Widok

poradzcie gdzie kupic suknie

Wesele Temat dostępny też na forum:
poradzcie mi, bo musze juz kupic suknie, ale slyszalam sprzeczne opinie na temat niektorych salonow i teraz juz nie wiem... licze na szczere wypowiedzi tych z was, ktore juz kupowaly i moga mi doradzic, gdzie moge solidnie i spokojnie dokonac zakupow, pomozcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pojedz do wszystkich pracowni jak i salonow i sama dokonaj wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie chcesz uszyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja obeszłam wszystkie salony i choć moja jest z Elizabeth to polecam AGNES. Miła obsługa i duży wybór.. A może chcesz kupić używaną??? Po jednej nocy nie widać śladu.. Na pewno nie polecam WYPOŻYCZANIA. Za tą cenę możesz kupić coś dla siebie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może faktycznie lepiej kupić używaną - po jednej nocy na pewno nie jest zniszczona, a możesz być pewna, że sprzedająca będzie miła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kuzyka kupowała w marietcie , ZAPOMNIJ - zamówiła suknie do wypożyczenia i zapłaciła zaliczkę a ci sprzedali jej suknie, bo sie trafił klient!... i została na lodzie pare dni przed ślubem... fajnie co? p****y
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zigi21-to ty jesteś p****em, wypisując takie bzdury nie mające pokrycia w rzeczywistości, przestałbys robić z siebie posmiewisko - glupku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zigi- twoja wypowiedz jest sprzeczna , raz piszesz moja kuzynka kupowala w Mariecie , a raz ze zamowila do wypozyczenia.To taki jestes ''dobrze'' poinformowany? A moze kuzynka sie sklonowala ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie nie polecam "Marietty", arogandzka obsługa (oczywiście po wpłaceniu zaliczki, gdy juz nie masz wyjscia) i same problemy. Przekonałam sie na własnej "skórze"!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie nie polecam '' Agnes''.zamowiona suknia
okazala sie inna w dodatku zamiast bialej byla ecru. Na nic sie zdaly moje pertraktacje z salonem;potraktowali mnie jak intruza .Nikomu tego nie zycze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie nie polecam tez Agnes!arogandzka obsługa(oczywiscie po wplaceniu zaliczki, gdy już nie masz wyjscia) i same problemy.Przekonałam się na własnej skórze. Nie miejcie złudzeń - wszędzie tylko czychają na waszą kasę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
santana napisał(a):

> Zdecydowanie nie polecam tez Agnes!arogandzka
> obsługa(oczywiscie po wplaceniu zaliczki, gdy już nie masz
> wyjscia) i same problemy.Przekonałam się na własnej skórze. Nie
> miejcie złudzeń - wszędzie tylko czychają na waszą kasę.

Muszę tu mocno zaprotestować i wyjaśnic jedna kwestię: Santana, która pisała o Mariecie i santana która pisała o Agnes, to dwie różne osoby.
ja jestem tą osobą, która kupiła suknie w Mariecie (niestety), a w Agnes, choc byłam nie zdecydowałam się kupić i nie wiem jak tam wygląda obsługa. Wybrałam Mariette, bo podobała mi sie sukienka, a potem załowałam, bo potem miałam same problemy. TAKŻE NIE POLECAM MOCNO MARIETTY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak widzisz po odpowiedziach, chyba najlepiej będzie uszyć; ale możesz jeszcze spróbować we wrzeszczu na ul. klonowej, tam są dwa sklepy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba dam ci najlepszą radę - przejdż się po salonach i sama wyrób sobie opinię. To forum jest strasznie nieobiektywne i tylko sama musisz wybrać gdzie kupić suknię. A propo Klonowej - nie polecam, szkoda czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiadomo,że najlepiej wybrać samej, ale jeśli ktoś zwraca się z pytaniem to można podpowiedzieć (może iść i sprawdzić jak będzie chciała); a jeśli chodzi o klonową to nie wiem jaka tam jest obsługa, ale dwa sklepy są
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To znowu ja . Na pierwsze mam Carlos,na drugie Santana,a wolaja na mnie Zigi.lubie troche namieszac,lubie komputer,dym to moja specialnosc.l

