Widok

poznam Mężczyznę! tylko poważne oferty

Witam! mam 28 lat i czuję się bardzo młodo... czyżbym była skazana na 38-40-latków skoro jestem już rozwódką i samotną matką??? zależy mi na stworzeniu stałęgo związku z normalnym uczciwym facetem, który twardo stępuje po ziemi ale potrafi czasem pobujać w obłokach razem z ukochaną kobietą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj

Jesli wciaz jestes zainteresowana, napisz prosze do mnie...poznajmy sie... dodam tylko, zeby Cie nie straszyc na samym poczatku, nie jestem 40latkiem ani nawet 35latkiem :) aczkolwiek cwiercwiecze juz za mna :) wiecej o mnie gdy napiszesz ;)

Oto moj adres: pixel1@autograf.pl

pozdrawiam goraco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mlody ladny samotny szuka mlodej ladnej samotnej w celu spedzenia czasu wolnego od pracy.. Jak sie mozna z Toba skontaktowac? aha mam 34 lata i twardo stapam po ziemi, odpada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! sorry, że tak trochę późno odpowiadam...
Nie mam nic przeciwko Twojemu wieku. Tylko "spędzenie czasu wolneo od pracy" - to... mnie trochę zastanawia. Co dokładnie masz na myśli?... na ile to by miało być? ... dopóki się nie znudzi...
Przeczytaj, proszę, jeszcze raz mój post - tam zdaje się jest wszystko wyszczególnione. A jakby co, to moge więcej o sobie napisać na maila.
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OOO to TY zyjesz...:)
To ze spędzaniem czasu to taki zart, co prawda nie gornych lotow, niewazne..
Czy tam i czytam i dalej nie widze tego Twojego maila, a zracji tego ze jestem troszku niesmialy, to nie chce tu sie wynaturzac przed polowa Triojmiasta:)
P>S> Podaj maila prosze.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak czytacie to czy przypadkiem sie nie ślinicie ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, domyślam się że jesteś starą panną i do tego ze skłonnością do feminizmu...

pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!! I udało Ci się poznać mężczyznę? Ja mam 31 lat i też chętnie poznam faceta. Mój mail akz@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jestes facetem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jestem kobietą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli was interesuje poznanie mezczyzny 32 lata ,ktory jest na wizycie w Polsce, to mozemy sie skontaktowac.Szukam kolezanki do towarzystwa,rozmowy ,oraz wypadow do Trojmiasta.Przyjechalem do Polski na 2 miesiace w celu poznania kraju moich rodzicow. Urodzilem sie w Kanadzie.Moje zainteresowania to m.i :zeglarstwo,wedkowanie ,gotowanie.Oczywiscie jestem kawalerem i nie przyjechalem do Polski jako "sex turist".Jestem w Polsce od dwoch tygodni ,lecz trudno jest poznac kogos odpowiedniego w lokalach ,gdzie jest pelno nastolatek szukajacych wrazen.Dziwie sie ze w Polsce brakuje miejsc spotkan dla ludzi "dojrzalych".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

Szukam koleżanki/Starogard Gdanski (4 odpowiedzi)

Hej, mieszkam w Stg od kilku lat, ale jakoś znajomych tu brak. Szukam zwyczajnie koleżanki, kogoś...

Szukam przyjaciółki :) (4 odpowiedzi)

Hej, szukam kogoś z okolic Gdańska ale może być też dalej :) 31 lat tuż przed ślubem szukam...

do góry