Widok

potrzebuje kogos do remontu tanio

poszukuje osoby do remontu lazienki, polozenia kafelek w kuchni podloga + jedna sciana i na korytarzu podloga,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o kontakt biznespoczta@zwybrzeza.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli nadal aktualne prosze o kontakt pianiwo@gmail.com lub tel. 667270173
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli nadal Państwo kogoś potrzebujecie proszę o kontakt. 667-453-741 gold-line@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja oferta to 60 zl m2. Samo położenie. Jesli trzeba jeszcze równać podłoże to należy doliczyć 15 zl/m2 . Jesli to jest tanio to zapraszam. 721-661-963 Piotr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
brawo kafelkarz, tak trzymać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze można zostac bohaterem w swoim domu i zrobić to samemu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ten sam piotr co meble robi dobry kolo fahura od wszystkiego czyli do niczego buhahahahahahahha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak szybko tanio i solidnie a pozniej placz ze taka firma mi spaprala robote
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja robiłam ostatnio kompleksowy remont mieszkania
i tak jestem zadowolona ze pomyslałam ze jak ktos bedzie robil remont to polecam moich majtrow i moge powiedziec ze sa naprawde dobzi i nie drodzy a wdodatku oferuja duzy wybur asortymentu ja od nich kupilam szklana sliczna pol okragła kabine baterie natrusk umywalke i miske ustepowa i reszte do lazienki i kosztowało mnie to 2400 zl bez wychodzenia z domu i zwiaedzania marketow naprawde sa dobzi i zniszki daja i gwarancje ja osobiscie polecam numer do nich to 517 188 247 nawet strone maja i mozna ich zdiecia prac obejrzec http://www.perfect-house.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam zajmuje sie wykonczeniowka kompleksowo,cennik przesle na e-mail. mariusz.omieljanczyk@interia.pl Pozdrawiam 503-980-541
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

KADAX ARTUR ŁASTOWSKI - meble na wymiar. Ktoś kojarzy? (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Czy ktoś korzystał z firmy KADAX ARTUR ŁASTOWSKI? Szukamy wykonawcy, który zrobi...

Mycie kostki (5 odpowiedzi)

Jak czyścić kostkę aby po roku nie było znowu syfu? Jakieś porady

do góry