Widok

poradnia przedmałżeńska

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś może mnie oświecić w kwestii poradni przedmałzeńskiej? Musimy się zapisać a nie mamy nadmiaru czasu. Czy ktoś ma moze numer do jakiejś miłej pani (lub pana), która powie nam to wszystko szybko i bezboleśnie i wstawi te upragnione 3 pieczątki? wiem, że poradnia
jest przy katedrze, ale tam straszne tłumy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hey Malwina,
ja też nie miałam czasu na poradnię. Nauki zaliczyliśmy u Dominikanów, ale poradnię sobie odpuściliśmy. naprawdę. Nie mieliśmy ochoty na tego typu nauki i nie mamy zaliczonej poradni. Rozmawialiśmy z głównym gdańkim duszpasterzem od spraw poradni, i on na nasze pytanie: czy bez odbytej poradni nie udzieli się nam ślubu kościelnego nie odpowiedział NIE. Nie mógł. Kościół proponuje, sueruje i zachęca do tego typu antykoncepcji, ale nie może cię zmusić pod groźbą odmowy ślubu. To propaganda. Sprubujcie się nie zgodzić na ten przymus. No chyba że chcecie zgłębić tajniki.

My ślub braliśmy u Franciszkanów w Gdańsku.
pozdrawiam
AGATA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry