Widok

praca dla ciężarnych

ja nie wiem.. od dobrych 3 miesięcy rozsyłam cv.. i nic.. czy na prawdę nigdzie nie znajdzie się praca dla kobierty w ciąży, swoją drogą czemu uważa się że każda ciężarna będzie chciała iść od razu na zwolnienie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm, nie chodzi tyle o zwolnienie co o fakt, że praktycznie każda kobieta po porodzie nie jest zdolna od razu do powrotu do pracy, a poza tym, wiadomo, że kobiety idą na macierzyński, żeby być z dzieckiem jak najwięcej. Takie dziecko potrzebuje czestego karmienia, ciągłej opieki i to oczywiste, że kobieta po porodzie nie leci od razu do pracy, a spędza pewnie czas z dzieckiem.... Nie powinnaś się zatem dziwić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście zgadzam się (: z tym że w wielu ogłoszeniach jest umowa zlecenie więc nie gwarantuje mi to żadnego urlopu ;) to mnie dość dziwi, praca na czas określony przy np. fakturowaniu, sprzedaży a mimo wszystko nie dla kobiet w ciąży bo..?rozumiem że nie nikt nie chce pracownika, który miga się od pracy ale nie każdy ma takie podejście;]
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

do góry