Widok

podłaczenie płyty ceramicznej

potrzebuje elektryka do podlaczenia płyty ceramicznej wymiana starej w to miejsce nowa tel 661 777 703
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Kolejowej jest elektryk z uprawnieniami do wystawienia takich kwitów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakich kwitów ? Nic nie trzeba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potrzebne były kwity przy wymianie płyty indukcyjnej - żeby dostać odszkodowanie z ubezpieczenia "szyb" w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na jakiej podstawie tak twierdzisz ? A przy naprawie samochodu z ubezpieczenia - dostarczasz ubezpieczycielowi zdjęcia xray spawów ? A może spektroskopie użytej farby wykonane przez lab akredytowane w PCA ?
Nie trzeb mieć uprawnień do instalacji i podłączania urządzeń elektryczny do 20 kW powyżej już tak. Czytaj ustawy - nie wież nikomu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tego życzyła sobie ubezpieczalnia. W sumie to nie dziwię się im, bo płytę która miała jakieś 5 lat i kosztowała 1400 zastąpiłem na ich koszt płytą za 2000. Tylko dlatego, że tamtej już nie produkowali. Więc ubezpieczyciel chciał mieć fakturę za płytę i fakturę za jej wymianę. A jeśli szło na ich koszt, to po kiego grzyba mam się sam tym bawić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co ty kabelków nie umiesz przykręcić,weź mnie nie osłabiaj takimi tekstami ,może jeszcze napiszesz za chwilę, że potrzebujesz elektryka do wymiany zarówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zdarzyło mi się podłączać kuchenki elektryczne w których elektryk z uprawnieniami podbijał kartę gwarancyjną, wymóg producenta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jeden z powodów. Tak samo kocioł gazowy wymaga podbicia, choć przecież montujący wie co i jak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gwarancja to dobrowolne świadczenie producenta. Bez gwarancji masz 2 lata rekojmi / zgodności z zakupem. Czasem gwarancja to gorsze wyjście niż to co ci ustawa gwarantuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

do góry