Widok

porada

Witam prosze o porady. W sylwestra o północy straciłam dziewictwo ból był okropny pojawiło sie krwawienie wiem ze to naturalne. Ale brzuch mnie zaczął bolec poniżej pępka nie zabezpieczylismy sie ale wyciągną dużo wcześniej bo bol dla mnie był nie do zniesienia. Teraz sie boje ze moze jednak cos się stało i wpadliśmy czy jest to możliwe ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

A wyjęłaś przed kopulacją tampon?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie używałam tamponów bo było to dla mnie problematyczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Może masz wirus HIV lub kiłę mogiłę....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

O rany dawno się tak nie uśmiałam..... Ten komentarz o tamponie mnie rozwalił, szacun za pomysłowość...

A na serio.
Dziewczyno ile ty masz lat, że o takie pierdoły pytasz ludzi na forum???
Wiesz skąd sie biorą dzieci? Jakie są skutki seksu bez zabezpieczenia?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tobie rozmowa z kimś bliskim w 4 oczy się przyda i gumka na przyszłość.... i to się przyda - https://forum.trojmiasto.pl/Pomocy-Potrzebny-najlepszy-psychiatra-w-Gdyni-t406485,1,50.html
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

i nie bierz chemii , bo ginekol chętnie przepisują ale sami przeważnie nie biorą - bo szkodzi jak mało co- https://forum.trojmiasto.pl/Antykoncepcja-PolaRing-t923970,1,50.html
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

...
.brak mi słów
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na wszelki wypadek idź do ginekologa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli ona ma poniżej 15 lat musi iść z opiekunem prawnym, ginekolog informuje o tym rodziców oraz obowiązkowo zawiadamia odpowiednie władze , niestety takie jest prawo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

po twoich postach widać jak bardzo potrzebna jest edukacja seksualna w szkołach, skoro rodzice sami nie potrafią lub nie chcą
nie ma czegoś takiego że wyciągnął dużo wcześniej i w ciążę się nie zajdzie, to bzdura totalna, edukacja się kłania
ciąża to nie wszystko, dziecko zawsze można oddać komuś odpowiedzialnemu
słyszałaś o chorobach przenoszonych drogą płciową? nie tylko wenerycznych ale i wirusowych? taka nieodpowiedzialność może narobić ci problemów do końca życia, i tak zaraża jeden drugiego, tak się szerzą wszelkie zarazy przenoszone drogą płciową.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jak tam ciąża jest ?? 3 tydzień. chłopak nawiał? czy może już szykuje wyprawkę.
Pozdrawiam małolatów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre pytanie hehe
Ale czy autorka w ogóle wie z kim sie brykała?
Bo może wiecie... Ani okresu ani adresu hehe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może będzie +500 a jak trojaczki to i 1500
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska. (55 odpowiedzi)

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u...

BARDZO DOBRY STOMATOLOG GDYNIA (19 odpowiedzi)

Może ktoś polecić, byłem prywatnie w klinice w Gdyni i zęby mam tak zrobione, że trzy bolą...

Kolonoskopia robiona przez lekarza kobietę. Gdzie? (15 odpowiedzi)

Polecacie kogoś?

do góry