Widok

podróż poślubna - Kreta

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś był może na Krecie?

Znaleźliśmy właśnie ofertę na Stavros na Krecie i już się zdecydowaliśmy na 100%, ale może któraś z Was tam była i może doradzić, czy fajnie:-) z góry dziękuję za info!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To piękne miejsce.Ciche, spokojne, mały ruch,plaże piękne, niedaleko uroczego miasteczka Chania.Mmmm..zazdroszczę ci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam też się marzy ciepła plaża...ile taka przyjemność kosztuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ello:)

my jedziemy ale do Kavros - Triada biuro:)) ciesze sie na maxa bo trafilismy na fajna promocje i placimy 2000 zl na pare taniej z all incl:))

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tez Triada:-) za 2.000 na tydzien, bez wyzywienia, ale i tak sie ciesze:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nio gdybysmy wykupili w polowie kwietnia to bysmy placili 2800!! za osobe!! a tak 1800... jednak jest roznica- w szoku bylam ze wiekszosc wszedzie juz zabukowana... a na All inc nie ma co liczyc w last min. i na pewno nie Grecja..

badz co badz po dzisiejszym dole modle sie zeby bylo juz 26 sierpnia a najlpiej 29..;)) juz marze o lezeniu na plazy i popijaniu drinka..

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a macie wylot z gdanska czy z warszawy? nam sie nie udalo juz zabukowac wylotu z gdanska, bo nie bylo miejsc, ale z warszawy i tak nie jest zle:-) zreszta mam tam znajomych, wiec zawsze mozna po drodze odwiedzic:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdansk

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnie:-) juz sie nie moge doczekac, oczywiscie teraz kupie jakies przewodniki, aby moc sie juz wdrazac w klimat, hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie sadzicie ze teraz najbardziej oplaca sie kupic first minute, niektore firmy daja nawet 30% rabatu a wybor jest zdecydowanie wikeszy. i ja wlasnie chyba zarezrwuje podroz poslubna w pazdzierniku lub listopadzie, i tez chetnie skoczylabym na Kretę ;-)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kiedy i dokad lecicie??

:)) ja jakos w lipcu zacznestudiowac net i przewodnik.. na razie nie mam glowy do tego;)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie - kretowiczki:)
Przyłączam się, też się wybieram do hotelu Kalypso - Plakias (AI), też mi się udało załapać na ofertę Triady (szok cenowy - dosłownie) i to na dwa tygodnie. Chyba bardziej się cieszę na tą podróż niż na sam ślubik:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihih;))

my Kavros Beach ;))

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://triada.pl/symetria/index.php akurat maja promocje 30 %!!!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile moze kosztowac we wrzesniu podroz na krete>??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Dolaczam sie:-) my rowniesz na Krete lecimy do Hotelu Nana Beach w Chersonissos na tydzien
Nie moge sie doczekac :-)))

Pozdrawiam



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my lecimy na krete od 15.8, juz bylo bardzo malo miejsc i nam sie udalo, dokladnie miejscowosc stavros:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha:) nio my 3 dni po slubie :)))) bez kitu juz sie nie moge doczekac;)) hihi

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez;-) jestem stworzenie cieplolubne i juz chcialabym sie powygrzewac na sloncu:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie jeszcze polecacie tanie wycieczki????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też, my też!!!! po ślubie czyli od 8 sierpnia na tydzien - apartamenty bw:))) i też z triadą myślimy, ze to fajne miejsce i już sie cieszymy

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co myslicie o slowacji??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli lubisz nature, chodzenie po górach to moze być super podróż:)

do wyboru do koloru, Słowackie Tatry - nie ma to jak wdrapac sie na Rysy i zanocować w klimatycznym schronisku tuż pod
Zachodnie ( zapadne Tatry) - my bardzo lubimy wioskę Zuberec, sliczne miejsce i mniejsze klimatyczne góry wokół

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na slowacji tez jest super!! a co nas najbardziej zdziwilo to to ze mają super proste genialne drogi (ulice) nawet w malych wioseczkach!!! super sie jedzie po ich drogach :))) my bylismy dwa lata temu na wakacjach i super wspominamy tylko nie moge sobie przypomniec nazwy miejscowosci... :))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej
byłam na słowacji 2 lata temu, było super :)
polecam!
my bylismy w Małej Fatrze, a miejscowość Terchova (tam sie urodził janosik). fajne miejsce, bo wszędzie blisko, i na wycieczki górskie i do Rajskich cieplic i do lodowych jaskiń...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej
zwiedzalismy tez to miejsce 2 lata temu :)) i to muzeum janosika....
:))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My bylismy na Krecie w Hersonisis pare lat temu i bylo fajnie,cieplo itd...ale bez rewelacji!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam na Krecie z Itaką już 2 razy, pierwszy raz chyba z 15 lat temu a drugi 2 lata temu. Oba wyjazdy wspominam świetnie, hotel trafiony a wyspa piękna, myślę, że uda się Wam znaleźć jakiś przyjemny hotelik taki dla par, widziałam takie właśnie w ofercie Itaki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, sorry, że odkopuję stary wątek, ale dopiero zaczęłam się interesować podróżą poślubną i właśnie wyspy greckie sobie studiuję :-)

