Widok

poradźcie mi czym umyć kafelki....

Rodzina i dziecko Remont - porady Temat dostępny też na forum:
Poradźcie mi drogie forumki, czym umyć kafelki w kuchni, są bardzo obsyfiałe, otłuszczone itp brud. Próbowałam płynami do czyszczenia i nic. Ten tłuszcz tylko sie maże....Już nie mam sieły i pomysłu co może to zmyc... Dodam tylko, że to nie moje mieszkanko tak zapuszczone:P
Może jest jakiś silny płyn - odtłuszczacz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapros perfekcyjna:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
a próbowałas cifem?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a moze Cilit bang aktywna piana ??? można pewnie też w kuchni stosować nie tylko w lazienkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cilit bang też nie daje rady na niektóre zabrudzenia. Sama od dłuższego czasu walczę z płytkami w kuchni . Cif , cilit, próbowałam wszystkiego , ale niestety ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko baba może być tak głupia żeby odpowiedzieć na TAKIE pytanie po 6 latach.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Tylko mądry chłop nie pomyśli że odpowiedz przyda się nawet po 10 latach innym zmagającym się z tym problemem. Także łap dystans i odetnij się od internetu, szkodzi ci.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Ja mam teraz ten sam problem i właśnie czytam porady :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Cif polać na folę aluminiową - dociera wszystko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szorstką stroną nowej gąbki. Spróbuj wody z płynem do naczyń,octem,sodą. Mogą być perfumy których nie używasz,ogólnie spirytus działa ;-) Zmywacz do paznokci,biedronkowy domestos. A fuge dobrze sie czysci starą szczoteczką
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio myłam okap w środku, który od nowości raczej myty nie był wiec parę latek brud miał :) dodam że nabytek już był jak się wprowadziliśmy (mieszkanie po rodzinie) i trzeba było go w końcu umyć i poradziłam sobie odtłuszczaczem Ajax, popryskałam i zostawiłam na 10 min po czym umyłam, w niektórych miejscach trzeba było powtórzyć.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te ajax też mam w kuchni psikam nim szafki w kuchni aby osadzony tłuszcz wyczyścić co jakiś czas ...jest O.K. ale szału nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oDTŁUSZCZACZ możesz kupić w Biedronce, jest w sprayu. Dobrze powinien umyć też płyn do mycia naczyń jak użyjesz gąbki do szorowania - taka metalowa jakby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam cilit bang ten zielony. Sama jak się wprowadziłam do mieszkania to musiałam całe wyczyścić bo był mega syf i wszystko ładnie schodziło właśnie po cilicie, a najtaniej wychodzi w bierdonce ;).
Trzeba spryskać i zostawić na parę minut i naprawdę działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też polecam ten z biedronki :) próbowałam domyć brud z okapu (wiadomo kurz i inne w połączeniu z tłuszczem) i niczym nie mogłam sobie poradzić, aż kupiłam w biedronce spray na tłuszcz http://www.promoceny.pl/detail/biedronka-zestaw-power-fist-kamien-i-rdza-750-ml-tluszcz-750-ml-87981/ psiknęłam, za chwilę starłam i okap lśni :)

ten na kamień i rdzę dobrze sobie radzi w łazience :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki wam dziewczyny:))Sprobuje tym z biedronki...Dodam tylko, że gąbka w połaczeniu z tym brudem tlustym i płynem do naczyń jakby sie roztapiala,z tej warstwy szorstkiej robi sie mazia...;( nie wiem co to? Dam znać jak sie sprawdził płyn. A tytan w żelu poradzila mi teściowa do piekarnika ....żenada, niestety mam pewnie specyficzny brudek:P i nie zadzialal...A faktycznie żrący, że bez rekawiczek nie podchodź:))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja taką gąbkę polewam plynem do naczyć i pocieram dwa jej konce,płukam w gorącej wodzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nigdy nie myślałem, że to zadziała w ten sposób.
Czy na pewno tak to działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja proponuje Tytan w zelu - wyczysci wszystko :) Wynajmuje mieszkania i jak sa tak mega zasyfiale biore rekawiczki, tytan i wszystko jak nowe! Tylko zre strasznie, wiec bez rekawiczek nawet do butelki nie podchodze;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam pomarańczowy psikacz z Lidla - jest swietny. Jeżeli masz taki brud to proponuje najpierw popsikac - zostawic na godzine - zetrzeć, a potem jeszcze raz popsikac i wtedy probowac gąbką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam

Tylko płyn Fila Cleaner . Doczyszcza powierzchnie i pory !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
magiczna gąbka
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wypróbowałam koncentrat BRUDEX firmy TENZI, kupiłam go w Makro, dostępny też jest w wielu sklepach internetowych np. https://www.grupapsc.pl/Brudex-tenzi-srodek-do-usuwania-tlustych-zabrudzen-1l
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja odkryłam naturalne produkty oparte na olejku herbacianym tymiankowym i kwasie cytrynowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę, że jest tu wielu utalentowanych specjalistów z branży i sporo wartościowych wypowiedzi na temat tekstur, więc może ktoś będzie w stanie pomóc mi z problemem, z którym się borykam. Dopiero zaczęłam próbować swoich sił w tym kreatorze i nie jestem z nim zaznajomiona, więc proszę o wyrozumiałość. Znalazłam fajne panele tutaj: https://imello.pl/produkty/panele-lvt-vinyl . Podobają mi się i chciałabym je dodać do swojego projektu. Nie mogę sobie jednak z tym poradzić. Może ktoś poleci jakiś fajny poradnik, przy pomocy którego mogłabym się trochę w tym temacie podszkolić? Z góry dziękuję! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Czyściłem cytryną,rozpuszczalnikiem,sodą z wodą utlenioną i nic.Pomógł natychmiast,bez szorowania keranet liquido z firmy mapei w castoramie za 15 zł 1L.Płytki i fuga pobielała od osadu budowlanego oraz kolor fugi wgryzł się w gres,już były do kucia - są znowu nowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Meglio cytrynowy - świetnie odtłuszcza, czyści i nie śmierdzi:) Dobrze sobie radzi z odplamianiem tkanin kolorowych. Moje nowe odkrycie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam środki czystości od firmy Biozym. Są bardzo skuteczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebujesz kombinacji odtłuszczacza, produktu z elementem typu peeling oraz gąbki z częścią ścierną, która jest bardzo mocna, myślę, że da się popracować z taką kombinacją, chociaż nie pamiętam, żebym czegoś potrzebował inna niż soda oczyszczona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od siebie na pewno moge polecić produkty od indavox home, mają nawet specjalny środek na kafelki. Sama go używam. Produkt jest bardzo porzadny i solidny, wymyje każdy brud. najlepiej spryskac na kilka minut i odczekać. Wtedy środek działa najlepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Poradźcie coś na wypadające włosy :( (15 odpowiedzi)

Dziewczyny, jak w temacie... proszę pomóżcie, bo sama nie wiem co robić. Karmię piersią od 5ciu...

Jakie zabawki interaktywne warto mieć? (26 odpowiedzi)

Jakie zabawki interaktywne mają Wasze dzieci? Moja póki co nie ma, bo nie kupowałam, inni też...

szkola podstawowa nr 80 i numer 5 na Zaspie - proszę o opinie (21 odpowiedzi)

Czy ktoras z Mam zechcialaby sie wypowiedziec na temat tych szkol .z gory dziekuje :)

do góry