Widok

podziękowania dla rodziców NA WESOŁO????

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny! Mam mały problem. Otóż nie chciałabym robić tych całych podziękowań dla rodziców w stylu piosenka typu Cudownych rodziców mam itp., wszyscy płaczą, robią kółeczko i w smutku i zamyśleniu przebierają nogami...
Więc mam do Was pytanie, może macie pomysły na jakiś inny styl takich podziękowań, inną piosenkę, wesołą melodię, fajny pomysł na prezent itd.
Wasza pomoc będzie dla mnie cenna, bo ja mam zero pomysłów :(((
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U koleżanki były zmiksowane piosenki dziecięce-A ja wolę moją mamę i Co powie tata-fajnie wyszło:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
up up up
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialam zamysl, moze niekoniecznie wesoly, - aby nasz zespol zagral blok 4 piosenek - ulubionych utworow naszych rodzicow.
[url="http://www.whenismywedding.com/"]image[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły??????????
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sa na gimbli:
http://www.gimbla.pl/forum/viewtopic.php?t=23780
[url="http://www.whenismywedding.com/"]image[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja:-)

Zrezygnować z podziękowań na forum i zrobić w domku przed ceremonią:-)Mocno zastanawiam się nad tą opcją.Ostatnio byłam na weselu i Para młoda złożyła rodzicom po cichu życzonka,a goście zaśpiewali sto lat.Na innym weselu Pan młody puścił taką rzewną gadkę,że jakoś skrępowana się poczułam,ładne to było,ale...:-)Pan młody miał odwagę:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mielismy w ten sposób: rodziców i swiadkow wyłoniliśmy na srodek i spiewalismy im wszyscy sto lat , po tym bylo kilka słów ode mnie i męża a następnie prezenty. potem zespół puscil zwyklą piosenkę i wszyscy sie bawili..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my najprawdopodobniej wzniesiemy toast podczas kolacji. i tyle.
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mieliśmy piosenki Leszczów Zdzicha i Irena - dość zabawne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My zastanawialismy sie nad zrobieniem "slubowania tesciow" (pomysl z innego forum), ale w koncu stanelo na tym, ze zaprosilismy rodzicow na srodek (DJ zaprosil najpierw mamy przy "a ja wole moja mame", potem tate przy "co powie tata"), powiedzielismy im kilka zdan (bez mikrofonu) i wreczylismy kwiaty/prezenty, po czym pokiwalismy sie przy piosence.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
misie, mieliśmy tego samego dja? ;)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli miałaś DJ'a Lecha Radziuna, to tak ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na jednym z wesel para mloda wreczyla rodzicom puchary przy piosence we are the champions - co wyszło wg mnie bardzo fajnie :)
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.aniagrunwald.pl
www.melrose.com.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Melrose, a skąd wiesz o tej parze która dała puchary przy we are the champions? To chyba o mnie chodzi... ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm, bo byłam na tym weselu. może stąd wiem :)
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.aniagrunwald.pl
www.melrose.com.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kolejny debilizm. W polskich zwyczajach weselnych NIE MA I NIE BYŁO NIGDY czegoś takiego jak "podziękowania dla rodziców". Kolejny element, który ma zamanifestować jakie Wy jesteście fajne, miłe i kochające swych rodziców. To nie jest śmieszne, to nawet nie jest żałosne ani głupie. To coś poniżej tych wszystkich terminów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15
Janko, my akurat mielismy przemowy po obiedzie w trakcie ktorych zlozylismy podziekowania naszym rodzicom. Moze to i nie jest polska tradycja, ale moj maz nie jest Polakiem, wiec musielismy pogodzic zwyczaje obu kultur... Wcale nie czuje sie z tego powodu ani smieszna, ani glupia, ani zalosna......... A nasze mamy byly w niebo wziete!
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chyba masz jakies kompleksy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
pozwolę sobie przytoczyć pomysł podziękowań na wesoło z innego forum:

Zapraszacie rodziców na środek i przeprowadzacie slubowanie

Drodzy rodzice uważacie się za idealnych rodziców, bo wychowaliście tak sypatyczną parę dzieci, od dzisiaj jesteście już nie tylko rodzicami ale także TEŚCIAMI.
Toteż na prosbę Państwa Młodych przeprowadzimy teraz uroczyste ślubowanie na IDEALNEGO TEŚCIA - ja będę czytał słowa ślubowania a rodzice będą zgodnym chórem odpowiadali ŚLUBUJĘ