Wkorwiaja mnie te ladne salony,za dobrze im sie powodzi ,to trzeba ich troche u********** co nie? Jak macie jeszcze inne propozycje,to dajcie znac.Chociaz ujebanie ich na tym forum to bedzie to.Niedlugo przezucam sie na inna branze,ale w weselniku tez mozecie na mnie liczyc ,suknie to moje hobby.A tak serio to polecam salony w Paryzu;tylko lekko arogancka obsluga po wplaceniu zadatku ,reszta super,przekonalam sie na wlasnej skorze. C.D.N
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
santana napisał(a):



> To znowu ja . Na pierwsze mam Carlos,na drugie Santana,a

> wolaja na mnie Zigi.lubie troche namieszac,lubie komputer,dym

> to moja specialnosc.l

> Wkorwiaja mnie te ladne salony,za dobrze im sie powodzi ,to

> trzeba ich troche u********** co nie? Jak macie jeszcze inne

> propozycje,to dajcie znac.Chociaz ujebanie ich na tym forum to

> bedzie to.Niedlugo przezucam sie na inna

> branze,ale w weselniku tez mozecie na mnie liczyc ,suknie to

> moje hobby.A tak serio to polecam salony w Paryzu;tylko lekko

> arogancka obsluga po wplaceniu zadatku ,reszta

> super,przekonalam sie na wlasnej skorze. C.D.N





...............BEZ KOMENTARZA........ szkoda odpisywać na takie arogandzkie bzdury (no i nie znam takiego słownictwa jak "podszywajaca się pode mnie santana")
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
santana napisał(a):



> Wkórwiają mnie te ladne salony,za dobrze im sie powodzi ,to

> trzeba ich troche u********** co nie? Jak macie jeszcze inne

> propozycje,to dajcie znac.Chociaz ujebanie ich na tym forum to

> bedzie to.Niedlugo przezucam sie na inna

> branze,ale w weselniku tez mozecie na mnie liczyc ,suknie to

> moje hobby.A tak serio to polecam salony w Paryzu;tylko lekko

> arogancka obsluga po wplaceniu zadatku ,reszta

> super,przekonalam sie na wlasnej skorze. C.D.N



A co myślisz onich jak myślisz Jestem OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupilam w "mariettcie''.Nie dosc,ze maja ladne sklepy,super kiecki,to jeszcze przemila obsluge..Przez 3 godz. przymierzania,nikt mi nie dal odczuc ,ze jestem intruzem,wrecz odwrotnie,przemile panie proponowaly mi same od siebie zmierzenie coraz to innego modelu.Nie bylo to jednak nic nachalnego,gdyz z gory powiedzialam,ze chce wrocic z mama.Po kilku dniach wrocilam,dokonalam ostatecznego wyboru ,i szok ,dostalam gratis prezent. Polecam ci ten salon,na pewno sie nie zawiedziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przychylam sie do Agi,polecam ci szczerze ''MARIETTE''.Kupowalam tam suknie trzy tygodnie temu.Nie mialam od razu calej kwoty,wiec mile panie zaproponowaly mi rozlozenie platnosci na trzy raty.Ostatnia platnosc mialam wlasnie pod koniec kwietnia,wtedy czekala juz na mnie krawcowa,z ktora ustalilysmy kwestie dopasowania.Po kilku dniach odebralam sukienke do domu.Po wplaceniu zaliczki panie byly mile,az do dnia odbioru.Najlepiej przekonaj sie sama,a sadze ze sie nie zawiedziesz.pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ROKSI I AGA:) chociaz bys sie postarala... to ciekawe ze piszecie w ten sam sposob (nagminnie nie robisz spacji po przecinku:):)
jak juz slodzisz to przynajmniej podpisuj sie w tej sam sposob a nie udawaj ze jest was dwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Santana marny z Ciebie Sherlock.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aga napisał(a):

> Ja kupilam w "mariettcie''.Nie dosc,ze maja ladne sklepy,super
> kiecki,to jeszcze przemila obsluge..Przez 3 godz. przymierzania,nikt mi nie dal odczuc ,ze
> jestem intruzem,wrecz odwrotnie,przemile panie proponowaly mi
> same od siebie zmierzenie coraz to innego modelu.Nie bylo to
> jednak nic nachalnego,gdyz z gory powiedzialam,ze chce wrocic z
> mama.Po kilku dniach wrocilam,dokonalam ostatecznego wyboru ,i
> szok ,dostalam gratis prezent. Polecam ci ten salon,na pewno
> sie nie zawiedziesz.


Oj, przesłodziłaś............................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Santana Masz pracę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jola napisał(a):

> Santana Masz pracę?
A co ? Masz dla mnie propozycje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sluchaj SANTANA,mialabym ogromna prosbe,zebys nie komentowala moich wypowiedzi,bo ja wyrazam swoje zdanie i mam do tego prawo.Wszedzie sie wcinasz i robisz sie niegrzeczna. Podejzewam,ze twoja arogancja daje sie wszystkim we znaki ,i potrafisz wyprowadzic z rownowagi nawet najmilszy personel.Ja bym natomiast nikomu nie zyczyla takiego ''klienta'' jak ty.A co do ''Marietty'' to cale szczescie,ze trafilam tam dzieki zyczliwosci moich kolezanek,ktore obiektywnie ocenily ten salon,a nie sugerowalam sie bzdurami i ''wypocinami'' co niektorych piszacych w internecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Santana- nie Santana ,chyba macie jajo w glowie.A poki co uprzejmie informuje,ze moj przyszly ,niedoszly cel salon''Elizabeth''sie zawija,i to bez mojej pomocy.Nawet nie zdazylam im tylka obrobic na tym forum,za co serdecznie przepraszam fanow mojej interesujacej lektury,a tu juz plajtusia BY,BY.Sprawdzilam to osobiscie!!!Jednego mniej wiec sprawa sie klaruje.Poki co mam sie kim zajmowac.Jak wiec chcecie to biegnijcie,moze jeszcze sie zalapiecie na jakies smieci po niskiej cenie,a babka jak chce sie wyprzedac to nie bedzie arogancka,tylko wam w tylek wlezie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz santana, Ty chyba jesteś bardzo sfrustrowana, a może masz marnego faceta ; hi hi hi

chyba będziesz musiała sama uszyć sobie sukienkę(chyba,że już miałaś ślub) -- znalazł się szaleniec zdecydowany być z tobą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kika ty nie jesteś lepsza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy wiesz do której santany pisałam? poza tym nie wiem jak ma się twoje pytanie(o pracę) do prostackich i bezczelnych wypowiedzi w/w?

ciekawe czy więcej osób zgodziłoby się z twoją wypowiedzią na mój temat, czy z moją na temat santany?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kika napisał(a):

> czy wiesz do której santany pisałam? poza tym nie wiem jak ma
> się twoje pytanie(o pracę) do prostackich i bezczelnych
> wypowiedzi w/w?
>
> ciekawe czy więcej osób zgodziłoby się z twoją wypowiedzią na
> mój temat, czy z moją na temat santany?


Jest taka ciężka sytuacja w Polsce każdy ledwo wiąże koniec z końcem, mamy kredyty, dzieci rodzinę na utrzymaniu i wiele innych zobowiązań, To jeszcze doszło do tego te forum, gdzie jakaś małpa siedzi przed komputerem i jedzie na wszystkie firmy jak leci. Tylko dla tego że co dzień wstaje lewą nogą i tutaj może towarzysko zaistnieć w społeczeństwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dopiero teraz tu weszłam .. i co...
Ale na siebie szczekacie...
Nie o to mi chodziło, ale cóż. Chyba jednak jest w tym troche prawdy, bo nie wkładalibyscie w to tyle energii.
Dwie rzeczy wiem napewno:nie zaryzykuje kupna w Agnes i Mariettcie.
więc gdzie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kup Tam Gdzie Ja , A Gdzie To Moja Tajemnica ,
Ta Firma Była Już Wymieniona Na Tym Forum ,
Zadanie Domowe - Kto Zgadnie Gdzie , Narazie Do Zobaczenia.
I Proszę Się Nie Denerwować , To Szkodzi Na Zdrowie I Na Wasze Nerwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
VERSA-a szkoda, moim zdaniem dużo stracisz, ja obeszlam wszystkie salony w Trójmiescie i jedynie te dwa w/w są godne polecenia, maja najwiekszy wybór, fajna obsługę, ładne suknie.Salony, o ktorych mówię niewiele stracą jezeli nie będziesz ich klientką, zaś ty mozesz możesz wiele zyskać idąc tam(kupisz ładną suknie). Chyba ze jesteś osobą mało wymagającą i nie ma dla ciebie większego znaczenia jak będziesz wyglądać na własnym ślubie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obeszłam wszystkie salony mody ślubnej w Gdyni. Mogę się z Tobą podzielic moimi subiektywnymi spostrzeżeniami.
Zaczęłam od Agnes i byłam bardzo miło zaskoczona. Panie - przemiłe i nie wciskające niczego na siłę, suknie przepiękne - ale dla mnie za drogie. Jeśli chcesz wydać ok. 1800zl na sukienkę - to bardzo polecam.
Marietta - suknie fantastyczne. Tam była moja suknia marzeń, ale niestety nie na moją kieszeń. Zrezygnowałam z bólem serca. Co do obsługi to tak miła, że aż natarczywa. Proponowała mi wpłacenie zaliczki przy pierwszej sukni w której dobrze wyglądałam.
Salon Farage, w dawnym Tomciu Paluchu. Panie zimne i mało pomocne, podające po prostu sukienki (dowiedziała sie przypadkiem, że są przeciwniczkami małżeństw wogóle, więc co tu sie dziwić - praca dla nich w takim miejscu to męczarnia), chyba, że sie trafi na krawcową - gaduła straszna, ale bardzo kompetentna. Suknie śliczne - własnego projektu szefowej, ale także sprowadzane innych firm. Ceny zachęcające - do 1400zl mozesz kupić cudo.
W salonie Elizabeth w domu tawoarowym Batory mimo mojego 10 min pobytu - pani sie mną nie zainteresowała wiec wyszłam. Drogo!
Salon Natalia, na 3 maja. Na moją prośbę przymierzenia 4 róznych gorsetów, pani powiedziała - "Bez przesady!". Wyszłam. Wróciłam tam jednak kiedy szukałam butów i przyznaję, że pani miała znacznie lepszy humor i była bardzo miła. sukienki - nie powalają na kolana.
Mały salonik przy domu handlowym Batory - brzydkie sukienki, ładne ceny.
Salon na hali, w podziemiach. Przystępne ceny do wypozyczania, ale duże problemy z krawcowa i dotrzymywaniem terminów (wiem z doswiadczenia koleżanek). Poza tym pani nie umie szyc trenów.
Wszystko to moje subiektywne odczucia, nie podyktowane złośliwościa ani dziwną reklamą. sukienke szcześliwie zamówiłam, jestem po pierwszej przymiarce, czekam na odebranie.
