Widok

porod Szpital Wojewodzki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy ktos rodził w ostatnim czasie (po zmianie ordynatora) w szpitalu wojewódzkim i chce się podzielić opinia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rodzilam we wrzesniu. A co bys chciala wiedziec?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ogólnie jak oceniasz opiekę lekarzy, położnych itd . zaspa pod tym względem ma bardzo dobre opinie, ale wojewódzki mam bliżej i wolałabym tu rodzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też mam bliżej Wojewódzki, ale jak rodziłam w sierpniu, to pojechałam na Zaspę. I się nie zawiodłam, na Zaspie super opieka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opieka na odziale bardzo dobra.Po porodzie polozna bardzo pomagala w ulozeniu i przystawieniu do piersi. Pozniej na oddziale tez czesto zagladaja i pytaja czy pomoc itp. Sama porodowka tez ok. Nie mam porownania do innych szpitali bo drugi raz wybralam wojewodzki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odświeżam wątek ... rodził ktoś ostatnio w Szpitalu Wojewódzkim? Termin porodu coraz bliżej a ja nadal mam dylemat gdzie jechać :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli mogę coś polecić to Zaspa. Rodziłam dwa tygodnie temu i opieka przed i po rewelacja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też polecam zaspe. Rodziłam tam dwoje dzieci, trzecie też tam będę chciała urodzić.
Oprócz super opieki ważne było dla mnie również to że mój mąż który do mnie przyjdzie czy rodzice będą mogli przytulić nowego członka rodziny, w wojewódzkim mogą dotknąć tylko szybę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

do góry