Wodzirej: Czy ślubujecie nie zaglądać do garnków synowej?
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie co tydzień przyjmować Wasze dzieci na obiadkach niedzielnych składających się z conajmniej dwóch dań i deseru?
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie udawać, że nie widzicie pajęczyn, stosów brudnych garów i walających się ubrań w mieszkanku Waszych dzieci?
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie każdorazowo dawać pokaźną wałówkę pysznego jedzonka kiedy tylko poproszą o to Wasze dzieci?
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie nie wisieć na telefonie za kazdym razem, kiedy tylko okaże się, że pies sasiada zaszczekał inaczej niż zwyke?
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie nigdy nie używać następujących zwrotów:
- jak będziesz w moim wieku .....
- ja to się nie chcę wtrącać, ale ....
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie bez marudzenia zajomować się gromadką conajmniej 10 dzieciaków jakie pojawią się w tym małżeństwie, kiedy tylko przyjdzie taka potrzeba ?
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie z promiennym uśmiechem dostarczać zięciowi piwo w nieograniczonych ilościach?
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Potem można wręczyć rodzicom koszulki z napisem "super mama, super tata" bądź "obiecuję że będe super teściową/teściem"

popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
ten pomysl jest fajny:) Ale zamiast koszulek proponowałabym kubki, które zawsze mogą pokazywać i z nich korzystać pamiętając o tym cudownym dniu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my wręczyliśmy rodzicom Oskary za reżyserię naszego życia:) Kupiliśmy statuetki Oskara wraz z grawerka.Wyszlo smiesznie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie robiliście te oskary??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możesz zrobić je w ETC w Gdańsku, jest tam "2 Fast Studio Grafika Reklama" http://2fast.wizytowka.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My chcielismy zrobić takie slubowanie, ale po dluzszym namysle zrezygnowalismy. Jedna tesciowa raczej nie bylaby zbyt zadowolona... ;]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super pomysł z tym ślubowaniem my to zrobimy i tak jak Kasial napisała damy kubeczki z napisem Super Mama i z tyłu Super Teściowa i tak samo dla Taty i Teścia, chcemy także kupić jakieś ładne drzewko Bonzai.
Myśle że to ślubowanie super rozluźni sytuacje tymbardziej podziękowania świadką, dziadką (bo też takie składamy) i rodzicą będziemy mówić sami więc pewnie będzie wzruszenie więc na koniec zrobimy takie ślubowanie.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świadką, dziadką i rodzicą... no pięknie!

:D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
no przepraszam bardzo za błędy, ale niestety mam dysortografie i pisząc coś w pośpiechu nie zauważam takich błędów. A to :ą, ę, om, em itp to juz wogóle moja zmora. Już pare lat się męcze z tym aby tych błędów nie robić i jakoś nic nie daje jak widać. Ale w pełni rozumiem że to rażące błędy, nic już na to nie poradze- będę wolniej pisać moze coś da :-)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przepraszam za błędy, ale mam dyortografie i pisząc coś szybko poprostu nie zwracam uwagi na te błędy. Przykro mi ze musicie to czytać ale niestety to moja zmora a w szczegolności to ą, om- masakra.
Męcze się już pare lat żeby tych błędów nie robić ale jakoś nie wychodzi i już chyba do końca życia mi tak zostanie. I czytanie dużej ilości książek również nic nie daje. :-(
Postaram sie pisac wolniej to może nie będzie takich głupich błędów- sorki. Będę zwracać na to uwage :-)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można też dać rrodzicom karykatury na podziękowanie. Na karykatura można umieścić sowje postacie lub postacie rodziców w jakieś fajnej scenerii. Można też narysować i 4 osoby na jednym rysunku
Więcej mozna zobaczyć na
Podziekowanie dla rodzicó
Prezent dla rodzicow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jakas muzyczka w tle moze grac, bez slow np. dla rodzicow na prezent obrazy z karykaturami tak zeby ich rozweselic np. tata z mama na motorze jak jada itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozweselać można, jednak prezent i tak powinien być uroczysty i od serca, bo dziękujemy Rodzicom za cały ich trud

http://sklep-slubny.venarti.pl/48-podziekowania-dla-rodzicow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jakie macie propozycje na prezent jako podziękowanie dla rodziców? Czy taki obraz z życzeniami w kształcie drzewa jaki opisali na tym poradniku http://tuprezenty.pl/ to będzie przyjemny upominek dla obojga rodziców? Pytanie czy bardziej w kolorach brązowych czy naturalnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry