Widok
polecam fryzjerke
Jestem bardzo zadowolona z uslug wykonywanych przez panią
Anie(zarówno ze strzyżenia jak i koloryzacji) do tego wspaniala atmosfera:-) serdecznie wszystkim polecam
Anie(zarówno ze strzyżenia jak i koloryzacji) do tego wspaniala atmosfera:-) serdecznie wszystkim polecam
Moja ocena
Nova
kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 6
jakość usług: 6
kreatywność: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6