Widok

praca

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczynki mam pytanie, czy któraś z Was ma jakiś dobry pomysł na dorobienie paru złotych w postaci chałupniczej? Na razie jestem na L4 później macierzyński i prawdopodobnie przynajmniej rok wychowawczego. Przydałby się jakiś dodatkowy dochód :-/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez nad tym mysle i nic

ja co prawda mam fak w reku i szyje ale chciałabym cos bardziej stałego


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja też się dopiszę

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja przyznam się ,ze znalazłam swój złoty środek:)Elastyczny czas pracy ,zadowolenia z tego co robię ,przy okazji poznaje dużo ciekawych osób ,sama planuje swoje zarobki ...A co najwazniejsze dla mnie mogę spędzać czas z rodziną ,co niekoliduje z moim zajęciem:)
Wiem,ze brzmi to zbyt pięknie:):)Ale tak jest:)
Też jestem mamą na wychowawczym ,w moje dawnej pracy nie ma szans na pogodzenie obowiązków blizniaczej mamy z pracą ,przynajmniej póki maluszki się nie usamodzilenią..a mam nadzieję że w przyszłosci rozwinę swoja działalnosć:)
pozdrawiam

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdradzisz jakieś konkrety? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie, to co piszesz brzmi jak bajka :-)) też bym tak chciała zważywszy, że po porodzie już nie wrócę do starej pracy. Uchyl rąbka tajemnicy czym się zajmujesz :-))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny na L4- nie boicie się kontroli z zusu albo urzędu skarbowego? Albo, ze ktoś "uprzejmy" doniesie? Co innego na wychowaczym - prawo zezwala na pracę na określonych zasadach, ale w trakcie zwolnienia lekarskiego to nie bardzo...

Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja mysle o wychowawczym własnie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Justynka, Ty się zajmujesz wizażem? Kurcze, niedawno szukałam dobrej wizażystki do makijażu wieczorowego i wcale nie byłam zadowolona z efektu :(((

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako wizażystka związałąm się z firmą kosmetyczną i jestem Niezależną konsultantką kosmetyczną ,pracuję na kosmetykach wysokiej jakości ,mam możliwość wzbogacania życia innych kobiet poprzez dawanie im profesjonalnego serwisu,bezpłatnych porad zarówno kosmetycznych jak i wizażowych:)Tak naprawdę praca zajmuje mi nie wiele czasu.Pozwala mi na zarabianie dodatkowej kaski ...mogę od czasu do czasu mieć czas dla siebie ale co najważniejsze spędzam mnóstwo czasu ze swoimi pociechami:):):):)
Odrazu mówię ,ze to nie jest tylko zajęcie dla wizażystki:)Ja jestem chyba jedyna w swojej grupie:)Ale powiem wam,że jako mama cieszę się ,ze mam możliwość rozwijania się ,mogę mieć swój mały (na razie) biznesik...i nadzieję ,ze pięknie się rozwinie...Brzmi jak bajka ???No cóż ,wierzcie lub nie a ja będę dalej działać:)Pozdrawiam i chętnie zorganiuję wam spotkanie ,abyście mogły ocenić jakość kosmetyków a przy oakzji zobaczyć na czym polega moja praca:0

pozdrawiam

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy to coś na zasadzie konsultantki Avon albo Oriflame? chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej na ten temat. Na czym to polega i z jakimi nakładami wiąże się na początek.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adulka:)

Mam jakąś awarię netu ,wieczorkiem wyślę na maila wiecej info:)
Praca rózni się od tego co proponują firym kóre wyżej wymieniłąś....ja nie sprzedaję z katalogu oferuję klientkom profesjonalny serwis.....system pracy jest inny....wieczorkiem napiszę..teraz znikam bo maluszki się buntują:)

pozdr imienniczkę

Sabra-Ada

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję i czekam z niecierpliwością na info :-)). Bardzo mi miło że mam imienniczkę :-)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adulka :-)

Tak, zajmuję się wizażem :-). Polecam się na przyszłość ;-).

Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam taki prosty i łatwy sposób zarabiania

Na czym to polega? - na udostępnianiu innym różnych plików przez konkretny serwis.
Jak to działa? - np. zamiast wysyłac komuś an e-maila zdjęcia, różne pliki - umieszcza się po prostu w serwisie internetowym a adresatowi wysyła się link do pliku - albo chcemy jakiś plik umieścić na stronie lub forum - wstawiamy po prostu link.
Za każde pobranie pliku serwis płaci 1 centa - wiem to mało ale jeżeli w skali miesiąca nasze pliki pobierze np 1000 osób albo więcej ;)

link: http://hotfile.com/register.html?reff=1579501

W ten sposób wiele osób udostępnia np. filmy, bajki, książki, zdjęcia itd - ja za styczeń zarobiłam na samych zdjęciach z różnych ponad 30 dolarów.

Wadą i może zaletą tego jest to, że serwis płaci pieniądze raz w tygodniu oczywiście jeżeli ktoś uzbiera minimalną kwotę, jeżeli nie to płacą dopiero po przekroczeniu minimalnej kwoty wypłaty -a i płacą na PayPal-a -więc należy już wcześniej mieć założone konto na PayPal

Swoją drogą polecam PayPal jako wygodny serwis do płatności przez internet
https://www.paypal.com/pl/mrb/pal=UEW8BRTLBSVJJ

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co wiem, umieszczanie na serwerach filmów itp jest karalne, już nie wspomnę o czerpaniu korzyści majątkowych z tego tytułu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny ja sobie radzilam w inny sposob kiedy bylam na studiach i kaska byla potrzebna :) w poniedzialki i wtorki odwiedzalam wszystkie okoliczne lumpeksy i szukalam naprawde "ciekawych" ciuszkow... potem prałam, prasowalam i sprzedawalam na allegro :) polecam...mozna sobie naprawde niezle zarobic :) :) szczegolne wziecie mają ciuchy sygnowane nazwami projektantow (nawet jesli nie zawsze maja cos wspolnego z oryginalem) i markowe np. z h&m, zary, atmosphera... :) aaa...no i buty :) tez ida jak swieze bułeczki :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a sprzedawałaś je za pomocą aukcji czy kup teraz??
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja właśnie też myślałam o tych ciuchach ;) czasem można takie perełki firmowe wyczaić za kilka zło :)

np. kupiłam Mężowi nową koszulę D&G za 9 zł ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie kiedys kupilam spodnie d&g za 28zl a sprzedalam za 189zł powaznie... lepiej wstawic licytacje ale od pewnej kwoty, oczywiscie nie za wysokiej albo jak zalezy Ci na szybkiej sprzedazy to od razu kup teraz... mozna tez wystawic dwie opcje i kwote do licutacji i kwote kup teraz tylko, ze kup teraz znika kiedy pojawi sie pierwsza oferta licytacji.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (52 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (13 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?

do góry