Czy wiecie czemu jest taka rozbieżność w cenach np.: Triady i Grecos? Prawie dwukrotna!

Ja jestem zielona w tym temacie, nigdy nie wyjeżdżałam z biurem podróży.
Czym kierowałyście się przy wyborze oferty, hotelu, itp? Jakoś jestem sceptycznie do tego nastawiona, chociaż chciałabym jechac choćby dziś ;-)

I ostatnie pytanie, do dziewczyn, które może juz były na takich wyjazdach, czy nie lepiej wziąć samo śniadanie w hotelu, a kolację zjeść w jakiejś lokalnej knajpce, żeby poznać różne miejsca, smaki itp? Trochę się obawiam, żeby nie podawali codziennie tego samego w hotelu.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedzenie w hotelu zalezy od tego gdzie i naq co trafisz - czesto jest podobne ale niektore "elementy" zmieniaja a czasem codziennie przygotowuja cos innego
z kolei jesli chodzi o jedzenie - przynajmniej w grecji- we wlasnym zakresie (mam na mysli normalne obiady a nie jakies pizze i hamburgery) wychodzi dosc drogo

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrym pomysłem jest wypróbowanie lokalnych smaków,pod warunkiem że wypożyczycie samochód aby móc zwiedzać i zmieniac knajpki (poza turystycznymi miasteczkami można zjeść obiad nawet za 5 - 6 euro od osoby - przynajmniej tak było rok temu). Różnice w cenach wynikaja z różnic w standardzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tez wybieramy sie do Grecji lub na Krete- dzis podejmiemy ostateczna decyzje dokad i na jak dlugo.
Do dziewczyn ktore tam juz byly - jakie rady macie????

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W piatek wrócilismy z Krety... Cudownie!!!! Chcę tam wrócić!! ;-) Zdecydowanie polecam Grecję wyspiarską, Grecja lądowa to jeden wielki syf (sorry za wyrażenie) - niestety... I to dosłownie. Pzdr :-)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Kretę i hotel athina palace droższy ale piękny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze ktos cos jeszcze napisze....??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my właśnie dostaliśmy kartkę od przyjaciol którzy właśnie są na Krecie i piszą, że jest przepięknie. Sami wybieramy się na nasz miesiąc miodowy ;) ale dopiero we wrześniu

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie płacic 2 koła za lezenie na plazy to troche przesada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My pojechaliśmy w zeszłym roku na podróż przedślubną. Było cudownie!!!
Kreta jest spokojną malowniczą wyspą. Polecamy wycieczkę statkiem na Santorinia (niezapomniane wrażenia) , oraz wąwóz Samaria(rewelka). Jeśli chodzi o samą wyspę bardziej opłaca sie wynająć samochód i zwiedzać na własny rachunek. My byliśmy w Keto Gouves niedaleko Heraklionu.
Zyczę udanej podróży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie, że dzielicie się swoimi wrażeniami :-)
Jeszcze jedna mała prośba, czy możecie napisać z jakich biur podróży jechałyście i czym kierować się przy wyborze hotelu? Jest duży wybór w podobnej cenie, a na podstawie jednego zdjęcia w necie trudno się zdecydować.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy któraś z Was była lub się wybiera do Kalypso Village Hotel na Krecie (Plakias)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my polecamy miejscowości niedaleko Chanii. oczywiście wynajęcie samochodu to świetna sprawa. tak zrobiliśmy i objechaliśmy całą wyspę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Darku, a jechaliście z biurem podróży, czy na własna rekę? Jaki hotel polecasz?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jechaliśmy z Rainbow Tours i byliśmy w Katos Stalos 8 km od Chanii, hotel Kreta Palm, cztery gwiazdki i godny polecenia. Samochód zarezerwowaliśmy jeszcze przed wylotem. 120 euro za 4 dni. na miejscu ceny dużo większe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję, juz znalazłam ich ofertę :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry