Widok

porazka

golden gym - porazka po całosci!!! moze i faceci z silowni sa zadowoleni ale jezeli chodzi o zajecia dla kobiet to dno. nie dosc ze garfik zmieniany jest co drugi dzien to jeszcze zajecia sie nie odbywaja bo jest niby za malo osob. co to za mentalnosc. wlasciciel to chyba nigdy nie prowadzil takiego interesu wczesniej tylko odzywki zarł i teraz mu sie w glowie poprzewracalo i nie ma zielonego pojecia o tym jak powinna fynkcjonowac silownia z fitnesem!!! zal mi tylko tych osob ktore prowadza zajecia fitness bo one na tym najbardziej cierpia a dziewczyny sa naprawde super!! nigdy wiecej tam nie pojde i moim znajomym tez bede odradzala!
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
wyposażenie: -
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
popieram Kolezanke:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i szkoda, ze tego tanca jest tak malo...a chcialysmy wiecej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heh dziewczyno ...

Faktycznie w Golden Gym nie ma rewelacji ale po co piszesz dwa posty ? Przecież każdy zobaczy, że w dwóch postach jest to samo IP. Aż tak bardzo chcesz się zemścić ? Jak ci nie odpowiada ten klub to przecież nikt Cie tam na siłę nie trzyma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi tam sie podoba nawet,p. magda-od tanca wspaniala- polecam te zajecia! szkoda ze tak malo,moze bedzie wkoncu wiecej.jesli chodzi o czystosc to tez ok, juz ktos wspominaml ze p. z recepcji wciaz sprzata- a to sie chwali. szkoda tylko ze ten grafik wciaz zmieniali w marcu.a do mnie zawsze jak tam wchodze do podchodzi taki ciemnytyp-on ta, pracuje czy co?to wlasciciel?bo gada i gada, chyba zapomial jak ma wygladac kampania na rzecz klienta,hehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry