Widok

potrzebuje opini co do testów ciążowych

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
dziewczyny jakie testy są dobre? kiedy się robi taki test, obojętnie w jaki dzień? a o jakiej porze dnia, czy to ma znaczenie? przepraszam za głupie pytania, ale nigdy nie robiłam, a potrzebuję takich informacji a wiele z was tutaj to już szczęśliwe mamusie :) dziękuję z góry za pomoc

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem ci szczerze ze kazdy test powinno sie robic przy pierwszym oddaniu moczu wtety tez jest najwieksze stezenie bthcg a najlepszy test to test z krwi i mozesz go robic o kazdej porze dnia:)ginekolog tez ci tak powie
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak,najlepiej rano :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o robienie testu to najlepiej:po terminie przewidywanej miesiaczki i w zasdzie mozesz robic wtedy o kazdej porze dnia sa testy strumieniowe i "kropelkowe",jak nazwy wskazuja pierwsze wykonuje sie trzymajac pasek okolo 5-8 sekund pod strumieniem moczu ale jesli kobieta ma problemy z utrzymaniem moczu tak długo najlpeije kupic test kropelkowy.Fakt iz najwyzsze stężenie beta hcg jest własnie z rana więc najlepije robic je z rana,ale jak juz pisały wczesniej dziewczyny najlepiej zrobic badanie krwi:)i później około 6 tygodnia ciązy do lekarza:)na usg-to z doswiadczenia pisze..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem jedno,test "pre-test" jest słaby i niezbyt widoczny,najlepiej sprawdział mi sie Quic viu (? nie pamiętam jak sie to pisze) i anima
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam dwa testy-pierwszy chyba 2 dni po terminie spodziewanej miesiaczki i to byl ten Quick coś tam i od razu wyszly 2 grube krechy,nie musiałam nawet dlugo czekać, drugi to był ten pre test i też od razu bardzo wyraźnie wyszło

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam z 20 testów (jak nie wiecej) roznych firm i ciaze wykazały mi dopiero w 3 miesiacu;/ a wiec najlepiej zrobic badanie z krwi (BETA hcg)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny może to głupie pytanie, ale to prawda że można być w ciąży i mieć miesiączkę prawda? czy któraś z was tak miała? Kamiś piszesz że dowiedziałaś się że jesteś w ciąży dopiero w trzecim miesiącu tak? ale rozumiem że właśnie miesiączki pewnie nie miałaś tak?

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem czasem zdażają sie "miesiączki" podczas ciazy. Chodz to bardziej plamnienia czy tez zabrudzenia niż normalna miesiączka.

Najgorsze objawy (najbardziej dokuczliwe) występują do 3 miesiąca, dlatego że organizm twój nie traktuje w tedy dziecka do końca jako osobnego organizmu - zanim wszystko sie rozwinie jest traktowany jak pasozyt (chodzi w sensie biologicznym - jako organizm nie mogący samemu istnieć i jego życie jest całkowicie zależne od życia Twojego, w puźniejszym okresie już jest symbitem - czyli współistnieje razem z tobą ale w danych warunkach, twoim łonie, jest wstanie żyć już odrębnie - serce i inne układy już same działaja poprawnie).

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jezeli masz plamienia i jestes w ciazy to lec do lekarza bo kochana przy takim czyms moze ci ciaza poleciec :(wiem ze niezbyt milo to brzmi ale niestety takie sa fakty i najczesciej dostaje sie hormony na podtrzymanie i rozwijanie sie ciazy jak by to powiedziec jestem juz troche oblatana w tch sprawach 5 razy bylam w ciazy ale tylko raz urodzilam testow zrobilam chyba z 50 dobry ginekoog napewno ci pomoze
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie, że trzeba szybko iść do lekarza, ale nie zawsze trzeba się spodziewać najgorszego. Moja mama w 8 tyg. ciąży dostała strasznego krwotoku i wyleciał jej wielgachny skrzep... Myslała, że już po zawodach, a w szpitalu okazało się, że tak złuszczyła się część macicy niezajęta jeszcze przez ciążę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy jestem w ciąży choć kilka rzeczy mogłoby za tym przemawiać, zrobię test za kilka dni i zobaczymy; niestety ponieważ nie mam takich wcześniejszych doświadczeń nie wiem tak do końca jakie mogą być objawy ciąży poza brakiem miesiączki i czy to co mam jest powodem do myślenia że jestem w ciąży; na wszelki wypadek zrobię ten test z krwi bo ostatnio troszkę tabletek biorę więc lepiej mieć pewność

