Widok

praca

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam! :D
Szukam pracy chałupniczej, z racji urlopu wychowawczego siedzę w domu i dobrze byloby dorobić parę groszy. Nie znam nikogo, kto by kiedykolwiek zajmował sie chałupnictwem, a wśród prasowych ogłoszeń nie trudno trafić na oszustów żerujących na cudzej naiwności. Dlatego zwracam sie z prośbą do forumowiczek/forumowiczów, którzy mają może jakiegoś znajomego chałupnika lub sami się tym zajmują o polecenie mi uczciwych firm zajmujących się tego rodzaju działalnością.
Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda jest taka - że znalezienie:
1) faktycznie pracy chałupniczej
2) uczciwej oferty - bez wyciągania kasy za materiały próbne, znaczki, wysyłki itd.
graniczy z cudem...


z reguły albo naciągacze albo marketingi (Avon, Oriflame, FM i cała masa innych)



kiedyś zrobiłam próbną serię toreb papierowych dla firmy Torbacz z Gdańska :P ofertę miałam przez znajomą, która zajmowała się robieniem toreb dla różnych firm :)

cóż... ona była wprawiona i szybko jej to szło... dodatkowo każdy znajomy, sąsiadka itp. kto do niej przychodził - był już wyszkolony i jej pomagali :P


ja pamiętam, że zarobiłam całe 40 zł ;) nie licząc kosztów dojazdów do firmy ;)

stwierdziłam, że to nie dla mnie i dałam sobie spokój :)



mojej Mamy koleżanka kilka lat temu zarabiała sobie robiąc w domu naszyjniki :) z korali (zanim stało się to modne jako zajęcie pojedynczych prywatnych osób)
i wiem że za 1 naszyjnik miała wtedy kilka-20kilku zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
paulis jesli chciałabyć sobie dorobic może chciałabyć wstąpić do firmy BETTERWARE, która zajmuje się sprzedażą bezpośrednią za pomocą katalogów. Sprzedają pomysłowe i innowayjne produkty do domu. Ceny są atrakcyjne, a produkty dobrze się sprzedają. Firma Betterware w Trójmieście jest jeszcze malo rozwinięta,więc są duże możliwości znalezienia klientów:)
Można to traktowac jako zupełnie dodatkowe zajęcie i mieć z tego jakies pieniądze dla siebie. Jeśli chciałabyś zobaczyć katalog to napisz i wtedy wyślę ci na maila z dalszymi informacjami:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyna szuka pracy chałupniczej, a Ty jej proponujesz akwizycje??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
praca taka jak Avon, Oriflame czy też Betterware nie jest akwizycja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio w sklepie wzięłam taką ulotkę, praca chałupnicza w domu, lekka manualna, odbiór i dowóz materiałów. NIestety nie wiem na czym to polega,bo jeszcze nie dzwoniłam. podam Ci numer 506 694 622 sprawdź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może coś takiego
http://kultura.trojmiasto.pl/Statysci-poszukiwani-n36617.html
Jeżeli nie dla Ciebie to może mąż byłby zainteresowany. Mój się zgłosił (casting był na początku stycznia w Gdyni) i ma zakontraktowane 9 dni (głównie weekendy)planu po 100 zł za dzień. Pieniądze może niewielkie (za 12 h pracy) ale po pierwsze: zawsze to dodatkowa kasa no i przygoda się liczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

do góry