Widok
porazka
golden gym - porazka po całosci!!! moze i faceci z silowni sa zadowoleni ale jezeli chodzi o zajecia dla kobiet to dno. nie dosc ze garfik zmieniany jest co drugi dzien to jeszcze zajecia sie nie odbywaja bo jest niby za malo osob. co to za mentalnosc. wlasciciel to chyba nigdy nie prowadzil takiego interesu wczesniej tylko odzywki zarł i teraz mu sie w glowie poprzewracalo i nie ma zielonego pojecia o tym jak powinna fynkcjonowac silownia z fitnesem!!! zal mi tylko tych osob ktore prowadza zajecia fitness bo one na tym najbardziej cierpia a dziewczyny sa naprawde super!! nigdy wiecej tam nie pojde i moim znajomym tez bede odradzala!
Moja ocena
Premium
kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: -
oferta: -
wyposażenie: -
klimat i wystrój: -
przystępność cen: -
ocena ogólna: 1
1.0
* maksymalna ocena 6