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolinka ja w 1 mc miałam jeszcze normalna miesiaczke

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolinka 29 trzymam kciuki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolinka29 daj nam znac w razie czego jak najszybciej :))) ja tez robiłam ten Quick cos tam :)))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najdokładniejsze badanie to poziom beta - na podbielanskiej robia za 40 zł - dobrym testem jest tez Quick Viue (o ktorym dziewczyny pisza) z taka sliczna dzidzia na opakowaniu-zycze dwoch kresek:).Najlepiej test tzw.domowy wykonac przy urzyciu porannego moczu .Mowia ,ze test Queck Viue mozna zrobic po 7 dniach od zaplodnienia ,ale co kobietka to inny organizm;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszedzie gdzie pojdziesz zrobia test ciazowy bhcg :)w invikcie tez robia i jak poprosisz to i tego samego dnia bedzie:)
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zrobiłam dziś ten z krwi o którym pisałyście, popołudniu wyniki; dzięki za trzymanie kciuków, niedługo się okaże wszystko

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to czekamy na wiadomosci:) mocno trzymamy kciuki
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzymam kciuki zebys pojechala do meza z radosna nowina :-)
pozdrowienia z Norwegii :-)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odnosnie testow nie pamietam juz nazw, dwa mnie zawiodly robilam po terminie spodziewanej miesiaczki w odstepach 2 badz 3 dni ,jakos w ciagu dnia (niby powinno sie robic rano) i dwa wykazaly ze nie jestem w ciazy:) dopiero badanie bhcg potwierdzilo inaczej
wiec ja po swoim dziwnym doswiadczeniu nie ufam juz testom :) uzupelnie ze robilam wszystko zgodnie z zaleceniami w sumie ciezko popelnic blad bo obsluga tych testow raczej jest prosta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolina i jak wynik???

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety negatywny choć żadna pipa z rejestracji nie potrafiła odczytać wyniku kazały mi iść do lekarza że to niby specjalistyczne badanie a przecież tam czarno na białym podane są wskaźniki i je się w nich nie mieszcze więc nie widzę sensu iść do lekarza, wystarczająco wczoraj byłam smutna żeby to dalej rozstrząsać

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co ja ci powiem ze czasami jak sa takie dziwne liczby nie pasujace moga one swiadczyc tez o zle rozwijajacej sie ciazy dziewczyny w recepcji maja racje zebys poszla do lekarza ja przeszlam przez 3 poronienia i 1 ciaze pozamaciczna i te wyniki byly bardzo dziwne na tym tescie nigdy nie pasowaly do wyznaczonego terminu lepiej dmuchac na zimne i dokladnie sie przebadac nie przejmuj sie tak :)
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolinko, nie smuć się :)
Może uda się z Norwegii przywieźć fasolkę :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tak, klimat norweski bardzo ciazom sprzyja :-), naprawde, co druga polka w ciazy tu chodzi :-)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mniej zachodu jest przy testach paskowych niż tych z pipetka :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolinko, i oby tak było, jak foczka pisze :) Trzymaj się!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję dziewczyny, niestety w Norwegii nie będe miała TYCH DNI ale może po powrocie się uda

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ze teoretycznie w norwegii nie bedziesz miec tych dni nie oznacza ze nie mozesz zajsc w ciaze :)) chyba ze wnikliwie obserwujesz swoj organizm i wiesz napewno ale zawsze cos sie moze poprzestawiac wiec...:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

do góry