można było w 2 dni w tygodniu odebrać awiza. Bo tak to dalej zostaje jeden dzień w tygodniu na odebranie poleconych lub paczek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kochani, jeszcze farba ścianach nie wyschła a juz narzekacie
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teraz Poczta w Bojanie Jest otwarta od 10 do 17, raz w tygodniu od 12 do 20. Dla mnie fatalnie, bo jadę do pracy w Gdyni na 10 i wracam po 20 i leżę i kwiczę, znów kolejna gimnastyka i proszenie innych osób. Ale, ale - obsługa cały czas b.miła, ludzka i to mimo zmian personalnych...fajnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...

Nowa kryta hala w Bojanie (3 odpowiedzi)

Witam, czy to prawda że jest pomysl na wybudowanie nowej,krytej hali w Bojanie? Z góry dziekuje...

do góry