Pozdrawiam wszystkich bardzo mocno, owocnych poszukiwan i pieknych ślubów. pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam podobne odczucia co ty.Swoja suknie kupilam w Wejherowie w filii marietty.Wybor mniejszy niz w sklepie w Gdyni,ale ceny dostosowane chyba do wejherowskich portfeli,albo promocyjne na otwarcie sklepu- tak czy inaczej zaplacilam 1200 zl,a welon i rekawiczki dostalam za darmo z okazji otwarcia sklepu.Jestem bardzo zadowolona ,nie znam dokladnego adresu ale jest to na Placu Wejhera na pierwszym pietrze..Polecam wszystkim dla ktorych 3miasto jest za drogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zainteresowalas mnie tym Wejherowem, czy moglabys cos wiecej powiedziec bo mieszkam na Zaspie i nie wiem czy naprawde warto tam jechac ? Slyszalam,ze ''Marietta'' w Gdansku ma ponoc wszystkie suknie za pol ceny ,blizej mi byloby wiec tam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze jednak zdecydujesz sie na uszycie? Wlasnie wczoraj odebralam swoja sukienke za 1000 zl z pracowni krawieckiej Elja w Centrum Handlowym "BIS" we Wrzeszczu przy ul. Partyzantow 6/12, pawilon 125. Jestem bardzo zadowolona. Cierpliwa kompetentna obsluga, duzy wybor modeli, mozna zaproponowac takze cos wlasnego, szyja wszystko po przystepnych cenach. I bedzie lezala jak ulal. Gdzie indziej pozyczenie kosztuje tyle, co tutaj szycie. A o renomie tego salonu swiadczy najlepiej tlum klientek:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracujesz tam czy co?Troche przesadzilas z ta ''renoma''i z tlumem klientow, a juz w ogole z ''salonem. Malutki boksik z chlamem ty nazywasz renomowanym Salonem, cos tu nie tak .Jezeli nie masz duzych wymagan lub gustu to chociaz nie mieszaj w glowach innym.To samo badziewie miesci sie w Gdyni po drugiej stronie Batorego w sklepiku dwa na dwa gdzie dwie osoby to juz tlum.Takie wymiary jak caly ten sklep posiadaja przymierzalnie w co niektorych salonach z prawdziwego zdarzenia.Zreszta opinia podobna do mojej zostala juz tu wyrazona nieco wyzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj, lena ( czy jak ci tam), Ty napewno pracujesz w jednym z salonów (ciekawe w którym............), bo rozeznanie o konkurencji masz ogromne....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy naprawde trzeba pracowac w konkurencyjnej firmie, zeby znac sie na tym jak powinna wygladac porzadna suknia slubna,i jak powinien wygladac przyzwoity sklep ? Wydaje mi sie , ze wystarczy sie przejsc po salonach i porownac co nieco ,a wnioski same sie nasuna.Ja to na szczescie uczynilam i twierdze w dalszym ciagu, ze Elja posiada jedne z gorszych sukien jakie udalo mi sie zobaczyc ,nie mowiac juz o samym sklepie ,ktory zostal dumnie nazwany ''SALONEM''.Troche wiecej wyobrazni!!!!!!! ,a nie bzdurnych insynuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie co!!! Jak tu się wchodzi i troszkę się poczyta to się odechciewa wszyskiego! dziewczyna pyta o rade a wy sobie jaja robicie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze się znajdzie osoba która chce niewiadomo czego i z natury jest upierdliwa, robi wszystko aby dostać jak najtaniej posuwając się nawet do wyrywania guzików nitów itd. Jak nie udało się w jednym salonie to może w drugim, w trzecim i dziesiątym....


I taka zbieranina dosłownie kilku osób szukających głupiego szczęścia teraz stara się odegrać na forum pod płaszczykiem różnych nicków zaśmieca forum tylko dlatego że im nie wyszło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam dość nietypową ofertę dla wszystkich panien młodych z Trójmiasta i okolic. Nie wiem czy słyszałyście o konkursie w Klifie dla par które zamierzają się pobrać w tym roku - wzieliśmy w nim udział i wygraliśmy. Problem polega na tym, że jedną z nagród była suknia ślubna (a właściwie kupon do zrealizowania w salonie Agnes w Gdyni na 1500 zł) a ja suknię już mam....Chciałabym sprzedać ten kupon za powiedzmy 1000 zł!!!
Niebywała okazja bo suknię możesz sobie wybrać sama - nową -a zaoszczędzisz 500 zł. Szczegóły możemy jeszcze ustalić, mogę na przykład iść z Tobą do salonu z kuponem. Tam naprawdę można wybrać bardzo ładną sukienkę za 1700 zł a w Twoim przypadku byłoby to tylko 1200 zł!!!!
Zastanów się bo warto - sama skorzystałabym z tej okazji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry